Ulusoy: 'Avrupa Şampiyonası'nda Final Oynayacağız'

Ulusoy: 'Avrupa Şampiyonası'nda Final Oynayacağız'

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, 'Biz Avrupa Şampiyonası'na Sadece Katılmakla Kalmayacağız, Final Oynayacağız. Allah'ın İzniyle Kupayı Türkiye'ye Getirmek İstiyoruz' Dedi.

Ulusoy: 'Avrupa Şampiyonası'nda Final Oynayacağız'

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, ''Biz Avrupa Şampiyonası'na sadece katılmakla kalmayacağız, final oynayacağız. Allah'ın izniyle kupayı Türkiye'ye getirmek istiyoruz'' dedi.

''www.ligtv.com.tr''de yer alan röportajında, iddialı açıklamalarda bulunan Ulusuoy, ''Biz inandıktan sonra, Türk futbolcusu inandıktan sonra, ülkesiyle birleştikten sonra başaramayacağı hiçbir şey yoktur, dünyada yenemeyeceği hiçbir takım yoktur'' diye konuştu.

Ulusoy, son dönemde yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak da şu ifadeleri kullandı:

''Vallahi ben ders veya mesaj verme peşinde değilim. Ben övgü peşinde de değilim. Beni ve ekibimi rahat bırakırsalar, biraz daha huzur ortamında bize çalışma fırsatı tanırsalar, biz Türk futbolunu yine eski güzel günlerine kavuşturacağımızı söylüyoruz. Beni genel kurulum seçti. Artık bu tür olaylar kapansın. Türk futbolunu kaosa sokmak isteyen insanlar lütfen biraz köşelerine çekilsinler.''

Ulusoy, haziran ayında yapılacak mali genel kurulda, kongre üyelerinin gündeme olağanüstü seçim maddesinin koyulmasını istemesi durumunda, başkanlığa aday olmayacağını tekrarladı.

Kaynak: AA