Ünlü Oyuncu Caneroğlu Açıklaması

Ünlü Oyuncu Caneroğlu Açıklaması
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Özel bir televizyon kanalında Avrupa Yakası dizide oynayan ünlü oyuncu Hale Caneroğlu, "Ünye şivesini çok seviyorum.

Özel bir televizyon kanalında Avrupa Yakası dizide oynayan ünlü oyuncu Hale Caneroğlu, "Ünye şivesini çok seviyorum. Ünyeli bir karakter yaratmak istiyorum" dedi.

Annesi Feride Caneroğlu'nun memleketi Ünye'ye tatil yapmak için gelen ünlü oyuncu Caneroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ünye'yi çok sevdiğini ve ailesiyle sık sık geldiğini söyledi.

Ünye'nin kendisine çocukluğunu hatırlattığını ifade eden Caneroğlu, "Ben Ünye'nin bu kadar apartmanla dolu olmadığı eski dönemlerini de çok iyi biliyorum ve eski Ünye'yi özlüyorum. Bence muhteşem bir sahil ilçesi, sahil kasabasıydı. Hala çok güzel, sevimli ve yaşanılası bir yer. Ama eski Ünye, çok daha güzeldi" şeklinde konuştu.

Caneroğlu, şunları kaydetti:

"Ünye şivesini çok seviyorum. Ünyeli bir karakter yaratmak istiyorum. Annem, teyzem ve akrabalar bir araya geldiklerinde inanılmaz sevdiğim ve çok eğlendiğim Ünye lehçesiyle konuşmaya başlıyorlar. Nasıl bazıları Fransızca dinlemeyi çok sever, İngilizce dinlemeyi çok sever; ben de çocukluğumdan beri onların bu Ünye ağzıyla konuşmalarını dinlemeyi çok severdim. Ünye'de iki gündür akraba akraba dolaşıyorum onlar da göçüp gitmeden bu lehçeyi öğrenip, inşallah bir gün güzel bir projede kullanabileceğim bir Ünyeli karakter yaratmaya çalışıyorum. Onun için Ünye'ye lehçesi öğrenmeye geldim. Ben karakteri hazır edeyim, lehçeyi öğreneyim. Öyle bir karakter de bulunursa proje ortaya çıkar diye düşünüyorum."

Kısa bir süre içinde ekranlara tekrar dönüş yapacağını ifade eden Caneroğlu,

"Teklifler sürekli geliyor. Sırası geliyor ben projeyi sevmiyorum. Sırası geliyor başka konularda anlaşamıyoruz. Şuan kesin bir proje yok. Ama sürekli görüşmeler oluyor. İçimize sinen, anlaşabildiğimiz bir ekiple yeni bir proje olacaktır. Bir iki ay içerisinde güzel bir dizi projesiyle ekrana dönerim diye düşünüyorum" diye konuştu.

- ORDU

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title