Üç Erkek Judoka Avrupa Açık'ta Tatamiye Çıkacak

Avrupa Açık Kupası öncesi Belarus’ta ortak çalışmaya katılan milli judokalardan Şahin Kaba (60 kg), Sinan Sandal (66 kg) ve İlker Güldüren (81 kg) yarınki müsabakada yarışacak isimler olarak belirlendi.

Üç Erkek Judoka Avrupa Açık'ta Tatamiye Çıkacak

Avrupa Açık Kupası öncesi Belarus'ta ortak çalışmaya katılan milli judokalardan Şahin Kaba (60 kg), Sinan Sandal (66 kg) ve İlker Güldüren (81 kg) yarınki müsabakada yarışacak isimler olarak belirlendi.

Büyük kadın ve erkek Avrupa Açık Kupası yarın Belarus'ın başkenti Minsk'te başlayacak. Bir süredir bu ülkede ikili ortak çalışmalar yapan Milli judokalarımızdan erkeklerde; Şahin Kaba, Sinan Sandal ve İlker Güldüren tatamiye çıkacak isimler oldular.

İki gün sürecek müsabakalarda 41 ülkeden 125'i kadın olmak üzere toplam 430 judocu madalya mücadelesi yapacak. Karşılaşmalar, Chizhovka Arena Spor Salonu'nda gerçekleşecek.

Müsabakaların sonunda ise millilerimiz, 20-24 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek EJU Olimpik Kamp çalışmalarına katılacak.

Kafilede; Kayra Sayit, Bekir Özlü, A. Şahin Kaba, Sinan Sandal, Bilal Çiloğlu, Vedat Albayrak, İlker Güldüren, Oğuzhan Özışık, Samet Kumtaş, Mihraç Akkuş, Halil Çimen, M.Mustafa Koç, Mert Şişmanlar, Furkan Güner, Emrullah Uçar ve Oğuzhan Yıldırım yer alıyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA