Ünlü Çene Cerrahı Selçuk Basa Söyledi

Ünlü Çene Cerrahı Selçuk Basa Söyledi

Dünyanın sayılı çene cerrahları arasında yer alan ve aynı zamanda müzisyen kimliğiyle de dikkat çeken Prof. Dr. Selçuk Basa'nın, "Yasak Aşklar" adlı şarkısının klibine başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut imzası!

Basa'nın "Amorf" albümünde yer alan "Yasak Aşklar" şarkısının sürpriz ismi ise; şarkıya vokalleriyle eşlik eden süperstar Ajda Pekkan!

Üniversite yıllarından beri müzikle uğraşan başarılı çene cerrahı Prof. Dr. Selçuk Basa, tamamı kendi bestelediği şarkılardan oluşan ve prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği "Amorf" albümü kış aylarında DMC etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Prof. Dr. Selçuk Basa'nın albümde yer alan "Yasak Aşklar" şarkısına Mehmet Turgut yönetmenliğinde çektiği klip ise hem ekranlarda hem de dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Mehmet Turgut'un gözünden doğa ve müziğin ön plana çıkarıldığı klibin bir kısmı İstanbul yakınlarında trafiğe kapalı, boş bir otoyolda çekildi.

Tüm gün süren çekimlerde, Prof. Dr. Selçuk Basa'ya yabancı model Fernanda Rocha eşlik etti. Güvenlik sebebi ile otoyol görüntülerinin drone yardımıyla alındığı klibin görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstlenirken, ışık şefi ise Önder İlengir.

"Yasak Aşklar" şarkısının bir diğer sürprizi ise; Prof. Dr. Selçuk Basa'ya vokalleriyle eşlik eden, Türk pop müziğinin süperstarı Ajda Pekkan.

Ajda Pekkan'ın vokal yaptığı, Mehmet Turgut'un klip yönetmenliğini üstlendiği Prof. Dr. Selçuk Basa'nın "Yasak Aşklar" şarkısı hem ekranlarda hem de dijital platformlarda müzikseverlerle buluşuyor!





Kaynak: Bültenler