Ümit, Derbide Oynayabilecek

Ümit, Derbide Oynayabilecek

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası Yarı Finalinde, 11 Nisan Çarşamba Günü Beşiktaş ile Yapacağı İlk Maçın Hazırlıklarını, Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Ümit, Derbide Oynayabilecek

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde, 11 Nisan Çarşamba günü Beşiktaş ile yapacağı ilk maçın hazırlıklarını, bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular koşu ve istasyon çalışmasının ardından, yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Sakatlığı geçen Ümit Özat da bu akşam takımla birlikte çalışıp, çift kale maçta yer aldı. Ümit'in, antrenmanda denendiği ve büyük olasılıkla derbi maçta forma giyebileceği öğrenildi.

Bu arada, antrenmanda sakatlık geçiren Appiah, çift kale maçı yarıda bıraktı. Dizini göstererek, tesislere giren Ganalı futbolcunun sol dizinde ağrı olduğu için çalışmayı tamamlayamadığı bildirildi.

Öte yandan, takımdan ayrı çalışan Rüştü'nün yanı sıra sakatlıkları bulunan Uğur ve Edu antrenmana katılmadı. Uğur'un sağ kasığında, Edu'nun ise sol arka üst baldırında ağrıları olduğu kaydedildi.

Fenerbahçe, yarın akşam yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayarak, tesislerde kampa girecek.

Kaynak: AA