UEFA Maçları da D-smart'ta

Futbolun Dijital Ortamdaki Yeni Adresi D-smart, Şampiyonlar Ligi'nin Ardından UEFA Kupası'nda da 2009-2012 Yılları Arasında Oynanacak Maçların Yayın Hakkını Kazandı.

UEFA Maçları da D-smart'ta

Futbolun dijital ortamdaki yeni adresi D-Smart, Şampiyonlar Ligi’nin ardından UEFA Kupası’nda da 2009-2012 yılları arasında oynanacak maçların yayın hakkını kazandı.

FUTBOLUN dijital ortamdaki yeni adresi D-Smart, kulüpler düzeyinde dünyanın en büyük organizasyonları arasında yerini alan Şampiyonlar Ligi’nden sonra UEFA Kupası maçlarının yayın hakkını da bünyesine kattı. UEFA tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şampiyonlar Ligi formatına getirilecek UEFA Kupası’nda her yıl 205 maç oynanacak.

351 karşılaşma naklen

UEFA Kupasına katılan Türk takımlarınından birinin maçları Kanal D’de yayınlanırken, diğer Türk takımların ve kupada yer alan tüm takımların maçları D-Smart Platformu’ndan yayınlanacak. Daha önce UEFA’nın açmış olduğu 2009-2012 Şampiyonlar Ligi ihalesini de alan Doğan TV, bu sonuçla ikinci büyük UEFA organizasyonunun yayın haklarına da sahip oldu.

Buna göre D-Smart’ta her yıl Şampiyonlar Ligi’ne ait 146, UEFA’ya ait 205 karşılaşma ekranlara getirilecek. Ayrıca D-Smart’ta tüm sporseverler için yenilikler devam edecek. Türkiye’nin yeni dijital platformu D-Smart ile ilgili bilgileri 0212 4780303 numaralı çağrı merkezi ve www.dsmart.com.tr internet adresi veriyor.

Kaynak: DHA