Üniversiteli Kıza Sırayla Tecavüz

Üniversiteli Kıza Sırayla Tecavüz

Erzurum'da 19 yaşındaki üniversite öğrencisi kıza, iğrenç bir tuzak kurarak tecavüz eden 5 kişi tutuklandı.

Üniversiteli Kıza Sırayla Tecavüz

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi'ne bağlı Meslek Yüksekokulu 1'inci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki A.K.'yi götürdükleri bekar evinde tecavüz ettiği iddia edilen 5 kişi, tutuklandı.

Olay, 25 Haziran günü merkeze bağlı Yakutiye İlçesi Kongre Caddesi'nde meydana geldi. Atatürk Üniversitesi'nde okuyan A.K., aynı okuldan T.O. ile gönül ilişkisine girdi ve bir süre sonra çift ayrıldı.

Daha sonra eski kız arkadaşına iğrenç bir tuzak hazırlayan A.K., teyzesinin oğluna kız arkadaşını arattı ve elinde genç kızın çıplak görüntülerinin olduğunu, bunu babasının gördüğünü dolayısıyla yüz yüze görüşmeleri gerektiğini söyledi.

Genç kızı alan T.O ve diğer teyze çocukları sözde video görüntülerini konuşmak için Palandöken Kayak Merkezi yoluna gitti. Birlikte içki içen T.O. ve yanındakiler iddiaya göre genç kızın da içmesi için ısrar etti. A.K., aldığı alkolün etkisiyle bir süre sonra kendisinden geçti.

Genç kızın bu sarhoşluğundan yararlanan 5 kişi de genç kıza sırayla tecavüz etti.

Genç kız ifadesinde olayı aynen şu ifadeleri kullandı:

"Beni bodrum katında bir eve gütürdüler. Bu evde bir odaya geçtim. Uyumaya başladığımı hatırlıyorum. Gözlerimi açtığımda yarı çıplak haldeydim. Üzerimde sadece tşört ve hırkam vardı. T.O., yanımda çıplak halde yatıyordu. Sonra sarhoşluğun etkisiyle tekrar uyumuşum.

Yine gözlerimi açtım bu kez K.C., benimle cinsel ilişkiye giriyordu. 'Ağabey, dur yapma' dememe rağmen devam etti. Ağlamaya başladım aradan yarım saat geçmeden Y.Y., üzerindekileri çıkararak yanıma geldi ve ilişkiye girdi. Sarhoş olduğum için kafamı kaldıramıyordum. Sabah, adını A.K., olarak öğrendiğim kişi odaya girdi. Evin sahibi olduğunu, cinsel ilişkiye girmek istiğini söyledi. Kabul etmedim. O sırada T.O., odaya geldi. Ben T.O.'ya 'Sen beni satmak için mi bu eve getirdin?' dedim. T.O., 'Öyle birşey yok' diyerek A.K. ile birlikte odadan çıktı. Aradan 5-10 dakika geçmeden A.K., odaya yeniden geldi ve benimle cinsel ilişkide bulundu. Bağırdım. A.K, 'Komşular duyar, seni kapıya atarım' dedi.

Sabah T.O, yanıma geldi 'Ne yaptınız bana' diye sordum. 'Dün yaşadıklarını unut. Okulda hiç kimseye söyleme. Adın çıkar' dedi. Polisi arayıp şikayet edeceğimi söyleyince 'Bizimle parayla birlikte olduğunu söyleriz, hiçbir şeyi kanıtlayamazsın' dedi . Daha sonra birlikte evden çıkarak okula gittik."