Ümit Önal Haberleri

Ümit Önal haber, Ümit Önal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Önal - 27.11.2019
3. Yeni Nesil girişimcilik Zirvesi
"Girişimcilik ve girişimciler ülkemizin geleceğinde önemli rol oynayacak" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal ise Türkiye'nin ekonomide daha da güçlü bir konuma gelmesinde de, dünya markası olabilecek yerli ve milli başarı hikayelerinin çıkmasında da girişimlerin ve inovatif fikirlerin ayrı bir yeri olacağını söyledi.
Ümit Önal - 22.11.2019
Mobilefest İstanbul "5G ve İleri Teknolojilerle Geleceğe Bakış Paneli"
"Girişimcilerin global problemlere çözüm araması gerekiyor" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal da 5G'de esas gelişmenin nesnelerle etkileşim konusunda olacağını belirterek, "5G'nin temel vaadi olan daha yüksek hızlar, daha geniş kapasite ve çok daha düşük gecikme süreleri, mobil şebekelerin yarattığı servis ve uygulamaların artan ihtiyaçlarını karşılayacak ve haberleşme teknolojilerini hayatın her alanına genişleterek her nesneye haberleşme yeteneğini kazandıracak.
Ümit Önal - 9.11.2019
Türk Telekom, "Geleceğe Nefes" seferberliğine 38 bin 540 fidanla katıldı
Türk Telekom'un her bir çalışanı adına bağışladığı fidanlar ile Geleceğe Nefes seferberliğinin gelecek nesillerin daha yeşil, daha güzel bir Türkiye'ye ulaşma hayalini gerçeğe dönüştürme hedefine doğru büyük bir adım atıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, daha yeşil bir Türkiye için 38 bin 540 fidanı geleceğe nefes olarak miras bırakacaklarını belirterek, "Ülkemizin gelecek nesillerine daha yeşil ve daha güzel bir Türkiye bırakma yolunda önemli çalışmalarda bulunan Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen Geleceğe Nefes seferberliğine Türk Telekom olarak destek vermekten büyük mutluluk duyuyorum.
Ümit Önal - 4.11.2019
Türk Telekom'dan Türkiye'nin ilk Abonelikli Bağış Sistemi
Türk Kızılay'a yapılan bağış miktarı, kullanıcının faturasına yansıtılacak ya da bakiyesinden düşülecek ve kullanıcı dilediği zaman abonelikten çıkabilecek. "Bu hizmeti Kızılay Haftası'nda hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, Abonelikli Bağış Sistemi ile Türk Kızılay'a yapılan yardımların sürekliliğini ve etkisini artırmayı hedeflediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Böylesi önemli bir dernek ile manevi değeri bu kadar yüksek bir iş birliği içinde olmak büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı.
Ümit Önal - 1.11.2019
Türk Telekom'dan 1,9 milyar TL net kar
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, finansal ve operasyonel sonuçlara yönelik yaptığı değerlendirmede, "2016 yılından bu yana parçası olduğum lider telekomünikasyon ve teknoloji şirketi Türk Telekom'un CEO'su olarak değerli paydaşlarımızla yeni bir yol arkadaşlığına başlamanın ve ülkemizin dijital ve teknolojik dönüşümüne öncülük etmenin heyecanı içerisindeyiz.
Ümit Önal - 5.9.2019
"Teknoloji üretiminde dünyayla yarışan bir Türk Telekom göreceğiz"
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, Türk Telekom'un geliştirdiği ürün ve teknolojilerin yanı sıra fiber altyapı yaygınlığı bakımından da 5G'ye en hazır operatör olduğunu belirterek, "Yeni dönemde, müşteri deneyimi ve internet penetrasyonu odağından ayrılmayarak hedeflerine çok daha...
Ümit Önal - 7.8.2019
Türk Telekom toplu iş görüşmelerinde anlaşma sağlandı
"İnsana yatırımı ana odak noktalarımız arasında tuttuk" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, Türk Telekom'un Türkiye'nin sendikalı işçi çalıştıran tek telekom şirketi olduğunu vurguladı.
Ümit Önal - 24.7.2019
Türk Telekom'dan yüksek hızlı internette avantajlı tarifeler
"Yüksek hızlarda yüzde 30'a varan indirim" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom'un öncülük ettiği yüksek hızda fiber deneyimi ve limitsiz internet hamlesinin, Türkiye'nin dijitalleşmesi adına çok önemli bir adım olduğunu belirterek, yeni müşterilere özel olarak sundukları "Yılın Kampanyası" ile yüksek hızda limitsiz interneti daha fazla kişi için erişilebilir hale getirdiklerini vurguladı.
Ümit Önal - 22.6.2019
Selfy'liler interneti "Dijital Paketler" ile dakika ve SMS'e dönüştürecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, şunları kaydetti: "Türk Telekom olarak gençleri dinliyor, onlara ihtiyaçlarına uygun esnek çözümler sunuyoruz.
