Ümit Sezgin Haberleri

Ümit Sezgin haber, Ümit Sezgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Sezgin - 4.3.2019
Kesin Aday Listesi
Zonguldak'ta, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ümit Sezgin - 24.1.2019
Ankara Uluslararası Film Festivalinde "Genç Jüri"
"Kadın erkek dengesi gözetilen genç jüri" Festival Başkanı Ümit Sezgin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, festivalin bu sene 30'uncu kez düzenlendiğini ifade ederek, "30 yaşımıza, genç, dinamik ama sektöre kendini kabul ettirmiş bir jüriyle giriyoruz.
Ümit Sezgin - 10.1.2019
Ankara Uluslararası Film Festivali Onur Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu
Ödül töreni 18 Nisan'da Ankara Uluslararası Film Festivali Başkanı Ümit Sezgin de festivalin 30'uncu yılına ulaşmasından duydukları mutluluğu aktardı.
Ümit Sezgin - 12.10.2018
Ankara Uluslararası Film Festivali, 2019 Nisan Ayında Sinemaseverlerle Buluşuyor
Türkiye'nin köklü festivallerinden Ankara Uluslararası Film Festivali güçlendirilmiş kadrosuyla sinemaseverlerle 30. kez buluşmaya hazırlanıyor. 30 yılın görkemine yakışır bir festival için bir yandan kadro güçlendirilirken öte yandan gösterime girecek filmler de titizlikle seçiliyor. Bu yıl Festival Başkanlığını Ümit Sezgin, Genel Koordinatörlüğü Ebru Taşkın üstlendi.
Ümit Sezgin - 12.10.2018
Ankara Uluslararası Film Festivali 30'uncu Yılına Hazırlanıyor
Gazeteci Ümit Sezgin Festival Başkanlığına, İletişim Danışmanı Ebru Taşkın Genel Koordinatörlüğe getirildi.
Ümit Sezgin - 8.6.2018
Karneye Yazılan En Acı Not
Karneye yazılan en acı not Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde dün doğum gününde denizde boğulan lise son sınıf öğrencisi Atakan Biberoğlu'nun bugün alması gereken karnesine sınıf rehber öğretmenin düştüğü not herkesi duygulandırdı "Atakan seni unutmayacağız, bize hayatının sürprizini yaptın mekanın cennet olsun" Denizde boğularak hayatını kaybeden lise son sınıf öğrencisinin okulunda tören düzenlendi TRABZON - Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde dün doğum gününde girdiği denizde boğularak hayatını kaybeden ve bugün cansız bedeni sabah saatlerinde dalgıçlar tarafından çıkartılan Tonya Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Atatan Biberoğlu'nun okulunda bir tören düzenlendi. Karne gününde genç öğrencinin arkadaşları ve sevenleri törende büyük üzüntü yaşadı. Törende konuşan Tonya Kaymakamı Bayram Yıldız, Atakan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek "Bugün buraya çıkıp bir şeyler söylemek gerçekten çok zor. Anadolu Lisesi'ne bir çok program için geldik. Bundan sonra da gelecektik. Bugün de bir karne töreni için gelecektik. Bugün maalesef kesinlikle bu şekilde gelmek istemezdik. Ayetlerde belirtildiği üzere 'Her canlı bir gün ölümü tadacaktır' Zamansız ölümler bizleri üzüyor. Atakan kardeşimizi genç yaşta kaybettik. Açıkçası burada bir şeyler ifade etmek çok zor. Hepimizin başı sağolsun" dedi. "Karnesini neşe ile vermek isterdik" Tonya Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim İlhan Kalyoncu ise Atakan'ı doğum gününde son yolculuğuna uğurlamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek "Bugün karnesini neşe ile vermek isterdik. Mezun edip hayata göndermek isterdik. Atakan arkadaşımız bize büyük bir sürpriz yaptı. Onu cennete uğurladık. Üzüntümüz büyük. Anadolu Lisesi ailesi olarak ne diyeceğimizi bilemiyorum. Öğrencilerimden böyle bir olay ilk defa yaşıyorum. Doğum günü gibi bir günde onu uğurluyoruz. Hepimizin başı sağolsun. Böyle bir gün yaşamak istemezdik" diye konuştu. "Doğum günü için sürpriz hazırlamıştık" Sınıf arkadaşlarından Ümit Sezgin ise "Okuldaki en iyi arkadaşlarımdan bir tanesiydi.
