Ümit Özat'tan Kendisine Yapılan Küfürlü Yoruma Sert Yanıt

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, sosyal medya hesabından kendisine yönelik küfürlü paylaşıma sert yanıt verdi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, sosyal medya hesabından kendisine ve takımına yapılan yoruma kayıtsız kalmadı ve sert ifadelerle yanıt verdi.

İşte Ümit Özat'ın küfürlü yoruma verdiği yanıt:

"BİRAZ EMPATİ YAPIN"

"Çok savunduğunuz arkadaşınızın bana yazdığı mesaj biraz empati yapın siz ne yaparsınız? Ayrıca Gençlerbirliği kulübünün kümede kalıp kalmaması sizi neden ilgilendiriyor. Herhangi bir Gençlerbirliği taraftarı sizin takımın hocasına yada futbolcusuna inşallah şampiyon olamazsınız diyip bir de üstüne küfür mü ediyor!"

Kaynak: Skorer

YORUMLAR (6)

  • ASLAAA:
    Bu insanlara ayı diyenler aslında ömürlerinde asla insan olamamış, insanlıktan nasip alamamış ve herkesi kendileri gibi sanan (ayı) varlıklar. yani herkesi kendisi gibi (ayı) görmüşler. yazık.
  • MANTIK:
    Şu küfür hakaret olaylarına bir son verilmeli artık toplumda.Herkeste bir atar gider halleri. Centilmen olunmalı nazik olunmalı insanlar birbirlerine saygılı olmalı.Sabahları günaydın akşamları iyi akşamlar demeli birbirine.Dostluk arkadaşlıktan daha güzel birşey varmı?
  • KLE:
    İnsan uslubu ile anılır bu diyalogda küfreden kendini tanımlamış hakarete maruz kalanda bu küfrü mübah sayan diğerhastalarada sizin olsun küfürünüz küfürbazınız deyip küfrü sahiplerine iade etmiş
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.