Ümit Önal - 13.6.2019
Türk Telekom'da Siber Güvenlik Zirvesi
2019 yılında şimdiye kadar sistemlerimizde görülen en yüksek boyutlu atak yaklaşık 170 Gbps olarak gelmiş ve başarıyla engellenmiştir. Sistemlerimiz üzerinden genel bir analiz yapıldığında, 2019 yılının ilk 4 ayında bin 23 atak gerçekleştiğini görüyoruz. 2019 yılının ilk 4 ayı ile 2018 yılının aynı periyodu karşılaştırıldığında, atak sayısının yaklaşık 3,77 kat arttığı görülmektedir." Her adımda siber güvenlik birinci öncelik Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal ise yeni ürün ve hizmetlerle nesnelerin internetinden yapay zekaya, buluttan analitik ve big data'ya kadar her şeyi dijital dönüşüm kapsamında değerlendirip bu yolda siber güvenliği ön planda tutarak kamu ve özel sektöre dijitalleşme yolculuklarında yol gösterici olmayı amaçladıklarını belirtti.
Ümit Önal - 23.5.2019
Türk Telekom'la 29 TL'ye Bol Bol İnternet
"Her zaman müşterilerimizi dinliyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türkiye'nin numara taşıma lideri olarak, her zaman müşterilerini dinlediklerini, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirdiklerini belirtti.
Ümit Önal - 19.4.2019
Türk Telekom'a "Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi" Ödülü
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, engelli vatandaşlara özel olarak hayata geçirdikleri "Erişilebilir Yaşam Mobil Uygulaması"nın ödüle layık görülmesinden gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Ümit Önal - 27.2.2019
Türk Telekom'dan "Güvenli Aile" Uygulaması
Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, tanıtımda yaptığı konuşmada, McAfee iş birliği ile sundukları uygulamanın modern çağın kaçınılmaz bir ihtiyacı haline geldiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Giderek daha mobil ve sosyal medya odaklı hale gelen dünyamızda çocuklarımız zamanlarının günde 4 saatten fazlasını telefon, tablet, oyun konsolu, bilgisayar ve diğer akıllı cihazlarla geçiriyorlar.
Ümit Önal - 24.12.2018
Türk Telekom Siber Güvenlik Merkezi Tanıtıldı
Siber güvenlik alanında global iş birliklerinin önemli olduğunu ifade eden Kıraç, şöyle konuştu: "Bu alandaki global iş birliklerini artırarak daha hızlı ve etkin çözümler sunmaya devam edeceğiz. Siber güvenliğe en çok yatırım yapan ve en geniş hizmet ağına sahip telekom operatörü olarak anılmanın gururunu yaşıyoruz. Şu an yaklaşık bini aşkın kurumsal müşterimize siber güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Türkiye'nin en büyük siber güvenlik operatörü olarak, ülkenin en büyük siber güvenlik merkezinde Türkiye'yi günümüzün ve geleceğin siber saldırılarına karşı korumaya devam edeceğiz. Siber saldırıların boyutları artmaya başladı. Seçim döneminde ya da bazı sosyal olaylar zamanında saldırılar oluyor ama bunlar artık rutin hale geldi. Biz günlük yaklaşık 15-20 müşterimize belli boyutlarda saldırı geldiğini görüyoruz." "Birçok siber güvenlik hizmeti vereceğiz" Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal da teknolojinin hızla geliştiğini, böyle bir dönemde Türkiye'nin bilgi ve iletişim şirketi olan Türk Telekom'un, vatandaşların, şirketlerin ve kurumların verilerinin güvenli kalması için de çalıştığını söyledi.
Ümit Önal - 21.11.2018
Türk Telekom'dan İnternet Müşterilerine Özel Pratik Çözüm
Eve gelen misafirlere ayrı bir kablosuz ağ ve şifre üretilebilecek Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Pratik Çözüm uygulaması ile müşterilerin kendi kişisel Wi-Fi bilgilerini gizli tutabildiklerini, uygulamadaki Wi-Fi ayarları üzerinden Pratik Çözüm kullanıcılarının evlerine gelen misafirlere ayrı bir kablosuz ağ ve şifre üreterek kendi Wi-Fi bağlantı bilgilerini paylaşmak zorunda kalmayacaklarını kaydetti.
Ümit Önal - 25.10.2018
Dijital Şehircilik Zirvesi
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Türk Telekom'un 'Yeni Nesil Şehirler' yaklaşımını tüm Türkiye'ye yaymak ve yarına hazır, dijitalleşmesini tamamlamış bir 2023 Türkiye'si için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.
Ümit Önal - 15.10.2018
Hedef 2023 Büyük Türkiye Zirvesi
Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, "Sanayi alanının gelişmesi ile birlikte, ülke olarak Endüstri 4.0'a geçiş yapabileceğiz ve bu geçişin sonucunda daha fazla rekabetçilik sağlanacak ve Türkiye 2023 hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olacak.
Ümit Önal - 18.8.2018
Türk Telekom, Galaxy Note9'u Avantajlı Tekliflerle Satışa Sundu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, şunları kaydetti: "Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung Galaxy Note9'u avantajlı tekliflerimizle mağazalarımızda satışa sunduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ümit Önal Haberleri | Ümit Önal Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ümit Önal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Önal kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Telekom, Türkiye'nin ilk 5G canlı maç yayını deneyimini yaşattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:56:08. #1.15#
title