Ünlü Şarkıcı Lara, Büyükorhanlıları Coşturdu

Ünlü Şarkıcı Lara, Büyükorhanlıları Coşturdu

Bursa'nın Büyükorhan Belediyesi Tarafından Bu Yıl 5.'si Düzenlenen 'Büyükorhan Görecik Yaylası Yörük Şenliği'nde Sahne Alan Ünlü Şarkıcı Lara, Dinleyenlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı. Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun da Katıldığı Şenlikte, Çok Sayıda Siyasetçi de Hazır Bulundu.

Ünlü Şarkıcı Lara, Büyükorhanlıları Coşturdu

Bursa'nın Büyükorhan Belediyesi tarafından bu yıl 5.'si düzenlenen 'Büyükorhan Görecik Yaylası Yörük Şenliği'nde sahne alan ünlü şarkıcı Lara, dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu'nun da katıldığı şenlikte, çok sayıda siyasetçi de hazır bulundu.

Büyükorhan Belediyesi tarafından düzenlenen '5. Yörük Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu. Görecik Yaylası'nda yapılan şenliğe, DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, DP Genel Başkan Yardımcısı Harun Akın, AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, CHP Bursa Milletvekili Abdullah Özer, Kemal Demirel, eski Milletvekili Faruk Ambarcıoğlu ve çok sayıda siyasetçi ile 6 bine yakın vatandaş katıldı. Şenlikte bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kamil Mehmet Acaroğlu, "İlçemiz gün geçtikçe daha fazla göç veriyor. 1995 yılında yapılan genel nüfus sayımında ilçe ve köyleriyle birlikte 25 bin kişi yaşıyordu. Bugün ise nüfusumuz 10 binlere düştü. Hangi görüşten olursak olalım, bir çatı altında toplanabilmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizi bozdurmayacağız" dedi.

Konuşmaların ardından şenliğe katılan protokole plaket verildi. Belediye Başkanı Acaroğlu, DP Lideri Soylu'ya kendi resminin de bulunduğu bir pano hediye etti. Daha sonra sahne alan ünlü şarkıcı Lara, birbirinden hareketli parçalarıyla dinleyenleri coşturdu. Performansıyla göz dolduran Lara, Büyükorhanlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Şarkıcı Lara, konser sırasında başına başörtüsü bağlarken, sevenleri cep telefonlarıyla bol bol fotoğraf çekti.

(AS-OMR) 08.06.2008 23:05 TSİ

Kaynak: İHA