Ümit Sezgin - 16.4.2018
Küba Lideri Fidel Castro'nun Arabası "1966 Gaz" Ankara Sokaklarında
Aracı 2 yıl önce 87 yaşında birinden aldığını belirten Ümit Sezgin Dönmez, "Sovyetler döneminde üretilmiş bir savaş aracı.
Ümit Sezgin - 11.2.2018
Havza'da Bakkal ve Manavlar Sandığa Gitti
Aysan başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, Yunus Emre Ergin, Uğur Sakallı, Ümit Sezgin, Hamza Yıldırır, Mehmet Ali Çiftçi ve Mustafa Bıyık'tan oluştu.
Ümit Sezgin - 17.9.2017
Güroymak'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Ümit Sezgin yönetimindeki 13 EB 233 plakalı tır, Güroymak-Bitlis karayolu 9 kilometresindeki Aşağıkolbaşı köyü mevkinde yoldan çıkarak yan yattı.
Ümit Sezgin - 17.6.2017
Sinop'ta Çaya Düşen Çocuğun Boğulması
Boyabat ilçesinde Kolaz Çayı'na düşerek boğulan 4 yaşındaki Ümit Sezgin Arı, toprağa verildi.
Ümit Sezgin - 5.7.2016
Seydişehir'de Ramazan Bayramı
Programa, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Ümit Sezgin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü başkanları, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Ümit Sezgin - 16.6.2016
Thk'dan Kuruma Destek Olanlara Teşekkür Plaketi
Türk Hava Kurumu (THK) Seydişehir Şubesi tarafından kuruma katkıda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Garnizon Komutanı Üsteğmen Ümit Sezgin'e teşekkür plaketi verildi.
Ümit Sezgin - 6.5.2016
Yüzbaşı Yaşar'ın Şehitlik Beratı Ailesine Verildi
Hava Savunma Okul Komutanı Tuğgeneral Orhan Gündüz ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Timurcan Ermiş ile birlikte Seydişehir'e gelen Konya 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Haluk Şahar, İlçe Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Seydişehir ilçe Jandarma Komutanı Teğmen Ümit Sezgin şehit babası Cavit Yaşar'ı ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Ümit Sezgin - 5.5.2016
Konya Garnizon Komutanı, Başkan Tutal'ı Ziyaret Etti
Şehit Yüzbaşı Fatih Yaşar'ın Seydişehir'e bağlı Bostandere Mahallesinde yaşayan babası Cavit Yaşar'a şehitlik beratını, Hv. Savunma Okul Komutanı Tuğgeneral Orhan Gündüz ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Timurcan Ermiş ile birlikte Seydişehir'e gelen Konya 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı HV. Plt. Tümgeneral Haluk Şahar verdi. Ziyarette İlçe Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Seydişehir ilçe Jandarma Komutanı Teğmen Ümit Sezgin'de bulundu.
Ümit Sezgin - 19.3.2016
Seydişehir'de Gazi ve Şehit Aileleri Yemekte Buluştu
Adila Baysal Kültür evinde düzenlenen programa, Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, Başkan Mehmet Tutal, Garnizon Komutanı, Üsteğmen Ümit Sezgin, Cumhuriyet Başsavcısı Duygu Bayar, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, Askerlik Şube Başkanı Teğmen Fırat Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Ümit Sezgin - 2.3.2016
Seydişehir'de Sorunlar ve Yatırımlar Görüşüldü
Toplantıya, Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Jandarma Garnizon Komutanı Üsteğmen Ümit Sezgin, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve kurum müdürleri katıldı.
Ümit Sezgin - 10.11.2015
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene, Kaymakam Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Garnizon Komutanı Üsteğmen Ümit Sezgin, Cumhuriyet Başsavcısı Duygu Bayer, Baro Başkanı Mehmet Koyuncuoğlu, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Ümit Sezgin - 15.10.2015
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Daha sonra Beyşehir Müftüsü Hüseyin Erdoğan tarafından, "Camilerin ve namazın" önemi konulu konferans verildi.            Programa, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Garnizon Komutanı Ümit Sezgin, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Umut Bülent Gökçekuyu, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Ümit Sezgin - 7.10.2015
Konya Valisi Erol Seydişehir'de
Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit'i makamında ziyaret eden Erol, ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.  Daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Ümit Sezgin'i ziyaret eden Erol, ilçeden ayrıldı.
