University College London Haberleri

University College London haber, University College London son dakika haberleri ve gelişmeleri.

University College London - 19.12.2019
Sanatsal ve kültürel etkinlikler ömrü uzatıyor
University College London'dan araştırmacıların yürüttüğü çalışma kapsamında, 50 yaş üzeri 6 bin 710 kişiye sanatsal etkinliklere katılma sıklıkları soruldu.
University College London - 19.12.2019
Hava kirliliği depresyon riskini artırıyor
İngiltere'de bulunan University College London'dan (UCL) araştırmacıların yürüttüğü çalışma, hava kirliliğinin depresyon riskini arttırdığını ortaya koydu.
University College London - 16.12.2019
Boğaziçi Üniversitesi "Yarının İstanbul'u" için çalışacak
Türkiye'den İstanbul'un yanı sıra Kenya'dan Nairobi, Nepal'den Katmandu ve Ekvador'dan Kito olmak üzere dört şehrin seçildiği proje kapsamında, İstanbul üzerine yapılacak çalışmaların yönetiminin ve koordinasyonunun Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Deprem Mühendisliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Eser Çaktı ve University College London'dan Prof.
University College London - 16.12.2019
Boğaziçi Üniversitesi ''Yarının İstanbul'u'' için çalışacak
Beş yıl sürecek proje kapsamında Boğaziçi Üniversitesi Deprem Mühendisliği Ana Bilim Dalı bünyesinde İstanbul Kent Ofisi kurulacak. Türkiye'den İstanbul'un yanı sıra Nairobi (Kenya), Katmandu (Nepal) ve Kito (Ekvador) olmak üzere dünyadan toplam dört şehrin seçildiği proje kapsamında, İstanbul üzerine yapılacak çalışmaların yönetimini ve koordinasyonunu Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Deprem Mühendisliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Eser Çaktı ve University College London'dan Prof.
University College London - 03.06.2019
BKM Express ile Ramazan Bayramı'nda da harçlıklar "dijital"
Canko, özellikle Z Kuşağı'nın bu değişimde etkisinin büyük olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Yeni neslin, paranın dijital haline olan ilgisi giderek artıyor. İngiltere merkezli University College London'da yapılan bir araştırmanın sonuçları bu durumun etkilerini ortaya koyma bakımından güzel bir örnek.
University College London - 03.02.2019
Türk Telekom, Mentalup ile Çocukların Düşünme ve Öğrenme Becerilerini Geliştirecek
Özgündüz: "MentalUP'ı tüm dünyada tanınan bir marka haline getireceğiz" Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için Yıldız Teknik Üniversitesi, University College London gibi önemli akademik kurumlardan bilimsel danışmanlık aldıklarını dile getiren Özgündüz, MentalUP'ın yeni yatırımcıları arasında, TT Ventures'un yanı sıra İdaCapital, Capria gibi yatırım şirketlerinin de bulunduğuna dikkat çekerek, "Pilot programına katıldığımız andan itibaren Türk Telekom'un desteğini her zaman hissettik.
University College London - 03.02.2019
Türk Telekom, Çocukların Düşünme ve Öğrenme Becerilerini Geliştirecek
Özgündüz, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için Yıldız Teknik Üniversitesi, University College London gibi önemli akademik kurumlardan bilimsel danışmanlık aldıklarını belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu: "MentalUP'ın yeni yatırımcıları arasında, TT Ventures'un yanı sıra İdaCapital, Capria gibi yatırım şirketleri de bulunuyor.
University College London - 17.07.2018
Ürdün'de 14 Bin Yıl Öncesine Ait Ekmek Tarifi Bulundu
İngiltere'deki University College London'dan Profesör Dorian Fuller, "Bunun, farklı ürünlerin karıştırılmasıyla ortaya çıkan bir yiyecek olarak elimizdeki en eski kanıt olduğunu söyleyebiliriz.
University College London - 18.08.2017
Yatak Odasındaki Tv Çocuklarda Obeziteye Neden Oluyor
BariatrikLab Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi kurucusu Prof. Dr. Halil Coşkun, University College London (UCL) tarafından yapılan araştırmanın detayları hakkında şu bilgileri verdi:
University College London - 24.03.2017
Sónar İstanbul
Fabric ve DJ Kicks serileri için hazırladığı mix'lerin yanı sıra yakın zamanda kendi Trip adlı plak şirketini kuran Nina Kraviz, (bir tanesinde Robert de Niro'dan ilham aldığı) yelpazesi geniş techno toplama albümlerini yayınlarken İzlandalı Bjarki başta olmak üzere yükselen sanatçıların tanıtılmasında da pay sahibi oldu. Bu yıl BBC Radio 1'ın Residency serisine de katıldıktan sonra RinseFM ve Beats In Space gibi elektronik müziğin kültleşmiş internet siteleri ve önde gelen radyo istasyonları ile #savefabric inisiyatifi tarafından yapılan setlere katkıda bulundu. Üç yıl yaptığı diş hekimliği ve Red Bull Music Academy'deki birinci sınıf öğrenciliği (2006) ona şu an oldukça uzak geliyor olmalı. Aradan on yıl geçmişken Kraviz elektronik müziğin en heyecan verici ve önde gelen isimlerinden biri. ve bunu sonuna kadar hak ediyor… Floating Points Sam Shepard, ya da elektronik müzik dünyasında bilinen adıyla Floating Points, Chetnam's School of Music'te piyano eğitimi almasının ardından University College London'da sinirbilimi ve epigenetik dalında doktora yaptı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
University College London Haberleri | University College London Haber - Haberler - Sayfa 2 - University College London haberleri, son dakika university college london haber ve gelişmeleri burada. Koronavirüs - Okulların kapatılmasının 'salgını önlemede etkisi az'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 10:08:40. #1.15#

title