ÜNİVERSİTESİ SPOR HABERLERİ

Üniversitesi Spor Haberleri

Üniversitesi Spor haber, Üniversitesi Spor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Üniversitesi Spor - 13.11.2006
Binaların Depreme Dayanıklı Hale Getirilmesi Semineri -Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Erbakan: -"ülkemizde 15 Milyon Civarında Olan Yapı Stokumuzun Yaklaşık Yüzde 8'inin Güçlendirilmesi Gerektiği Bilinmektedir"
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Sabri Erbakan, "Ülkemizde 15 Milyon Adet Civarında Olan Yapı Stokumuzun Yaklaşık Yüzde 8'inin Güçlendirilmesi Gerektiği Bilinmektedir" Dedi.
Üniversitesi Spor - 11.11.2006
Adana: Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde Ceyhan Belediyespor, Sahasında İstanbul Üniversitesi'ni 69-65 Mağlup Etti.
Üniversitesi Spor - 11.11.2006
Tokat: Türkiye Bölgesel Basketbol Ligi
Bölgesel Basketbol Ligi'nde Tokat Emniyetspor, Kendi Sahasında Erciyes Üniversitesi'ni 124-113 Mağlup Etti.
Üniversitesi Spor - 11.11.2006
10. Sualtı Bilim ve Teknoloji Toplantısı... -İü Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Aydın: -"10 Yıl İçinde Türkiye'nin Birçok Kentinde 3 Saatlik Sürede Ulaşılabilecek Mesafelerde Basınç Odaları Olacak"
İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Salih Aydın, 10 Yıl İçinde Türkiye'nin Birçok Kentinin Basınç Odalarına Sahip Olacağını Belirtti.
Üniversitesi Spor - 11.11.2006
Afyonkarahisar: Akü'den "Kocatepe'den Cumhuriyet'e" Tiyatral Dans Gösterisi
- Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Akü) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tarafından Kuva-i Milliye Ruhu ve Büyük Taarruz'dan Cumhuriyet'in Kuruluşuna Kadar Olan Dönemleri Anlatan "Kocatepe'den Cumhuriyet'e" Konulu Tiyatral Dans Gösterisi Düzenlendi.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Uşak: Avrupalı Öğrencilerden Vali Kavas'a Ziyaret
"Avrupa Birliği Çevreyi Koruma ve Kültürler Arası İletişim" Projesi Çerçevesinde Uşak'a Gelen Avrupalı 23 Öğrenci, Vali Kayhan Kavas'ı Makamında Ziyaret Etti.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Erzurum: Palandöken Kayak Merkezi'ndeki Gondol-lift ve Mekanik Tesisler Türkiye Kayak Federasyonu'na Tahsis Edildi
- İl Genel Meclisi'nin Bugün Yapılan Toplantısında Palandöken Kayak Merkezi'ndeki Gondol-lift ve Mekanik Tesisleri, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığı'na Tahsis Edildi. Toplantıda Atatürk'ün Ölüm Ylıldönümü Dolayısıyla Meclis Üyeleri Bir Dakikalık Saygı Duruşunda Bulundu.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Kayseri: Erciyes Dağı'na 10 Kasım Atatürk'ü Anma Gece Yürüyüşü
Erciyes Üniversitesi (Eü) Dağcılık Kulübü, Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 68. Yıldönümü Münasebetiyle Erciyes Dağı'na 10 Kasım Atatürk'ü Anma Gece Yürüyüşü Düzenledi.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Dağcılar Erciyes'te Ata'yı Andı
Erciyes Üniversitesi Dağcılık Kulübü Üyesi 60'ı Kız 160 Dağcı, Ulu Önder Atatürk'ün Ölümünün 68'inci Yıldönümü İçin Erciyes Dağı'na Gece Yürüyüşü Yaptı. Üniversitesi Dağcılar, Sıfırın Altında 10 Derece Soğukta Dağın 2 Bin 800 Metresinde Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı Açtı. Hacılar Dağcılık Kulüb...
