Ünal Aysal – Yıldırım Demirören Arasındaki Polimik Büyüyor

Ünal Aysal – Yıldırım Demirören Arasındaki Polimik Büyüyor

10.01.2018 14:40 | Son Güncelleme: 10.01.2018 15:09

Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in bugün kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya, "Kendisi bu olayda hakem veya şahit değil sorunun baş aktörüdür" yanıtını verdi.

Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

"KENDİSİ BU OLAYIN BAŞ AKTÖRÜDÜR"

İşte Aysal'ın açıklaması:

"TFF Başkanı Demirörenin bugün şahsımla ilgili yapmış olduğu açıklaması ve de özellikle kullandığı 'Hilafi Hakikat' deyimi kendisi adına büyük bir talihsizliktir, ancak şaşırtıcı değildir. Çünkü kendisi bu olayda hakem veya şahit değil sorunun baş aktörü ve 'tarafıdır' inandırıcı olması da zaten beklenemez" dedi.

Ünal Aysal – Yıldırım Demirören Arasındaki Polimik Büyüyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (7)
ASLAN: Aysal defollllllllll git
YILMAZ DURSUN: bence bu olay rıdvan dilmen selim soydan nın tavsiyesi aziz yıldırım ın ricası recep tayyip erdoğan ınıda fatih terime emri ile olan bir olgu olarak görüyorum aysalın elinden aldılar
ADINIZI YAZIN: beşiktaştan şenol hocayada milli takım hocalığı için teklif yapıldı hem şenol güneş hemde başkan kabul etmedi konu kapandı bukadar basit kendi acizliklerini aradan kaç yıl geçmiş hala daha gündeme getiriyorlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title