UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi
Anadolu Ajansı / Yunus Kaymaz - Haberler | Spor

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.

Trabzonspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi üçüncü ön eleme turunda Molde-Servette eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Sivasspor ise Moldova'nın Petrocub takımını elemesi halinde Dinamo Batum-BATE Borisov eşleşmesinin galibiyle tur mücadelesi verecek.

Organizasyonda 3. ön eleme turu ilk maçları 5 Ağustos, rövanş karşılaşmaları ise 12 Ağustos'ta oynanacak.

Eşleşmeler şöyle gerçekleşti:

Şampiyonlar Yolu

Dinamo Tiflis (Gürcistan)/ Maccabi Hayfa (İsrail) - HB Torshavn (Faroe Adaları)/ Podgorica (Karadağ)

Linfield (Kuzey İrlanda)/ Borac Banja Luka (Bosna Hersek) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)/ Fola Esch (Lüksemburg)

Shamrock Rovers (İrlanda) - Teuta (Arnavutluk)/ Inter Club d'Escaldes (Andorra)

Riga FC (Letonya)/ Shkendija (Kuzey Makedonya) - Folgore (San Marino)/ Hibernians (Malta)

Piriştina (Kosova)/ Connah's Quay Nomads (Galler) - Valur (İzlanda)/ Bodo Glimt (Norveç)

Ana Yol

KuPS Kuopio (Finlandiya)/ Vorskla Poltava (Ukrayna) - Astana (Kazakistan)/ Aris Thessaloniki (Yunanistan)

Ujpest (Macaristan)/ Vaduz (Lihtenştayn) - Basel (İsviçre)/ Partizani (Arnavutluk)

FC Luzern (İsviçre) - Drita (Kosova)/ Feyenoord (Hollanda)

Trabzonspor - Molde (Norveç)/ Servette (İsviçre)

Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan)/ Slovacko (Çekya) - Copenhagen (Danimarka)/ Torpedo-Belaz Zhodino (Belarus)

Panevezys (Litvanya)/ Vojvodina (Sırbistan) - LASK (Avusturya)

Sochi (Rusya)/ Keşla (Azerbaycan) - Partizan (Sırbistan)/ Dunajska Streda (Slovakya)

Elfsborg (İsveç)/ Milsami Orhei (Moldova) - Velez (Bosna Hersek)/ AEK (Yunanistan)

RFS (Letonya)/ Puskas Akademia (Macaristan) - Gent (Belçika)/ Valerenga (Norveç)

Dudelange (Lüksemburg)/ Bohemians (İrlanda) - PAOK (Yunanistan)

Cukaricki (Sırbistan)/ Sumgait (Azerbaycan) - Hammarby (İsveç)/ Maribor (Slovenya)

Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/ Vllaznia (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan)/ Ashdod (İsrail)

Ararat Yerevan (Ermenistan)/ Slask Wroclaw (Polonya) - Arda Kardzhali (Bulgaristan)/ Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

Kolos Kovalivka (Ukrayna) - FCSB (Romanya)/ Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Hibernian (İskoçya)/ Santa Coloma (Andorra) - Gzira United (Malta)/ Rijeka (Hırvatistan)

Kauno Zalgiris (Litvanya)/ The New Saints (Galler) - Viktoria Plzen (Çekya)/ Dynamo Brest (Belarus)

Hajduk Split (Hırvatistan)/ Tobol Kostanay (Kazakistan) - Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/ Zilina (Slovakya)

Spartak Trnava (Slovakya)/ Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Romanya) - Sutjeska (Karadağ)/ Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

Hafnarfjördur (İzlanda)/ Rosenborg (Norveç) - Domzale (Slovenya)/ Honka Espoo (Finlandiya)

Universitatea Craiova (Romanya)/ Laçı (Arnavutluk) - Anderlecht (Belçika)

Vitesse (Hollanda) - Dundalk (İrlanda)/ Levadia Tallinn (Estonya)

Dinamo Batum (Gürcistan)/ BATE Borisov (Belarus) - Petrocub-Hincesti (Moldova)/ Sivasspor

Shkupi (Kuzey Makedonya)/ Santa Clara (Portekiz) - Olimpija Ljubljana (Slovenya)/ Birkirkara (Malta)

Paços de Ferreira (Portekiz) - Larne (Kuzey İrlanda)/ AGF Aarhus (Danimarka)

Austria Wien (Avusturya)/ Breidablik (İzlanda) - Aberdeen (İskoçya)/ BK Hacken (İsveç)

Suduva (Litvanya)/ Rakow Czestochowa (Polonya) - Rubin (Rusya)

CSKA Sofya (Bulgaristan)/ Liepaja (Letonya) - Pogon Szczecin (Polonya)/ Osijek (Hırvatistan)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Yunus Kaymaz

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title