Uluslararası 2. Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası Niksar'da Yapılacak

Uluslararası 2. Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası Niksar'da Yapılacak

Uluslararası 2. Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası Niksar'da Yapılacak
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tokat'ın Niksar İlçesi Çamiçi Yaylası'nda Yapılacak Olan Uluslararası 2. Niksar Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası'na Yurt İçi ve Dışından Yüzlerce Sporcunun Katılması Bekleniyor.

Tokat'ın Niksar İlçesi Çamiçi Yaylası'nda yapılacak olan Uluslararası 2. Niksar Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası'na yurt içi ve dışından yüzlerce sporcunun katılması bekleniyor.

Niksar Kaymakamlığı ve Niksar Belediyesi'nin ev sahipliğinde 21-22 Haziran 2008 tarihleri arasında yapılacak yarışları Türkiye Oryantiring Federasyonu destekliyor. Harita ve pusula yardımı ile en kısa sürede, gizlenmiş hedeflere ulaşma yarışı olan oryantiring sporu için en uygun parkurlardan biri olan Niksar'da yarışların ikinci günü ayrıca Ünlü Sanatçı Latif Doğan'ın katılacağı müzik eğlence programı yer alacak. Niksar Belediye Başkanı İdris Şahin, Çamiçi Yaylası'nda spor ve müzik dolu iki gün yaşanacağını belirterek, "Niksar'ın tanıtımı konusunda önemli yere sahip oryantiring sporunda uluslararası marka şehir konumundayız. Bundan böyle oryantiring sporuyla birlikte dünyanın her köşesinde Niksar ismi birlikte anılacak" dedi.

(Nİ-SA) 18.06.2008 09:56 TSİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title