Ümit Sezgin - 12.9.2015
Seydişehir'de Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
İlçe Müftüsü Kemal Demirel, yaptığı konuşmada, şehitlik mertebesinin önemini ayet ve hadisler ile anlattı. Mevlit ve ilahilerin ardından, hatim duası okundu.  Programa, Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, Garnizon Komutanı Ümit Sezgin ve vatandaşlar katıldı.
Ümit Sezgin - 15.4.2015
TBMM Başkanı Çiçek Rusya'da
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da, bu ülkede yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi.  Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliği'nde yapılan görüşmede konuşan Çiçek, Moskova'da Yunus Emre Kültür Merkezi açılması konusunda "Yer belli, rakam belli. Bundan sonrası formalitenin tamamlanmasından ibaret" dedi.  Çiçek, "İncelenen 15 binadan Bolotnaya-7 Moskova adresinde bulunan binanın makul bir seçim olduğuna karar vermişler. 9,5 milyon dolar gibi bir rakama (mülk sahibiyle) anlaşmışlar. Bu yeni bir gelişme. Sayın Başbakan'a bugün yarın arz ederler. Dolayısıyla böyle bir ödenek çıkmış oluyor" diye konuştu.  Çiçek, ayrıca Rusya ile Türkiye arasında iki ülke liderleri tarafından belirlenen 100 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefine ulaşılmasında Rusya'da yaşayan ve iş yapan Türklerin büyük payı olacağını söyledi.  Cemil Çiçek, vatandaşların askerlik, emeklilik, eğitim, sosyal güvenlik ve kültürel alandaki sorularına da cevap verdi.  TBMM Başkanı Çiçek'in Türk vatandaşlarıyla yaptığı toplantıya TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Salih Kapusuz, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir ve Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi Ümit Sezgin katıldı.
Ümit Sezgin - 13.4.2014
Bafra Belediyesi İlk Meclis Toplantısını Yaptı
Toplantıda Meclis ve Komisyon üyeliği oylaması yapılarak Faruk Ayran ve Ümit Sezgin Meclis Katipliğine, Meclis birinci ve ikinci başkan vekilliğine Hamit Kılıç ve Hatice Şeker, Meclis Encümen oylamasında Eyüp Sabri Şahin ve Sebahat Kurt, Plan Bütçe Komisyonluğuna Ramazan Çotur, Murat Bolat, Sefer Uyanık, İmar Komisyonuna Yavuz Ataseven, Ali Kale, Soner Taş, Tarife Komisyonluğuna Şaban Deniz, Murat Bolat, OSB Komisyonluğuna ise Hüseyin Çamaş, Teyfik Türken, Ömer Çapoğlu, Recep Ayfer seçildi.
Ümit Sezgin - 9.5.2013
KOÇ FEST'ten Haberler
AKROBATİK CİMNASTİK Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları finalleri kapsamında Akrobatik Cimnastik'te Gazi Üniversitesi birinciliği kimseye kaptırmadı. Takımının tek erkek sporcusu olan Kadir Ercan Hip-hop ve Tekvando eğitmenliği yaptığını ve cimnastikle tanışmasını anlattı: "Tekvando da cimnastik vari hareketleri zaten yapıyordum. Gazi Üniversitesi'ne Tekvando'dan girmeye çalıştım ama olmadı ben de cimnastikten girmeyi denedim. Sonrasında okulun cimnastik takımından teklif geldi bende kabul ettim. Takım arkadaşlarımdan yaklaşık 4 tanesi benim öğrencim zaten. Takımda tek erkek olmam evet herkesin dikkatini çekiyor ama takım olarak çok eğlenceli zaman geçiriyoruz. Dans, iş, okul hepsini bir arada yürütmek çok zor. Şampiyon olmak müthiş bir duygu. Kareografimizde hocamızın, benim ve diğer arkadaşlarımın da emeği var. Hocamızın bize söylediği 'Ekstrem bir durum olmazsa şampiyonsunuz' dediği gibi de oldu. Çok mutluyuz." ALETLE CİMNASTİK "Kendi çabamızla şampiyonuz" Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları finalleri kapsamında Akrobatik Cimnastik'te 1. olan Pamukkale Üniversitesi sporcularının saç, makyaj ve kareografisi herkesin beğenisini topladı. Geçen senenin de Step şampiyonu takım, bu sezonda