TV Programına Yetişecekti! - Haberler
Haberi Paylaş

TV Programına Yetişecekti!

CHA - Haberler | Güncel
TV Programına Yetişecekti!

Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Kıvırcık Ali'nin Bir TV Programına Yetişmeye Çalıştığı Öğrenildi.

Trafik kazasında hayatını kaybeden Kıvırcık Ali adıyla bilinen Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz'in, TRT'deki bir müzik programına giderken kaza yaptığı öğrenildi. Özütemiz'in menajeri Uğur Özayvaz, yaptığı açıklamada Kıvırcık Ali'nin TRT'de öğlen saat 13:00'de olan bir müzik programına katılmak için evden sabah erkenden ayrıldığını söyledi.

Çatalca'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kıvırcık Ali'nin bir müzik programına katılmak için evden saat 4,5-5 gibi evden ayrıldığı öğrenildi. Kıvırcık Ali'nin kaza yaptığı aracın çekildiği otoparka gelen menajer Özayvaz, hurdaya dönen araçta bir müddet inceleme yaptı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Özayvaz, Kıvırcık Ali'nin TRT'deki bir müzik programına katılmak için evden erkenden ayrıldığını belirterek, "TRT'de saat 13'00'da canlı yayınlanacak olan müzik programına katılmak için erkenden evden ayrılmış. Yollar kayganmış ve takla atmaya başlamış. Bana da olayı TRT haber verdi. Onlar beni arayarak durumu bana söylediler." dedi.

Kaza sonucu feci şekilde can veren sanatçının yapımcısı Mustafa Kaçmaz ise, "Sabah canlı yayına yetişmek için evden çıkıyor. Yollardaki gizli buzlanmadan kaza yapıyor ve hayatını kaybediyor. Olayı haber alır almaz büyük şok yaşadık." diye konuştu.

Kazanın meydana geldiği yerde otopark görevlisi olan ve kazayı gören Bülent Hacıgaffaroğlu ise, sabah saatlerinde bir gürültü duyduğunu belirterek, "Sabah erken saatlerde patlama sesi gibi bir gürültü duydum. Dışarı baktığımda bir aracın takla attığını gördüm. Hemen yardımına koştum ama içeride sıkışmıştı. Sağlık ekipleri geldi ama sıkıştığı için yerinden çıkaramadılar." şeklinde konuştu.

 

TV Programına Yetişecekti!

TV Programına Yetişecekti!

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title