Ümit Karan 'Cola Turka Ayın Golü' Talihlisi ile Buluştu

Galatasaray'ın Golcü Futbolcusu Ümit Karan, 'Cola Turka Ayın Golü' Yarışmasının Aralık Ayı Talihlisi Kübra Çalışkan ve Bir Konuğuyla Akşam Yemeğinde Biraraya Geldi.

Ümit Karan 'Cola Turka Ayın Golü' Talihlisi ile Buluştu

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Ümit Karan, 'Cola Turka Ayın Golü' yarışmasının Aralık ayı talihlisi Kübra Çalışkan ve bir konuğuyla akşam yemeğinde biraraya geldi.

Polat Hotel Daphne Restaurant'taki akşam yemeğinde Aralık ayının talihlisi ve konuğuyla biraraya gelen Ümit Karan, yaptığı kısa açıklamada, yarışmayı kazanan Kübra Çalışkan'ı kutladığını belirterek, "Biz, bu tarz organizasyonları çok seviyoruz. Arkadaşlar, çoğu insanın hayal ettiğini gerçekleştirdi. Umarım bütün insanlar hayallerini gerçekleştirir" dedi. Ümit Karan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında attığı gol ile ilgili soruya da, "Hakikaten çok şık bir goldü" cevabını verdi. Yemekte ayrıca, Ümit Karan ile Aralık ayının talihlisi, birbirlerine hediye verdi.

Ümit Karan'ın Turkcell Süper Lig'in 14. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a attığı gol, Aralık ayının golü seçilmişti.

(RT-KÇ-S)

Kaynak: İHA