Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Oyunu Kullandı Esprileri Patlattı
Haberler » Güncel » Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Oyunu Kullandı Esprileri Patlattı - Haberler

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Oyunu Kullandı Esprileri Patlattı

- Ünlü Komedyen Cem Yılmaz oyunu kullandı esprileri patlattı Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına: " Siz kabine geçin ben geliyorum" Her seçimde aynı okulda kullandığı yaşlı vatandaşı gören Cem Yılmaz: " Git gide gençleşiyorsunuz"İSTANBUL - Türkiye'de Cumhurbaşkanı ve 27.

- Ünlü Komedyen oyunu kullandı esprileri patlattı

Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına: " Siz geçin ben geliyorum"

Her seçimde aynı okulda kullandığı yaşlı vatandaşı gören Cem Yılmaz: " Git gide gençleşiyorsunuz"


İSTANBUL - 'de Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için komedyen Cem Yılmaz sabah saatlerinde Ozan Güven'le birlikte Beşiktaş Lütfi Banat İlkokuluna gelerek oy kullandı. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, " Siz kabine geçin ben geliyorum" derken, kendisini anons çekerken"Şovmen " diye tanıtan basın mensubuna da tepki göstererek, "Şovmen dediniz. Komedyen olacak. Onu yayında toplarlar" dedi. Öte yandan her seçimde aynı okulda oy kullandığı yaşlı vatandaşı gören Cem Yılmaz;" Git gide gençleşiyorsunuz" deyince kahkahalar havada uçuştu

Türkiye'de Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Cem Yılmaz ve Ozan Güven'le birlikte Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu'na gelerek oylarını kullandı. Sabah saatlerinde vatandaşlık görevini yerine getirmek için oy kullanacağı okula gelen Cem Yılmaz bir süre sıra bekledi. Bu sırada her seçimde aynı okulda kullandığı yaşlı vatandaşı gören Cem Yılmaz, bir süre adamla sohbet etti. Yılmaz, yaşlı adama, " Git gide gençleşiyorsunuz" diye takıldı. Daha sonra oyunu kullanmak için sınıfa giren Cem Yılmaz, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, " Siz kabine geçin ben geliyorum" diye espri yapınca gülüşmeler yaşandı. Oy kullandıktan sonra anons çeken muhabirin kendisini Şovmen diye tanıtmasına tepki gösteren Cem Yılmaz; " Şovmen dediniz. Komedyen olacak. Onu yayında toparlar" dedi. Yılmaz ardından basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak Ozan Güven'le birlikte okuldan ayrıldı.

BNÇ-EY

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Oyunu Kullandı Esprileri Patlattı

Manşet

Haberler