Ümraniye'de Korkutan Alevler

Ümraniye'de Korkutan Alevler
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Ümraniye Elmalıkent Mahallesi Çınar Caddesi'nde 600 metrekarelik alanda kurulu laminat ve parke deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Ümraniye Elmalıkent Mahallesi Çınar Caddesi'nde 600 metrekarelik alanda kurulu laminat ve parke deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın gören vatandaşlar itfayie ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri vatandaşları uzaklaştırarak çevre güvenliğini aldı.

ALEV ALEV YANDI

Alevler kısa sürede büyüyerek deponun tamamını sardı. Depoda buluna bir araçta yandı. İhbar üzerine olay yerine Ümraniye, Üsküdar, Çengelköy, Çavuşbaşı, Bakkalköy itfaiye ekiplerri sevkedildi. İtfiaye ekipleri yangına su ve köpükle müdahale etti. Yaklaşık 1 saat süren çalışmalar sonrasında yangın kontrol altına alındı. Yangında ölen yada yaralana olmazken büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Yangında bir otomobil de yanarak kullanılmaz hale geldi.

YANGIN CEP TELEFONUNDA

Yangın bir vatandaşın cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde deponun alev alev yanması ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi görülüyor. - İstanbul

Ümraniye'de Korkutan Alevler
Ümraniye'de Korkutan Alevler
Ümraniye'de Korkutan Alevler

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title