zombi kıyafet ve makyajları ile izleyici ve diğer takımların da ilgi odağıydı. Pamukkale Üniversitesi'nin cimnastik antrenörü Emine Şahin, hiç bir profesyonel yardım almadan hazırlandıklarını ve bu süreçte zorluklar yaşadıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Çocuklarım ve ben çok özverili çalıştık. Sonu çok güzel oldu, beklediğimiz bir sondu zaten. Şampiyon olmak için gelmiştik, şampiyon olduk. Kızların saç, makyaj, kıyafetleri hatta kareografisiyle bile ben ilgileniyorum." "Başarıya alışığız" Şampiyonluk sevinci yaşayan takımın sporcusu ise üniversite olarak başarıya alışık olduklarını ve okullarına bir kupa daha götürmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Çok çalıştıklarını belirterek konuşan genç sporcu şöyle konuştu: "Antrnörümüze borçluyuz her şeyi. Biz de çok emek harcıyoruz tabii ama her şey antrenörümüz sayesinde. Hem okul, hem çalışmaları beraber götürmekte zorlanıyoruz ama mutlu sona ulaştık. Saçlar, makyajlar bize ait. Kıyafetimiz hocamızın tasarımı. Çok büyük önem ve özenle bu yarışmaya katılıyoruz, hakkımız olanı da aldığımız için çok mutluyum." SUTOPU "Parolamız şampiyonluk" Çarşamba günü gerçekleşecek Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Sutopu finalleri kapsamında elemeler devam ederken, favori takımlardan Okan Üniversitesi öğrencisi Ümit Sezgin Pişkin kısa bir değerlendirme yaptı.
Ümit Sezgin - 15.12.2012
TRT Türk Yayın Yönetmeni Ümit Sezgin Görevden Alındı
TRT Türk Yayın Yönetmeni Ümit Sezgin TRT yönetimi tarafından görevden alındı.
Ümit Sezgin - 15.12.2012
TRT Türk'te Ümit Sezgin Görevden Alındı
TRT Türk Yayın Yönetmenliğini yaklaşık 4 yıldır yürüten Ümit Sezgin görevden alındı.
Ümit Sezgin - 15.12.2012
TRT Türk Yayın Yönetmeni Sezgin, Görevinden Alındı
TRT Türk Yayın Yönetmeni Ümit Sezgin, görevinden alındı.
Ümit Sezgin - 13.12.2012
"Evliya Çelebi'nin İzinde Seyahatname" Belgeselinin Tanıtım Töreni
TRT Türk Genel Yayın Yönetmeni Ümit Sezgin de izleyicilerden kültür programlarını artırmaları yönünde talepler geldiğini ve bu yönde yapılan çalışmaların karşılığını ödüllerle aldıklarını belirtti.
Ümit Sezgin - 22.3.2012
Kars Belediyesi'nin 'Beyaz Uykusuz Uzakta' Kültür Sanat Festivali Bugün Başlıyor
Festivalin bir başka önemli konusu ise futbol. 'Futbol Her şeydir' adıyla Özgür Özgülgün moderatörlüğünde İlhan Mansız, Ümit Sezgin, Yılmaz Vural ve İlknur Ertugay, bir araya gelerek futbolu Kars'a taşıyacak.
Ümit Sezgin - 21.3.2012
Kars'ta 'Beyaz Uykusuz Uzakta' Kültür Sanat Festivali Başlıyor
Festivalin bir başka önemli konusu ise futbol. 'Futbol Her şeydir' adıyla Özgür Özgülgün moderatörlüğünde İlhan Mansız, Ümit Sezgin, Yılmaz Vural ve İlknur Ertugay, bir araya gelerek futbolu Kars'a taşıyacak.
Ümit Sezgin - 21.10.2011
"Almanya Treni" 26 Ekim'de Yola Çıkacak
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, TRT TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Ümit Sezgin ile Ulus'taki TRT İstanbul Müdürlüğü'nde düzenlediği basın toplantısında, Türkiye-Federal Almanya İşgücü Anlaşması'nın 50.
Ümit Sezgin - 1.9.2011
Kale Baba ve Oğluna Teslim
Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligi'nde mücadele edecek olan Alaplı Belediyespor'da kale emin ellere teslim edildi. Alaplı Belediyespor'un tecrübeli file bekçisi Ümit Sezgin, bu sezon oğlunu rakip olarak karşısına aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Sezgin Haberleri | Ümit Sezgin Kimdir - Haberler - Ümit Sezgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Sezgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 16:42:35. #1.14#
title