Uğur Grubu'nun acı günü

Uğur Grubu'nun acı günü

Uğur Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Takmaklı'nın eşi Gönül Takmaklı 54 yaşında hayatını kaybetti. Ani rahatsızlık sonucu vefat eden Gönül Takmaklı için bugün öğle namazından sonra Aydın'ın Nazilli ilçesindeki Merkez Koca Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Uğur Grubu'nun acı günü

Uğur Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Takmaklı'nın eşi Gönül Takmaklı 54 yaşında hayatını kaybetti. Ani rahatsızlık sonucu vefat eden Gönül Takmaklı için bugün öğle namazından sonra Aydın'ın Nazilli ilçesindeki Merkez Koca Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Aydın Valisi Mustafa Malay, Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Nazilli Belediye Başkanı Aytekin Kaplan, Nazilli Emniyet Müdürü Abdullah Günal, Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yaşar Özen, Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Şifa Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mahmut Akdoğan, jandarma komutanı, daire amirleri, yakınları ve çok sayıda seveni katıldı. Gönül Takmaklı, dualar eşliğinde Nazilli Eğriboyun Mezarlığı'ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

2'si erkek 3 çocuk sahibi olan Gönül Takmaklı, dün evinde ani bir rahatsızlık geçirdi. Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Takmaklı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yakınları, daha genç denecek bir yaşta olan Gönül Takmaklı'yı kaybetmenin kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.