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Gümüşhane: 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri
Atatürk'ün Ölümünün 68. Yıldönümü Nedeniyle Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Gümüşhane Mühendislik Fakültesi'nin Organize Ettiği Programda, Ünlü Sanatçı Erol Evgin Konser Verdi.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Sivas: 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri
Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 68. Yıldönümünde, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ndeki Törenlerde Gerçekleştirilen "Ata'ya Saygı Koşusu"nda Trafik Kazası Meydana Geldi. Kazada, Koşuya Katılan Bir Öğrenci Otomobil Altında Kalarak Yaralanırken, Arkadaşını Gören Başka Bir Kız Öğrenci de Baygınlık Geçirdi.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Yozgat: Yozgat Bozok Üniversitesi Senatosu Toplandı
- Yozgat Bozok Üniversitesi Senatosu Toplandı.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
İstanbul: İsmek, 10. Kuruluş Yıldönümü ve Öğretmenler Gününü 13 Kasım'da Abdi İpekçi'de Şölenle Kutluyor
Kurulduğu 1996 Yılından Bugüne Kadar 10 Yılda Toplam 350 Bin Kursiyere Ücretsiz Sanat ve Meslek Eğitimi Vererek Adeta Dünyanın En Büyük Halk Üniversitesi Haline Gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (İsmek), 10. Kuruluş Yıldönümü ve Öğretmenler Gününü 13 Kasım Tarihinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Gerçekleştireceği Büyük Bir Şölenle Kutluyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ın da Katılacağı Kutlamalarda Işın Karaca ve Orhan Hakalmaz Sahne Alacak.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
Oğuz Gündoğdu'dan 7.2'lik Eleştiri
İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü"nde Görevli Yrd.doç.dr. Oğuz Gündoğdu, İstanbul'da 7.2 Büyüklüğündeki Depreme Göre Yapılan Tatbikatta Okullardaki Çocukların Koştura Koştura Dışarıya Çıkarılmasını Eleştirerek, "Deprem Bitmiş, Her Şey Bitmiş, Çocukları Koştur Allah Koştur. Anlaşı...
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
İstanbul: Yenilenen Hyundaı Coupe Fx, Autoshow 2006'nın İlgi Odağı Modellerinden Oldu
Hyundai'nin İç ve Dış Görünümünde Yenilikler Yapılan Coupe Fx Modeli, İstanbul Autoshow 2006'nın En Beğenilen ve En Çok İlgi Gösterilen Modellerinden Biri Oldu. İlk Kez 1997 Yılında Satışa Sunulan ve 2001 Yılı Sonunda İkinci Jenerasyonuna Kavuşan Coupe Fx'in Yenilenen Versiyonu Kadar Fuar Boyunca Aracın Tanıtımını Yapan Ünlü Manken Aysun Kayacı da Ziyaretçilerin İlgi Odağı Oldu.
Üniversitesi Spor - 10.11.2006
10 Kasım Cuma Spor Gündemi
- Spor - 10 Kasım Cuma Gündemi
Üniversitesi Spor - 9.11.2006
Eskişehir: 12. Uluslararası Eskişehir Festivali
Ünlü rock grubu Bulutsuzluk Özlemi, 12. Uluslararası Eskişehir Festivali etkinlikleri çerçevesinde bir konser verdi. 4 Kasım tarihinde başlayan Uluslararası Eskişehir Festivali devam ediyor. 12 Kasım'a kadar sürecek olan festivalin bu akşamki konser etkinliğinde, rock müziği grubu Bulutsuzluk Özlemi sahne aldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Salonu'nda hayranlarıyla buluşan Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Deniz Demiröz, Burak Güven ve Berke Özgümüş'ten oluşan Bulutsuzluk Özlemi, dinleyenlerini coşturdu.
Üniversitesi Spor - 9.11.2006
Konya: Selçuk Üniversitesi Basketbol Takımı, Öğrencilerle Buluştu
Selçuk Üniversitesi Basketbol Takımı, Düzenlenen Panelde Öğrencilerle Buluştu.
Üniversitesi Spor - 9.11.2006
Muğla: Muğla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Muğla İl Koordinasyon Kurulu, Vali M. Temel Koçaklar Başkanlığında Toplandı.
