Ümit Önal Haberleri

Ümit Önal haber, Ümit Önal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Önal - 25.10.2018
Dijital Şehircilik Zirvesi
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Türk Telekom'un 'Yeni Nesil Şehirler' yaklaşımını tüm Türkiye'ye yaymak ve yarına hazır, dijitalleşmesini tamamlamış bir 2023 Türkiye'si için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.
Ümit Önal - 15.10.2018
Hedef 2023 Büyük Türkiye Zirvesi
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Sanayi alanının gelişmesi ile birlikte, ülke olarak Endüstri 4.0'a geçiş yapabileceğiz ve bu geçişin sonucunda daha fazla rekabetçilik sağlanacak ve Türkiye 2023 hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olacak.
Ümit Önal - 18.8.2018
Türk Telekom, Galaxy Note9'u Avantajlı Tekliflerle Satışa Sundu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, şunları kaydetti: "Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung Galaxy Note9'u avantajlı tekliflerimizle mağazalarımızda satışa sunduk.
Ümit Önal - 10.8.2018
Türk Futbolu Var'a Türk Telekom ile Geçiyor
"Farklı teknolojik çözümlerimizle yayıncı kuruluşlarımızın yanında durmayı amaçlıyoruz" Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal ise, yeni nesil MTN medya transfer teknolojisinin dünyada ve Türkiye'de canlı yayın aktarım alışkanlıklarını hızla değiştireceğini kaydetti.
Ümit Önal - 11.5.2018
Engeller, "Sesli Adımlar" ile Aşılacak
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal ise görme ve işitme engelli bireylerin açık-kapalı mekanlarda kendi başlarına rahat ve güvenle hareket etmelerine yardımcı olmak amacıyla hayata geçirdikleri 'Sesli Adımlar' projesini Antalyalılarla buluşturmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Ümit Önal - 9.3.2018
Türk Telekom'dan Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin İndirim
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Türk Telekom olarak, 2018'de de 'Fırsat Bu Fırsat' mottosu ile avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyoruz.
Ümit Önal - 19.1.2018
Finans ve Perakende Sektörü "Dijitali" Sevdi
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, geçen yıl dijital dönüşümün daha çok dijital bankacılık, dijital mağazacılık gibi son kullanıcıya hizmet sağlayan finans ve perakende sektörü firmalarının iş yapış modellerinde karşılarına çıktığını bildirdi.
Ümit Önal - 16.1.2018
Türkiye'nin Akıllı Şehirleri Türk Telekom ile Yükselecek"
LAS Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, dünyanın yeni yeni konuşmaya, hayata geçirmeye başladığı akıllı şehir uygulamalarında Türkiye'de somut adamlar atan ve bu konsepti sahiplenen ilk operatör olduklarını belirterek, "Türk Telekom olarak akıllı...
Ümit Önal - 3.1.2018
Türk Telekom'un Yenilenen Ofisleri Ttmm'ler Faaliyete Başladı
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, konuya ilişkin düzenlenen basın toplantısında, şirketin eylül sonu itibarıyla yıllık bazda elde ettiği halka arzdan bu yana iki milyonluk abone kazanımının arkasındaki stratejiyi, mükemmel müşteri deneyimi için başlattıkları EMPATİ programını ve Türk Telekom ofislerinin TTMM'ye dönüştürülmesi sürecini anlattı.
Ümit Önal - 17.12.2017
Türk Telekom'dan Yeni Yıla Yeni Akıllı Telefon Fırsatı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, yeni yıl kampanyasıyla ilgili olarak, "Türk Telekom olarak, yeni yıla yeni bir akıllı telefonla girmek isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık.
Ümit Önal - 10.12.2017
Türk Telekom Bursa'daki Su Sayaçlarını Akılllandırıyor
"Akıllı şehir çözümlerimizi arttıracağız" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom'un akıllı şehirler vizyonuna uzun yıllardan beri yaptığı yatırımlar sayesinde şehirleri daha güvenli ve verimli hale getirdiğini, bu sayede vatandaşların günlük yaşam kalitesinde iyileşme sağladığını vurguladı.
Ümit Önal - 17.11.2017
İphone X, Türk Telekom Mağazalarında
Kullanıcılar iPhone X için 17 Kasım gecesi itibarıyla "www.turktelekom.com.tr" adresinden ön kayıt bırakabilecek. Türk Telekom ayrıca, Apple'ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom olarak akıllı telefon kullanıcıları için en yeni cihazları en uygun koşullarla müşterilerine sunduklarının altını çizerek, "Türk Telekom olarak, Fırsat bu Fırsat mottosuyla, en yeni mobil teknolojilere sahip ürünleri, en kolay ve en uygun ödeme metotlarıyla müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.
