UEFA Avrupa Ligi'nde 2. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu

Yeni Sezonda Yeni İsimle Oynanacak Olan UEFA Avrupa Ligi'nde İkinci Tur Maçlarının Kuraları da Çekildi. Temsilcimiz Galatasaray, Kazakistan'ın Tobol Kostanay Takımıyla Eşleşti.

UEFA Avrupa Ligi'nde 2. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu

Yeni sezonda yeni isimle oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci tur maçlarının kuraları da çekildi. Temsilcimiz Galatasaray, Kazakistan'ın Tobol Kostanay takımıyla eşleşti.

İsviçre'nin Nyon şehrinde çekilen kura sonucun eşleşmeler belli olurken, 2. turda ilk maçlar 16 Temmuz'da, rövanş maçları ise 23 Temmuz'da oynanacak. Temsilcimiz Galatasaray ilk maçta 16 Temmuz'da deplasmanda rakibine konuk olacak.

UEFA Avrupa Ligi 2. tur eşleşmeleri şöyle;

1. maç Rosenborg BK (Norveç)/ NSÍ Runavík (Faroe Adaları) - FK Karabağ (Azerbaycan)

2. maç FC Paços de Ferreira (Portekiz) - FC Zimbru Chişinau (Moldova)/ FC Okzhetpes Kokshetau (Kazakistan)

3. FK Buducnost Podgorica (Karadağ)/ Polonya Varşova (Polonya) - AC Juvenes-Dogana (San Marino)

4. SK Sturm Graz (Avusturya) - NK Široki Brijeg (Bosna-Hersek)/ FC Banants (Ermenistan)

5. FC Basel 1893 (İsviçre) - FC Santa Coloma (Andorra)

6. FC Honka Espoo (Finlandiya) - Bangor City FC (Galler)

7. MŠK Zilina (Slovakya) - FC Dacia Chişinau (Moldova)

8. Anorthosis Famagusta FC (Kıbrıs Rum Kesimi)/ UN Käerjéng 97 (Lüksemburg) - FK Petrovac (Sırbistan)

9. Saint Patrick's Athletic FC (İrlanda) - Valletta FC (Malta)/ Keflavík (İzlanda)

10. AC Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - HB Tórshavn (Faroe Adaları)

11. NK Gorica (Slovenya) - FC Lahti (Finlandiya)/ KS Dinamo Tirana (Arnavutluk)

12. SK Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti) - The New Saints FC (Galler)/ Fram Reykjavík (İzlanda)

13. Legia Warşova (Polonya) - FC Olimpi Rustavi (Gürcistan)/ B36 Tórshavn (Faroe Adaları)

14. Falkirk FC (İskoçya) - FC Vaduz (ıÜüLiechtenstein)

15. IF Elfsborg (İsveç) - Haladás FC (Macaristan)/ FC Irtysh Pavlodar (Kazakistan)

16. SK Rapid Wien (Avusturya) - Sligo Rovers FC (İrlanda)/ KS Vllaznia (Arnavutluk)

17. FC Naftan Novopolotsk (Belarus) - KAA Gent (Belçika)

18. SK Liepajas Metalurgs (Letonya) - FC Dinamo Tbilisi (Gürcistan)

19. FC Differdange 03 (Lüksemburg) - HNK Rijeka (Hırvatistan)

20. FK Suduva (Litvanya) - Randers FC (Danimarka)/ Linfield FC (Kuzey İrlanda)

21. FK Vetra (Litvanya)/ CS Grevenmacher (Lüksemburg) - HJK Helsinki (Finlandiya)

22. FK Milano (Makedonya) - NK Slaven Koprivnica (Hırvatistan)/ Birkirkara FC (Malta)

23. FC Dinamo Minsk (Belarus)/ FK Renova (Makedonya) - Tromsø IL (Norveç)

24. KR Reykjavík (İzlanda) - Larissa FC (Yunanistan)

25. Brøndby IF (Danimarka) - FC Flora (Estonya)

26. Aalborg BK (Danimarka) - FK Slavija Sarajevo (Bosna-Hersek)

27. FC Steaua Bucureşti (Romanya) - Újpest FC (Macaristan)

28. FC Metalurh Donetsk (Ukrayna) - FC MTZ-RIPO Minsk (Belarus)/ FK Sutjeska (Karadağ)

29. FK Rabotnicki (Makedonya) - Crusaders FC (Kuzey İrlanda)

30. Simurq PFC (Azerbaycan)/ Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (İsrail) - FC Dinaburg (Letonya)/ JK Nõmme Kalju (Estonya)

31. NAC Breda (Hollanda) - FC Gandzasar Kapan (Ermenistan)

32. PFC Cherno More Varna (Bulgaristan) - FC Iskra-Stali (Moldova)

33. FBK Kaunas (Litvanya) - FK Sevojno (Sırbistan)

34. KS Flamurtari (Arnavutluk) - Motherwell FC (İskoçya)/ Llanelli AFC (Galler)

35. Lisburn Distillery FC (Kuzey İrlanda)/ FC Zestafoni (Gürcistan) - Helsingborgs IF (İsveç)/ FC MIKA (Ermenistan)

36. Skonto FC (Letonya) - Derry City FC (İrlanda)

37. Sliema Wanderers FC (Malta) - Maccabi Netanya FC (İsrail)

38. FC Tobol Kostanay (Kazakistan) - Galatasaray AŞ (Türkiye)

39. NK Rudar Velenje (Slovenya)/ JK Trans Narva (Estonya) - FK Crvena Zvezda (Sırbistan)

40. FK Sarajevo (Bosna-Hersek) - FC Spartak Trnava (Slovakya)/ FC İnter Bakü (Azerbaycan)

(CİHAN)