Üniversitesi Spor - 9.11.2006
Muğla: Muğla Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi Toplantısı
Türkiye'deki Üniversitelerin Tüm Kamu Yönetimi Bölümlerinin Ortak Platformu Olan Kamu Yönetimi Forumu (Kayfor) Tarafından Düzenlenen Toplantılardan 4.'sü, Muğla Üniversitesi'nde Başladı.
Üniversitesi Spor - 9.11.2006
İzmir: Gençlere İnternet Yoluyla Cinsel Eğitim
Avrupa Birliği Tarafından Finanse Edilen ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Üreme Sağlığı Programı Kapsamında Desteklenen Projeyle, Gençlere İnternette Üreme ve Cinsel Sağlık Konusunda Danışmanlık Hizmeti Veriliyor.
Üniversitesi Spor - 8.11.2006
Eskişehir: Polonyalı Caz Sanatçısı Jopek Eskişehir'de Konser Verdi
Polonyalı caz sanatçısı Anna Maria Jopek, Eskişehir'de bir konser verdi. 12. Uluslararası Eskişehir Festivali çerçevesinde kente gelen Anna Maria Jopek ve grubu hayranlarıyla buluştu. Vokalde Anna Maria Jopek, gitarda Marek Napiorkowski, tuşlu çalgılarda Pawel Zarecki, bas sanatçısı Robert Kubiszyn ve davul sanatçısı Sebastian Frankiewicz, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Salonu'ndaki konserlerinde cazseverlere unutulmaz anlar yaşattı.
Üniversitesi Spor - 8.11.2006
İzmir: Bakan Koç İzmir'de
İzmir'de Mezun Olduğu Özel Türk Koleji'ni (İtk) Ziyaret Eden Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Duygulu Anlar Yaşadı. Hayattaki Öğretmenleri ile Hasret Gideren Bakan Koç, "Bir Sene Lise 1'de Çakmıştım. Bu Kolejde Paranla Okumana Rağmen Sınıfta Çakılır da" Dedi.
Üniversitesi Spor - 8.11.2006
Gemlik Sallandı, Bayan Futbol Takımı Dağıldı -Deprem Korkusu Bayan Futbolcuları Kaçırdı -Gemlik Zeytinspor, 24 Ekim'de Merkez Üssü Gemlik Körfezi Olan 5.2 Büyüklüğündeki Depremin Ardından 16 Oyuncusunun İlçeden Ayrılması Üzerine Bayanlar Futbol Ligi'nden
Vedat Yücebaş - Bayanlar Futbol Ligi (A) Grubu'nda Yer Alan Gemlik Zeytinspor, Gemlik Körfezi'nde 24 Ekim'de Meydana Gelen 5.2 Büyüklüğündeki Depremin Ardından 16 Futbolcusunun İlçeden Ayrılması Üzerine Ligden Çekilme Kararı Aldı.
Üniversitesi Spor - 7.11.2006
Mersin: Sokakta Çalışan Çocukların Topluma Kazandırılması
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Kentte Çocukların İstismar Edilmesine Kesinlikle Müsaade Etmeyeceklerini Söyledi.
Üniversitesi Spor - 7.11.2006
Elazığ: Dünya 3.'sü Üniversiteli Boksörden, Fırat Üniversitesi Rektörü Muz'a Ziyaret
Elazığ Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz, 2-9 Ekim Tarihleri Arasında Kazakistan'ın Almata Şehrinde Düzenlenen 2. Üniversitelerarası Dünya Boks Şampiyonası'nda 60 Kiloda Bronz Madalya Kazanan Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğrencisi Mustafa Doğan'ı Başarısından Dolayı Kutladı.
Üniversitesi Spor - 7.11.2006
6 Federasyon Daha Özerk Olacak
Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Merkez Danışma Kurulu'nun Aldığı Kararlar Doğrultusunda Kasım Ayında 6 Federasyon Daha Özerkliğe Adım Atacak.
Üniversitesi Spor - 7.11.2006
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi -3. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde (Tbbl) 3. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.