Ümit Önal - 4.11.2017
Eski Telefonunu Getirene Türk Telekom Mağazalarında İndirim
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, akıllı telefon penetrasyonunda sektör lideri olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye'de son dört yıldır akıllı telefon penetrasyonunda sürekli artış gösteren operatörüz.
Ümit Önal - 20.10.2017
İphone 8 ve 8 Plus Türk Telekom'da Satışa Çıktı
Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, şirket olarak en yeni cihazları en uygun koşullarla müşterilerine sunduklarını bildirdi.
Ümit Önal - 10.10.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali"Ne Doğru
Festivalde "Ulusal Uzun Metraj" dalında, Semih Kaplanoğlu'nun "Buğday", Onur Saylak'ın "Daha", Orhan Oğuz'un "Eksi Bir", Pelin Esmer'in "İşe Yarar Bir Şey", Onur Ünlü'nün "Kırık Kalpler Bankası", Özgür Sevimli'nin "Murtaza", Fikret Reyhan'ın "Sarı Sıcak", Taylan Mintaş'ın "Sessizliğin Kardeşleri", Ümit Önal'ın "Sofra Sırları", Orhan Eskiköy'ün "Taş", Nejla Demirci'nin "Yüzleşme" ve Kazım Öz'ün "Zer" filmleri yarışacak.
Ümit Önal - 6.10.2017
Fortune 500 Türkiye Ödül Töreni
"Türk Telekom'un akıllı şehir teknolojileriyle yılda 3 milyar lira tasarruf mümkün" Etkinliğin ana sponsoru olan Türk Telekom'un Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal da şirket olarak altyapılarından aldıkları gücü, geliştirdikleri yeni teknoloji ve projeler ile akıllı geleceği inşa etmekte kullandıklarını söyledi.
Ümit Önal - 20.8.2017
Türk Telekom Stevie'den 7 Ödülle Döndü
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Türk Telekom olarak müşteri odaklı yaklaşımımızı, yönetimini gerçekleştirdiğimiz tüm kanallarda uyguluyoruz.
Ümit Önal - 29.4.2017
Türk Telekom'dan 14,90 TL'ye internet geliyor
''Türk Telekom ile Türkiye'nin 81 ilinden her gelir grubundan hane internet ile tanışacak" UDH Bakanı Ahmet Arslan'ın çağrısını büyük bir memnuniyet ile karşıladıklarını ve bu çağrıya verdikleri desteği büyütmekten gurur duyduklarını ifade eden Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri'nden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Ümit Önal: "Türkiye'nin 2023 Vizyonu çerçevesindeki en önemli hedeflerinden biri de genişbant erişim altyapısının nüfusun tamamını kapsaması ve 2023'te sabit genişbant abone sayısının 30 milyona çıkarılması.
Ümit Önal - 27.4.2017
Lg G6, Türk Telekom Mağazalarında Satışa Sunuldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, akıllı telefon portföylerini son teknoloji modellerle genişlettikleri belirterek, "En son teknoloji mobil cihazları dünya lansmanları ile eş zamanlı olarak, Türk Telekom'a özel fırsatlarla müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.
Ümit Önal - 20.4.2017
Türk Telekom'dan Lg Özel Serisi İki Yeni Akıllı Telefon
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, şirket olarak müşterilerinin yeni mobil teknolojileri ve mobil interneti doya doya kullanmasının en büyük öncelikleri olduğunu bildirdi.
Ümit Önal - 15.2.2017
Türk Telekom ile Kayseri Osb Arasında Protokol
Kayseri OSB Konferans Salonu'nda düzenlenen törende protokole, Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal ile Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan imza koydu.
Ümit Önal - 17.5.2016
Digiturk Satış Süreci
Digiturk İcra Kurulu Başkanı Ümit Önal, Digiturk'ün Katarlı BeIN Sports'a satış sürecine ilişkin, "Şu an satışın tamamlanması için artık çok yakın bir zamandayız. Öyle zannediyorum satış konusunu organize eden TMSF satış gerçekleştiğinde kamuoyuna açıklama yapacaktır.
