Üçpınar Haberleri

Üçpınar haber, Üçpınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Üçpınar - 14.08.2017
14 Yaşındaki Tarım İşçisi Mercan'ın Hedefi Doktor Olmak
Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden Manisa'ya çeşitli illerden gelen mevsimlik işçilerin çocukları da, aşırı sıcak havaya rağmen ailelerine destek olabilmek amacıyla onlarla birlikte çalışıyor. Şanlıurfa Suruç İlçesi'nden Manisa Yunusemre İlçesi Üçpınar Mahallesi'ne ailesiyle birlikte domates toplamaya gelen 14 yaşındaki Mercan Şahin'in hayali ise İzmir'de Tıp Fakültesi okuyup doktor olmak.
Üçpınar - 14.08.2017
Manisa Tek Hayali Doktor Olmak
Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden biri olan Manisa'ya çeşitli illerden gelen mevsimlik işçilerin çocukları, aşırı sıcak havaya rağmen ailelerine destek olabilmek amacıyla onlarla birlikte çalışıyor. Şanlıurfa Suruç İlçesi'nden Manisa Yunusemre İlçesi Üçpınar Mahallesi'ne ailesiyle birlikte domates toplamaya gelen 14 yaşındaki Mercan Şahin de o çocuklardan biri.
Üçpınar - 14.08.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Akpınar'ın motosiklete binişi genel ve detay görüntüler Haber: Timur TARLIĞ - Kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR, ======================================================= 3)TEK HAYALİ DOKTOR OLMAK ŞANLIURFA'nın Suruç İlçesi'nden Manisa'ya ailesiyle birlikte mevsimlik işçi olarak çalışmak için gelen 14 yaşındaki Mercan Şahin hayali tıp okumak ve doktor olmak. Baba Mehmet Şahin ise, 3'ü kız 5 çocuğunu okutmak için mevsimlik işçi olarak çalıştığını belirtti. Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden biri olan Manisa'ya çeşitli illerden gelen mevsimlik işçilerin çocukları, aşırı sıcak havaya rağmen ailelerine destek olabilmek amacıyla onlarla birlikte çalışıyor. Şanlıurfa Suruç İlçesi'nden Manisa Yunusemre İlçesi Üçpınar Mahallesi'ne ailesiyle birlikte domates toplamaya gelen 14 yaşındaki Mercan Şahin de o çocuklardan biri.
Üçpınar - 10.08.2017
Atatürk Bulvarı'nda Asfalt Çalışması Başlıyor
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, okulların kapalı olması nedeniyle Ankara'nın merkezinde asfaltlama çalışmalarına ağırlık verdiklerini, bu kapsamda birçok bölgede olduğu gibi Atatürk Bulvarı'nda da modifiye asfalt serimi gerçekleştireceklerini belirtti.
Üçpınar - 03.08.2017
Eski Sanayi Bölgelerinde Yıkım
Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, eski sanayi bölgelerinin yer aldığı Merkezi İş Alanları Projesi (MİA) binasında, Ankara Valisi Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Özel Projeler ve Dönüşüm Dairesi Başkanı Hayri Korkmaz, Zabıta Daire Başkanı Abdurrahman Karabudak ve Kent Estetiği Daire Başkanı Ömer Öksüz'ün katılımıyla yapılan toplantıda, bölgedeki kaçak iş yerlerinden ve hurdacılardan kaynaklanan çevre kirliliği görüşüldü.
Üçpınar - 31.07.2017
Oto Fareleri Kaçamadı
Alınan bilgiye göre, OSTİM'deki bir tamirhaneden çaldıkları 06 YEU 22 plakalı otomobille Mamak'ta 16 adet akü çaldıkları belirlenen Caner C. ve Serhat A. polisin şüphesi üzerine durdurmak istemesi üzerine kaçmaya başladı. Zanlılar çalıntı araç ile polisten kaçarken Keçiören Üçpınar Sokak'ta 34 KU 4101 plakalı otomobile çarptı.
Üçpınar - 26.07.2017
Başkentte Yeni Bulvar Çalışması
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Eskişehir Yolu ile Bağlıca trafiğine büyük kolaylık sağlayacak 50 metre genişliğindeki bulvarın yapımı için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.
Üçpınar - 20.07.2017
Şehir Hastanesi Yolu İçin Çalışmalar Başladı
Açıklamada, görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, ODTÜ Teknokent Kavşağı'nın 3 katlı olacağını ve 2 köprü ile 2 alt geçitten oluşacağını aktararak şöyle devam etti: "Projeyle hastane kampüsünün doğusunda yer alan, özellikle hastane girişinin olduğu kavşakta trafiğin rahatlatılması amaçlanmıştır.
Üçpınar - 11.07.2017
Ikby'nin Erbil Kentinde "Tükçe Dil Eğitim Merkezi" Açıldı
Erbil'deki Salahaddin Üniversitesi'nde resmi bir törenle açılışı yapılan "Türkçe Dil Eğitim Merkezi" programına, Yunus Emre Enstitüsü Strateji Geliştirme Müdürü Bülent Üçpınar, Van YYÜ Rektörü Prof.
Üçpınar - 04.07.2017
Şehir Hastanesi İçin Yol Çalışmaları Başlıyor
Dört kademeli olarak gerçekleştirilecek çalışmaların, hastaneler bölgesi çevresindeki yolları oluşturan ilk aşamasını bu yıl sonuna kadar bitirmeyi hedeflediklerini ifade eden Gökçek, şunları kaydetti: "Sadece 3-5 yıl değil, çok daha uzun yıllar trafiği rahatlatacak çözümleri uygulamaya başlıyoruz. Geçtiğimiz hafta Bilkent hastaneler bölgesinde yapılması planlanan yol çalışmalarına ilişkin olarak Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın ev sahipliğinde düzenlenen, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Karayolları Genel Müdürlüğü yetkililerin de katıldığı bir toplantı düzenlendi.
Üçpınar - 26.06.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Olay bugün Canik İlçesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Üçpınar şelalesine giden 16 yaşındaki Ercan Yılmaz, sıcaktan bunalınca suya girdi.
Üçpınar - 26.06.2017
Samsun'da Suya Giren Genç Boğuldu
Arkadaşlarıyla Üçpınar Şelalesi'ne giden Ercan Yılmaz (16) suya girdi.
Üçpınar - 26.06.2017
16 Yaşındaki Genç, Şelalede Boğularak Can Verdi
Olay bugün Canik İlçesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Üçpınar şelalesine giden 16 yaşındaki Ercan Yılmaz, sıcaktan bunalınca suya girdi.
Üçpınar - 08.06.2017
Beyşehir'de "Halkla Buluşma Günleri"
Beyşehir Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, Şahiner'in beraberindeki heyetle Huğlu, Kayabaşı, Adaköy, Akçabelen, Gökçekuyu, Karaali, Yenidoğan, Üçpınar ve Doğancık mahallelerini ziyaret ettiği belirtildi.
Üçpınar - 07.06.2017
Başkentte Yeni Bulvar Çalışmaları
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar da bulvarın, 50 metre genişliğinde ve servis yollarıyla toplam 10 şerit olacağını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Üçpınar Haberleri | Üçpınar Haber - Haberler - Sayfa 9 - Üçpınar haberleri, son dakika üçpınar haber ve gelişmeleri burada. Milletvekili Özdemir'in Beyşehir Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:51:19. #1.16#

title