Üniversitesi Spor - 6.11.2006
Ankara: Okulda Şiddet Raporu
Okullarda Yaşanan Şiddet Olayları, Sivil Toplum Kuruluşlarını Bir Araya Getirdi. Okullarda Yaşanan Şiddete İlişkin Alınması Gereken Tedbirler ve Çözüm Önerilerinin Bir Bir Sıralandığı Rapora 90'nı Aşkın Sendika, Vakıf, Dernek, Meslek Örgütü İmza Koydu.
Üniversitesi Spor - 6.11.2006
Şanlıurfa: Harran Üniversitesi'ne Yarı Olimpik Havuz
Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü'nde Yapımı Tamamlanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Hizmete Girdi. 3 Bin 200 Metre Kare Alan Üzerinde Kurulan ve İçerisinde Biri Küçük, Bir Büyük İki Havuzu Bulunan Tesis Şanlıurfa'nın Tek Kapalı Yüzme Havuzu Özelliğini Taşıyor. Küçükler ve Büyükler İçin İki Ayrı Yüzme Havuzu Bulunan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 2 Milyon YTL'ye Mal Oldu.
Üniversitesi Spor - 6.11.2006
Türkiye Karaoğlan'ını Yitirdi
Sosyal Demokratlar ve Demokratik Solcular Sadece "Çoban Yıldızlarını" Değil, "Gazetecilik" Savaşçı Ancak Düzeyli Bir Kalemi; "Siyaset", Nezaket, Cesaret ve Mücadele Dolu Bir Politikacıyı, Müthiş Bir Hatibi, Edebiyat Dünyası Duyarlı Bir Ozanı Yitirdi.
Üniversitesi Spor - 5.11.2006
Sporda Şiddet ve Ayrımcılık Forumu
Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Tarafından Düzenlenen "Sporda Şiddet ve Ayrımcılık" Konulu Forum, Dün Galatasaray Lisesi'nde Yapıldı.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
Eskişehir: 12. Uluslararası Eskişehir Festivali Başladı
Uluslararası Eskişehir Festivali, 12. kez sanatseverlerle buluştu. Eskişehir Kentsel Gelişim Vakfı ile Zeytinoğlu Eğitim, Bilim ve Kültür Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen 12. Uluslararası Eskişehir Festivali, Anadolu Üniversitesi Spor Salonu'nda Finlandiyalı konuk Şef Jari Hiekkapelto yönetiminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası'nın açılış konseriyle başladı.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
Aydın: Futsal Milli Takımı Kuşadası'nda Kampa Girdi
Avrupa Futsal Şampiyonası Ön Eleme Grup Müsabakalarına Hazırlanan Futsal (Salon Futbolu) Milli Takımı, Kuşadası'nda Kampa Girdi.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
İstanbul: Sporda Şiddet ve Ayrımcılık Forumu
Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Tarafından Düzenlenen "Sporda Şiddet ve Ayrımcılık" Konulu Forum, Bugün Galatasaray Lisesi'nde Yapıldı.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
Bursa: Bursa H Tipi Cezaevi'nde 29 Ekim Kutlamaları
Cumhuriyet'in 83. Kuruluş Yıldönümü Münasebetiyle Bursa H Tipi Cezaevi'nde Kalan Mahkumlara Atatürk Konulu Sinevizyon Gösterisi İzletilirken, Atütürk'ün Sevdiği Şarkılar Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korusu Tarafından Seslendirildi.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
Karabük: Karabük Teknik Eğitim Fakültesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı Destek Bekliyor
Zonguldak Karaelmas Üniveritesi (Zkü) Karabük Teknik Eğitim Fakültesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı, Antalya'da Yapılacak Müsabakalara Katılmak İçin Destek Bekliyor.
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
Bayanlar Futbol Ligi 5 Kasım'da Başlıyor
Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından Organize Edilen Bayanlar Futbol Ligi, İki Grupta 16 Takımın Katılımıyla Düzenlenecek. Her İki Grupta Bulunan 8 Takımın Çift Devre Lig Usulüne Göre Oynayacakları Karşılaşmaların Ardından Gruplarında İlk 3 Sırayı Alan Takımlar Play-off'a Katılma Hakkı Kazanacak...
