Ümit Karan'ın Saçlarını Ve Sakallarını Boyatması, Hayranlarına 'Bu Ne Hal' Dedirtti

Ünlü eski futbolcu Ümit Karan, saçlarını ve sakallarını boyatması sosyal medyada olay oldu. İnstagram hesabından yeni imajını paylaşan eski futbolcu hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Survivor 2018' de ikinci defa yarışmaya katılan eski futbolcu Ümit Karan saçlarını ve sakalını beyaza boyaması sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

YENİ İMAJINA HAYRANLARI YORUM YAĞDIRDI

Yeni imajı ile twitter'da da trend oldu. Hayranları Ümit Karan'ın yeni imajı ile ilgili paylaşımını yorum yağmuruna tuttu. İşte Ümit Karan'ın çok konuşulan yeni imajı;

SURVİVOR'DA ÜSTÜN PERFORMANS GÖSTERDİ

Ümit Karan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yer almıştır. Şimdiler de ise Survivor 2018 yer alan Ümit Karan üstün performansıyla dikkat çekmişti.

YORUMLAR (64)

  • KALİMERO:
    ümit kast ajansların kölesi olmuş durumda. . Acuna yaptığı yalakalıkları ALLAH a yapsaydı böyle palyaço gibi görmezdik onu
  • RECO:
    Adamın bunu yapma sebebi dikkat çekmek. Bu tür insanlar gündeme gelmek için her şeyi yaparlar. Aslında başardı da bir sürü yorum aldı işte. yorumların böyle olacağını da biliyordu aslında.(tahmin edemeyecek kadar aptal bir insan değil bence) Sonuç: O hedefine ulaştı, bizler bu tür küçük insanlar için zamanımızı boşa harcadık. Aptal olan biziz aslında.
Tüm 64 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.