Ünlü Sanatçılar, 5. Keşan Kültür ve Turizm Festivali'ne Renk Kattı

Ünlü Sanatçılar, 5. Keşan Kültür ve Turizm Festivali'ne Renk Kattı

Yağmurun Engeline Takılan "5. Keşan Kültür ve Turizm Festivali", Bir Gün Gecikmeli Olarak Sona Erdi. Ünlü Sanatçıların Sahne Aldığı Etkinlikte, Keşanlılar Doyasıya Eğlendi.

Ünlü Sanatçılar, 5. Keşan Kültür ve Turizm Festivali'ne Renk Kattı

Yağmurun engeline takılan "5. Keşan Kültür ve Turizm Festivali", bir gün gecikmeli olarak sona erdi. Ünlü sanatçıların sahne aldığı etkinlikte, Keşanlılar doyasıya eğlendi.

Yerli ve yabancı folklor ekiplerinin yanı sıra çeşitli etkinliklerin yapıldığı festivalde, Kibariye, Onur Akın, Hülya Avşar, Keremcem ve Demet Akalın sahne aldı. Yağmur nedeniyle bir gün gecikmeli olarak yapılan konserlerde Hülya Avşar, Keremcem ve Demet Akalın hayranlarını coşturdu. Keşanlılar sevilen şarkılarla doyasıya eğlenirken, genç kızlar da şarkıcı Keremcem'e yoğun ilgi gösterdi. Sekiz genç kızın katıldığı güzellik yarışmasında ise Sinem Akyel birinci, Funda Çuvalcıoğlu ikinci, Merve Söğüt ise

üçüncü seçildi.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, "Gelecek yıl altıncısını düzenleyeceğimiz festivalin daha iyi olması için çaba sarf edeceğim. Keşanımızı tanıtmak, değişik ülkelerin halklarıyla bir araya gelmek için ne gerekiyorsa hiçbir masraftan kaçınmadan en iyisini, en güzelini gerçekleştireceğiz" dedi.

Özcan, festivale renk katan sanatçılara ve diğer etkinliklere katılanlara plaket ve hediyeler verdi.

(ÖÇ-ED-ÖK-Y)