Umre Kafilesini Dolandıranların Serbest Kalması Demet Akalın'ı İsyan Ettirdi

Umre Kafilesini Dolandıranların Serbest Kalması Demet Akalın'ı İsyan Ettirdi

Umre kafilesini Balıklıgöl'e götüren dolandırıcıların serbest kalmasına isyan eden Demet Akalın, "Dolandırıcılar serbest. Artık her şey normalleşti" diyerek tepkisini dile getirdi.

Demet Akalın, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden… Kendisini rahatsız eden ya da aklına takılan pek çok konuda paylaşım yapmaktan geri durmayan ve sözlerini de çekincesiz bir şekilde ifade eden Akalın, bu defa Kahramanmaraş'ta yaşanan bir dolandırıcılığa isyan etti.

"UMRE ZİYARETİNE GÖTÜRECEĞİZ" DEYİP DOLANDIRDILAR

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kutsal topraklara giderek umre ziyareti yapmak isteyen 68 kişiyi dolandırdıkları gerekçesiyle gözaltına alınan firmanın 4 temsilcisi, çıkarıldıkları mahkemede para iadesi yapacaklarını taahhüt edince serbest bırakıldı.

''ARTIK HERŞEY NORMALLEŞTİ"

Bu gelişmeleri izlediği bir programda gören Demet Akalın, Instagram'ın hikaye kısmında yaptığı paylaşımla bu duruma isyan etti. Şarkıcı, paylaşımının üzerine ''Dolandırıcılar serbest, E normal artık her şey normalleşti!'' notunu düştü.

YORUMLAR (40)

  • ÇOKOMOTİF:
    mağdurlara da sormak lazım, paranızı geri almak mı istersiniz, yoksa paranızı alamadan dolandırıcıların belirli bir süre hapiste yatmasını mı? emin olun yüzde 99 u paramızı geri alalım, Allah cezalarını versin diyerek, paralarını kurtardıklarına sevineceklerdir, bir şekilde dolandırıcıların ceza alması dolandırılan vatandaşı memnun etmeyecektir. Dolandırıcılara gelince farklı sektörde dolandırıcılığa devam edeceklerdir, vatandaşın uyanık olması lazım
  • ON NUMARA BALIKESİRLİ:
    DOLANDIRICILAR SERBEST. KEŞKE ORDA OLAYDIM ÇİÇEK VERİRDİM DOLANDIRICILARA. YA ABİ BU HIRSIZLARI BIRAKAN SAVCI ACABA NASIL BİRİ NORMAL Mİ ANORMAL Mİ
    EKREM: Ümre yerine Şanlıurfa''ya giden ve bunun farkında olmayan o zavallılar dan memlekete ne fayda gelir. Diyelim ki ümreye gittiler ne anlayacaklardı. hepsi boşu boşuna
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.