Uçak Kazasında Ölen Kadınlar İçin Yapılan Çirkin Yorumlar, Cübbeli'yi Kızdırdı

Uçak Kazasında Ölen Kadınlar İçin Yapılan Çirkin Yorumlar, Cübbeli'yi Kızdırdı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 11 kadının hayatını kaybettiği uçak kazası hakkında yapılan çirkin yorumlar için "Şiddetle kınıyorum" ifadesini kullandı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a giden Başaran Yatırım Holding'e ait özel jet düşmüş, 3'ü mürettebat 11 kadın hayatını kaybetmişti.

ÇİRKİN YORUMLAR CÜBBELİ'Yİ DE RAHATSIZ ETTİ

Korkunç kaza sosyal medyada büyük yankı uyandırmış hayatını kaybedenler hakkında korkunç ifadeler kullanılmıştı. Kazada hayatını kaybedenler hakkında yapılan yorumlar Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü de rahatsız etti.

"YAPILAN YORUMLARI ŞİDDETLE KINIYORUM"

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kötü niyetli yapılan yorumlara tepki gösteren Cübbeli Hoca "Sosyal medyada bu yavrularımızın zenginlikleriyle, giyim kuşamlarıyla ve özel hayatlarıyla ilgili 'Allah bunlara rahmet etmesin' demeye varacak kadar ileri giden yorumları da şiddetle kınıyor, bunların dinen, ahlaken ve vicdanen kabul edilebilir bir tarz olmadığını ifade ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (3)

  • KIYTAMET ALAMETLERİ...:
    klavuzunuz cüppeli ise burnunuz .... ayrılmaz tilkiden daha tehlikeli şeytan bile bunu terketmiş bu şeytanı çağırıyor beni yanlız bırakma diye şeytanın velisi cahillerin imamı müşrik
  • GARİP KUL:
    böyle ölmelerine üzüldük. dünya hayatındaki , nefsi emmareyi ve şeytanı laini memnun eden amel boştur boş. kısacası günahla yaşanan hayat koskoca bir hiç. geride kalanlara büyük ibret.
  • MOLLA KASIM:
    Insan ister bekarlıga veda partisi ya da iyi parti, nereye giderse gitsin bilmelidirki bu yaşama veda partisi ya da kötü partiye birden dönüşebilir:)
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.