Ünlü İsimler Polis Olsaydı Ne Yapardı

Ünlü İsimler Polis Olsaydı Ne Yapardı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı'nın 163. Yıldönümü Etkinlikleri Çerçevesinde Bazı Ünlülerin Kendi İşleri Yerine Polis Olmaları Durumunda Hangi Sorunlara Çözüm Getireceklerine İlişkin Sözlerin Yer Aldığı Pankartlar Hazırladı.

Ünlü İsimler Polis Olsaydı Ne Yapardı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı’nın 163. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde bazı ünlülerin kendi işleri yerine polis olmaları durumunda hangi sorunlara çözüm getireceklerine ilişkin sözlerin yer aldığı pankartlar hazırladı.

Pankartlar, emniyeti çevreleyen korkuluklara asıldı. Ebru Gündeş, uyuşturucuyla mücadele için polis olmak istediğini söylerken, Metin Akpınar toplumun huzuru için polis olmak istediğini belirtti. Tarkan’ın da gençliği tehlikelerden korumak için polis olmak istediği sözü yer aldı. Uğur Dündar’ın temiz toplum, Hıncal Uluç’un ise trafik sorunları için polis olmak istediği sözleri pankartlarda yer aldı. Roberto Carlos, Lincoln ve Delgado gibi yabancı futbolcuların "İstanbul güvenli bir şehir, teşekkürler Türk polisi" sözleri yer aldı.

Kaynak: DHA