Ünlü Sanatçı Ece Seçkin, Kurban Bayramı Sonrası Nişanlanacağını Açıkladı

Ünlü Sanatçı Ece Seçkin, Kurban Bayramı Sonrası Nişanlanacağını Açıkladı

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Ece Seçkin, Kurban Bayramı sonrasında aile arasında söz yapıp, evliliğe doğru giden ilk adımı da atacaklarını söyledi.

Taşköprü Belediyesi tarafından 32.'si düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Ece Seçkin, açık hava konserinde Taşköprülülerle buluştu. Kendisine sahnede taçtan yapılmış sarımsak takdim edilen ünlü sanatçı Ece Seçkin, Taşköprü'de sarımsak kraliçesi ilan edildi. Ünlü Sanatçı Ece Seçkin, Kurban Bayramı sonrasında aile arasında söz yapıp, evliliğe doğru giden ilk adımı da atacaklarını söyledi.

"ŞARKIMIN BU KADAR ÇABUK SEVİLMESİ MUTLU ETTİ"

Köprübaşı Festival Meydanı'nda gerçekleşen programda sahne alan ünlü sanatçı Ece Seçkin, konser sonrası açıklamalarda bulundu. Ece Seçkin, "Yeni şarkımı ilk defa bu akşam Taşköprü'de canlı canlı söyledim. Zaten çok yeni yani 3 günlük bir şarkı. Seyircilerimizin talebi üzerine 2 defa söylemek benim için büyük bir keyifti. Bu kadar kısa sürede tekrar istenmesi beni çok mutlu etti. Binlerce kişi vardı bugün burada ve herkes şarkıyı ezberlemiş bile. Bu bir sanatçı için yaşayabileceği en güzel duygu. Hem burada olduğum için, hem şarkı bu kadar çok sevildiği ve yayıldığı için çok mutluyum.

"BAYRAMDAN SONRA EVLİLİĞE GİDEN YOLDA İLK ADIMI ATACAĞIZ"

Ece Seçkin, ayrıca kendisine yöneltilen yakında evlilik var mı? sorusuna ise "Kurban Bayramı sonrasında artık aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Bu akşam Çağrı'nın ailesi de beni izlemek için buradaydı. Beni yalnız bırakmadılar. Bayramdan sonra da aile arasında bir söz yapmayı düşünüyoruz. Evliliğe doğru ilk adımı atacağız" şeklinde konuştu.

"HERKESE MUTLU BAYRAMLAR DİLİYORUM"

Sevilen şarkıcı, önümüzdeki günlerde kutlayacağımız Kurban Bayramı nedeniyle şunları kaydetti: "Herkese sevdikleriyle beraber geçireceği, mutlu olacağı, neşeli, huzurlu bir bayram diliyorum" ifadelerini kullandı. Konserde Taşköprü Kaymakamı Ahmet Nuri Demir ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sevilen sanatçıya sarımsaktan taç takıp, dünyaca ünlü Taşköprü sarımsağı takdim etti.

Kaynak: İHA