Ünlü Simalar Açılıştaydı

Ünlü Simalar Açılıştaydı

İtalyan Damak Tadının Öncüsü Bice, Bu Akşam İtalyan Tutkunu Özel Davetlileri İçin Özel Bir Açılış Yaptı.

Ünlü Simalar Açılıştaydı

İTALYAN DAMAK TADININ ÖNCÜSÜ BİCE, BU AKŞAM İTALYAN TUTKUNU ÖZEL DAVETLİLERİ İÇİN ÖZEL BİR AÇILIŞ YAPTI.

Süzer Plaza'nın girişinde yer alan Bice İstanbul'un, herkesin merakla beklediği bu büyük açılışı için özel davetiyeler gönderilmişti. Seçkin İtalyan tatlarının ve şaraplarının sunulduğu bu geccede cemiyet, sanat, moda, tasarım dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

Bice'nin bu gecceki açılışı kalabalık oldu. Açılışa katılan ünlü simalar arasında Emre Ergani, Ali Ünal, Abdullah Oğuz, Ali Esat Göksel ve Duran Akbulut. Papermoon'un şefi Pino davete bastonuyla gelirken, Baran Süzer konuklarla tek tek ilgilendi.

Dünyanın değişik şehirlerinde 40'ı aşkın restoranıyla hizmet veren Bice, başlıca Milano, New York, Chicago, Los Angeles, Dubai, Miami, Tokyo, Buenos Aires, Singapur, Seoul, Sao Paulo ve şimdi de İstanbul'daki şubesinde gerçek İtalyan lezzetleri sunuyor.

Bice'nin hem yönetim ekibinde, hem de mutfağında, konularında çok deneyimli İtalyan yönetici ve şefleri Bice İstanbullu misafirleri için hizmet veriyor. Bice İstanbul, yurtdışında da olduğu gibi İstanbul'da da ünlülerin buluşma noktası olacak.

Kaynak: Gecce