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
4 Kasım 2006 Dha Spor Gündemi
Türkiye Bayanlar Futbol Ligi Yarın Başlayacak
Üniversitesi Spor - 4.11.2006
"Dişi Kramponlar" Sahaya Çıkıyor
Futbol Federasyonu Tarafından Düzenlenen Bayanlar Futbol Ligi'nde 2006-2007 Sezonu Yarın Yapılacak Maçlarla Başlayacak.
Üniversitesi Spor - 3.11.2006
Erzurum: Ebso Heyeti Erzurum'da
- Ege Bölgesi Sanayi Odası'nın (Ebso) Nedim Kalpaklıoğlu Başkanlığındaki Heyeti, Erzurum'da Yetkililerle Biraraya Geldi. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (Etso) Düzenlenen Toplantıda Konuşan Ebso Başkan Vekili Nedim Kalpaklıoğlu, Erzurum'la İzmir'in Kültürel ve Ekonomik Durumunu Değerlendirdi. Kalpaklıoğlu, Erzurum'un Ekonomik Olarak Herekete Geçmesi İçin Tarım, Hayvancılık ve Turizm Sektörlerinin Canlandırılması Gerektiğini Belirterek, "Erzurum, Kalkınmada Tarihine Yakışır Gelişimi Gösterememiştir." Dedi.
Üniversitesi Spor - 3.11.2006
Gaziantep: Gaziantep'te 'Ermeni Konusu' Adlı Konferans
Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Celal Pekdoğan, Ermeni Sorununun Avrupa Devletleri Tarafından 19. Yüzyılın Son Çeyreğinde Oluşturulmuş Bir Konu Olarak Ele Alınması Gerektiğini Söyledi.
Üniversitesi Spor - 3.11.2006
Muğla: 9. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi
Muğla Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu (Besyo) ile Spor Bilimleri Derneği Tarafından 3-5 Kasım Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan "9. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi" Başladı.
Üniversitesi Spor - 2.11.2006
Gölcük'te Yatırımlar... -Beledıye Başkanı Mehmet Ellibeş: "Trilyonluk Yatırımlar Donanma Kentini Şantiyeye Çevirdi"
Kocaeli'nin Gölcük İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçedeki Yatırımlar Sayesinde Gölcük'ün Adeta Şantiyeye Döndüğünü Bildirdi.
Üniversitesi Spor - 2.11.2006
İstanbul: Sporda Şiddet ve Ayrımcılık Konulu Bir Panel Düzenlenecek
Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu, 4 Kasım Cumartesi Günü 'Sporda Şiddet ve Ayrımcılık' Konulu Bir Forum Düzenleyecek.
Üniversitesi Spor - 2.11.2006
Adana: Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde Mücadele Eden Ceyhan Belediyespor, Çankaya Üniversitesi Arı Koleji Karşılaşması İçin Ankara'ya Gitti.
Üniversitesi Spor - 1.11.2006
Nevşehir: Nevşehir'de 2007 Turizm ve Tarım Sezonu Öncesi Sinek Alarmı
- Nevşehir İl Genelinde Geçtiğimiz Yıl Ortaya Çıkan İvez Türü Sinekler Bölge Tarımını ve Turizmini Tehdit Ediyor. Son İki Yılda Sayıları Hızla Artan Bu Sinek Türüne Karşı Nevşehir Valiliği Tarım, Sağlık ve Çevre ve Orman Bakanlıkları'ndan Yardım İstedi.
Üniversitesi Spor - 31.10.2006
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi... -Ligde 2. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde, 2. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.
Üniversitesi Spor - 31.10.2006
İstanbul: Bayanlar Futbol Ligi, 5 Kasım'da Start Alıyor
Bayanlar Futbol Ligi, 5 Kasım Pazar Günü Başlıyor.
Üniversitesi Spor - 31.10.2006
İstanbul: Tbbl'de 2. Haftanın Programı Belli Oldu
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde (Tbbl) İkinci Hafta Müsabakalarının Programı Belli Oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Üniversitesi Spor Haberleri | Üniversitesi Spor Haber - Haberler - Sayfa 5 - Üniversitesi Spor haberleri, son dakika üniversitesi spor haber ve gelişmeleri burada. Samsun: Milli Sporcu Altın Madalya Bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 20:18:57. #1.14#
title