Ünlü Aşklar ve Aşıklar RodiMood'da

Ünlü Aşklar ve Aşıklar RodiMood'da

RodiMood, sevgililer gününde çizgi kahramanları, sevgilileri ile birleştiriyor.

Ünlü Aşklar ve Aşıklar RodiMood'da

Birbirinden sevimli çizgi karakterlerin lisansını alan RodiMood, sevgililer gününde çizgi kahramanları, sevgilileri ile birleştiriyor. Aşk temalı çizgi kahraman baskılı ürünler 5 Şubat tarihinden itibaren tüm RodiMood mağazalarında yerini alacak.

Sevgilinize sevginizi anlatmanın binlerce yolundan biri de RodiMood'tan geçiyor. Sevimli bir hediyeyi tercih edenler, eşi ile aynı t-shirtü giyip, sevgililer gününü kutlamak isteyenler, sevdiği karakterle sevgililer gününde bütünleşmek isteyenler ve çizgi karakter tutkunu aşıkları sevindirecek ürünler RodiMood mağazalarında.

Şirinler'den Superman'e, Tom&Jerry'den Taşdevri'ne birçok karakterin aşk temalı ürünleri 5 Şubat'tan itibaren RodiMood vitrinlerinde yerini alacak.

"Sevgililer gününde ne hediye alsam?" sıkıntısından kurtulmak isteyen tüm çiftlere alternatif bir hediye sunan RodiMood, şık tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Sevgililer gününe özel üretilen aşk temalı lisanlı ürünler, cazip ödeme koşulları ve kış fırsatları ile de cebinizi güldürüyor.