Ümit Önal - 16.5.2016
Digiturk, Vr Teknolojisiyle Maç Yayını İçin Testlere Başladı
Digiturk, VR teknolojisiyle maç yayını için test çalışmalarına başladı. Digiturk İcra Kurulu Başkanı Ümit Önal, "sanal gerçeklik" olarak adlandırılan, 360 derece çekimlerin özel gözlüklerle izlendiği teknolojiyi Türk seyircisine kazandıracaklarını söyledi.
Ümit Önal - 3.3.2016
Koza İpek Holding'e Atanan Kayyım Sayısı 5'e Düşürüldü
Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği, Koza İpek’e yönelik kayyımların sayısının 5’e indirilmesine karar verdi. Görevden alınan kayyımlar arasında yönetim kurulu başkanı olarak atanan Hasan Ölçer de bulunuyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği, Koza İpek Holding’e ait 18 şirkete kayyım atanmasına karar vermişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kayyımların sayısının düşürülmesi için Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebini kabul eden Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği, kayyımların sayının 9’a düşürülmesine karar vermişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine atanan kayyım sayılarında yine değişiklik yapıldı. Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği'nin, kayyımlık görevi yapan Hasan Ölçer, Ümit Önal, Ali Yazlı ve Çetin Altay’ın kayyımlık görevinin sonlandırılmasına karar verdiği öğrenildi.
Ümit Önal - 18.1.2016
Koza İpek Holding'de Kayyum Heyeti Değişti
Açıklamada, Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği'nin kararı ile şirketin yönetim kuruluna 26 Ekim 2015 tarihinde atanan kayyum heyetinde değişikliğe gidildiği belirtilerek, yeni kayyum heyetinde şu isimlere yer verildi: "Hasan Ölçer (Yönetim Kurulu Başkanı), Hayrullah Dağıstan (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Hamza Yanık (Yönetim Kurulu Üyesi), Arif Yalçın (Yönetim Kurulu Üyesi), Mustafa Akçil (Yönetim Kurulu Üyesi), Hikmet Keleş (Yönetim Kurulu Üyesi), Ümit Önal (Yönetim Kurulu Üyesi), Ali Yazlı (Yönetim Kurulu Üyesi), Çetin Altay (Yönetim Kurulu Üyesi).
Ümit Önal - 18.1.2016
Koza İpek Holding'e Atanan Kayyım Sayısı Düşürüldü
Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği, Koza İpek’e yönelik kayyımların sayısının 9’a indirilmesine karar verdi.
Ümit Önal - 18.1.2016
Koza-ipek Grubu'nda Kayyum Değişti
Hasan ÖLÇER Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah DAĞISTAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamza YANIK Yönetim Kurulu Üyesi Arif YALÇIN Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa AKÇİL Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet KELEŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ümit ÖNAL Yönetim Kurulu Üyesi Ali YAZLI Yönetim Kurulu Üyesi Çetin ALTAY Yönetim Kurulu Üyesi".
Ümit Önal - 5.11.2015
Aa Günün
(12.12-13.18) 6- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde, çalışma ofisine dinleme cihazı konulmasıyla bağlantılı soruşturma sırasında "sahte rapor" düzenledikleri iddiasıyla eski TÜBİTAK Başkan Yardımcısı ve BİLGEM Başkanı Hasan Palaz'ın da arasında bulunduğu 3 tutuksuz sanığın yargılanmasına devam edildi (13.37) 7- Koza İpek Medya bünyesinde faaliyet gösteren görsel şirketlere kayyum olarak atanan Ümit Önal, gizli ajandası olmayan, markalar için ter döken tüm personelle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Ancak meseleyi kriminal hale getiren, direniş çağrısı yapan, gizli ajandası olan ve personelin işini yapmasını engelleyenlerle çalışamayız" dedi.
Ümit Önal - 5.11.2015
Gizli Ajandası Olanlarla Çalışamayız"
Koza İpek Medya bünyesinde faaliyet gösteren görsel şirketlere kayyum olarak atanan Ümit Önal, gizli ajandası olmayan, markalar için ter döken tüm personelle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Ancak meseleyi kriminal hale getiren, direniş çağrısı yapan, gizli ajandası olan ve personelin işini yapmasını engelleyenlerle çalışamayız" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Önal Haberleri | Ümit Önal Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ümit Önal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Önal kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Telekom'dan Siber Güvenlik Zirvesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 07:12:57. #1.15#
title