Ünlü Markalar Ucuzladı

Ünlü Markalar Ucuzladı

Son Zamanlarda İkinci El Ürünlere Olan İlgi Fazlasıyla Arttı. Hatta Siren Ertan ve Ece Sükan Gibi Ünlü İsimler de İkinci El Mağazalar Açmaya Başladı.

Ünlü Markalar Ucuzladı

SON ZAMANLARDA İKİNCİ EL ÜRÜNLERE OLAN İLGİ FAZLASIYLA ARTTI. HATTA SİREN ERTAN VE ECE SÜKAN GİBİ ÜNLÜ İSİMLER DE İKİNCİ EL MAĞAZALAR AÇMAYA BAŞLADI.

Marka giyinmeyi sevenlerin büyük ilgi gösterdiği bu mağazalarda, dünyaca ünlü markaların ikinci el ürünlerini uygun fiyatlara almak mümkün.

Sosyetik modacı Siren Ertan ve Uğur Batur'un ortağı olduğu StilistanBUL, Nişantaşı'nda iki katlı bir binada hizmet veriyor. Mağazanın ilk katında gündelik kıyafetler, ikinci katında ise abiye ve gece kıyafetleri bulunuyor. Gucci, Prada, Louis Vuitton, Versace, Sergio Rossi ve Ferre gibi dünyaca ünlü markaların tasarımlarını mağazada bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak vintage kıyafetlerin satıldığı mağazada, az giyilmiş ikinci el kıyafetler de satılıyor. Sezonun en gözde parçaları arasında tunik, etek, tişört ve leopar desenli ayakkabılar yer alıyor.

Ünlü manken Ece Sükan, geçtiğimiz aylarda ikinci el ve vintage tasarımların satıldığı bir mağaza açmıştı. Daha önce de vintage kıyafetlere büyük ilgi duyan Sükan'ın mağazası da kendi zevkinden izler taşıyor. İki katlı mağazanın ilk katında gece kıyafetleri, ikinci katında ise daha çok günlük kıyafetler satılıyor. Mağazadan Yves Saint Laurent, Lanvin, Chanel ve Givenchy gibi ünlü markaların gece kıyafetlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mağazada çanta, ayakkabı, gözlük ve çeşitli aksesuvarlar da var. Gündelik kıyafetlerin fiyatı 200-300 YTL, gece kıyafetler 800-1000 YTL, aksesuvarlar ise 90-350 YTL. Ayrıca mağazadan kıyafet de kiralayabilirsiniz.

Kaynak: Gecce