Uçak Tuvaletinde Seks Yapmışlar!

Uçak Tuvaletinde Seks Yapmışlar!

Birlikte Olduklarını Uzun Süre İnkar Eden İki Ünlü Sevgili, 12 Saatlik Yolculuk Sırasında Uçak Tuvaletinde Seks Yapmış!

Uçak Tuvaletinde Seks Yapmışlar!

BİRLİKTE OLDUKLARINI UZUN SÜRE İNKAR EDEN İKİ ÜNLÜ SEVGİLİ, 12 SAATLİK YOLCULUK SIRASINDA UÇAK TUVALETİNDE SEKS YAPMIŞ!

Hollywood'un iki genç oyuncusu Reese Witherspoon ve Jake Gyllenhaal birlikte olduklarını uzun süre inkar ettiler.

Daha sonra İtalya'da yaptıkları romantik tatilde el ele görüntülenen; tatil dönüşü de havalimanında öpüşürken fotoğrafları çekilen ikili sonunda ilişkilerini kabul etti.

Bugüne kadar hep sakin ve kendi halinde bir yaşam sürdüren Witherspoon ve Gyllenhaal ile ilgili olarak ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

Star Magazine'in haberine göre Almanya'nın Frankfurt kentinden Los Angeles'a seyahat eden iki sevgili; uçak tuvaletinde seks yaptığı iddia edildi.

12 saatlik uçuş sırasında çiftin yakınındaki koltuklarda oturan bir yolcu gördüklerini şöyle anlattı:'Reese ve Jack, uzun süre bir battaniyenin altında birbirlerine sarılarak oturdular. Sık sık öpüştüler. Daha sonra Reese ayağa kalktı ve tuvalete gitti. iki dakika sonra da Jack aynı tuvalete girdi. İkisinin de aynı tuvalete girdiğini gördükten sonra dakika tuttum. Reese ve Jack tam 11 dakika tuvalette kaldılar.'

Görgü tanığı uçuşun geri kalanında Gyllenhaal'in dizüstü bilgasayarında çalıştğını Witherspoon'un da yanındaki koltukta şekerleme yaptığını söyledi.