Ümit Besen - Pamela

Ümit Besen - Pamela

Usta sanatçı Ümit Besen, Pamela ile birlikte 30 Kasım'da Fiyort Live Performance sahnesinde.

Ümit Besen - Pamela

Usta sanatçı Ümit Besen, Pamela ile birlikte 30 Kasım'da Fiyort Live Performance sahnesinde...

Son dönemde piyano dışındaki diğer enstrümanlara olan hakimiyeti ile de kendinden söz ettiren, davul ve elektro gitar çalarak rock parçalarını ustaca yorumlayan Ümit Besen, bu defa "Başka" tarzda bir konser ile müzikseverlerin karşısına çıktı. 

DMC etiketiyle 17 Haziran' da iTunes' da, 23 Haziran tarihinde müzik marketlerde yer alan merakla beklenen yeni albümü "Başka" nın repertuvarında Teoman, Mirkelam, Emre Aydın, Manga, Yüksek Sadakat, Pinhani, Grup Seksendört, Leyla The Band' den beğeniyle dinlenen rock şarkılarına yer veren Ümit Besen, bu şarkıları kendine özgü, bambaşka ve ustaca yorumlaması ile dikkat çekiyor.

Albümde ayrıca Ümit Besen'le özdeşleşen Nikah Masası, Okul Yolunda, Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi, Islak Mendil gibi eserlerin değerli sanatçıların katkısıyla farklı yorumları da yer alıyor.

VIP ve Sahne önü kategorisinden bilet alan seyirciler, konseri numaralı masa düzeninde kendilerine ayrılan özel alanda izleyebilirler.

Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Detaylı bilgi için 0532 448 44 62 numaralı telefonu arabilirsiniz.

Kaynak: Etkinlik.io