Twitter'ın Kuşu 'Bozkurt' İşareti Yaptı!

Twitter'ın Kuşu 'Bozkurt' İşareti Yaptı!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, kişisel web sitesinin devreye girdiğini Twitter üzerinden takipçilerine duyurdu.

Twitter'ın Kuşu 'Bozkurt' İşareti Yaptı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kişisel internet sitesinin www.devletbahceli.com.tr adresinde devreye girdiğini bildirdi. Sitenin yayına girmesinden daha çok dikkat çekense sitedeki Twitter amblemi oldu.

Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden takipçilerine gönderdiği mesajda www.devletbahceli.com.tr sitesinin, 29 Şubat'tan itibaren yayında olduğunu anımsattı. Bahçeli'nin kişisel web sitesindeki ana sayfada eski Türk akıncılarının canlandırıldığı etkileyici bir illustrasyon yer alıyor.

Ana sayfanın ilginç parçalarından biri de "Larry" olarak tanıtılan Twitter kuşunun "Bozkurt" işareti yapar halde çizilmiş illustrasyonu oldu.

Ana sayfada Bahçeli'nin özgeçmişi ve kitaplarının tanıtıldığı bölümlere link veriliyor. Fotoğraflar bölümünde MHP liderinin siyasal çalışmaları, yurt gezileri ve vatandaşla iç içe sohbetlerinden anlar yer alırken videolar sekmesine geçişle Bahçeli'nin katıldığı çeşitli televizyon programları izlenebiliyor.

Bahçeli'nin basın açıklamaları ve basın kuruluşları için uygun formatta fotoğrafları da siteye alındı. Vatandaşların MHP liderine mesajlarını yazabilecekleri bir web alanına ise iletişim sekmesiyle ulaşılıyor.

Bahçeli'nin sitesinde Twitter ve Facebook hesaplarıyla MHP internet sitesine de linkler verildi.