Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki Kadınlardan Bingöllü Öğrencilere Atkı, Bere, Eldiven
Haberler » Güncel » Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki Kadınlardan Bingöllü Öğrencilere Atkı, Bere, Eldiven - Haberler

Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki Kadınlardan Bingöllü Öğrencilere Atkı, Bere, Eldiven

Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki kadınlardan Bingöllü öğrencilere atkı, bere, eldiven Yaşlılar Merkezi'nde örülen atkı, bere ve eldivenler Bingöl'deki öğrencilere gönderilecekİSTANBUL - Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ndeki kadınlar tarafından örülen 50 adet atkı, bere ve eldiven Bingöllü...

Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki kadınlardan Bingöllü öğrencilere atkı, bere, eldiven

Yaşlılar Merkezi'nde örülen atkı, bere ve eldivenler Bingöl'deki öğrencilere gönderilecek


İSTANBUL - Yaşlılar Merkezi'ndeki kadınlar tarafından örülen 50 adet atkı, bere ve eldiven Bingöllü öğrencilere gönderiliyor.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ndeki kadınlar Bingöl'de bulunan öğrencilere 50 adet atkı, bere ve eldiven ördü. Ördükleri eldivenleri Karaçubuk İlk ve ortaokul öğrencilerine hediye eden yaşlı kadınlar paketlerin içerisine de kendi yazdıkları notları bıraktı. Yaşlılar ile genç kuşağı birleştirici bir proje kapsamında örülen atkı, bere ve eldivenler yaşları 6 ile 14 arasında değişen öğrencilere gönderilecek.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'ni ziyaret eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın eşi Dr. Fatma Yazıcı: "Biz yaşlılar ile genç kuşağı birleştirici bir proje yapmak istedik. Yaşlılarımız da çok büyük bir hevesle kabul ettiler. Gençlerimiz, çocuklarımız için neler yapabiliriz diye düşündük. Onlara atkı, bere ve eldiven örmek ellerinde geleceklerini söylediler. Biz de yaşlılarımıza, çınarlarımıza seve seve katkıda bulunmak istedik destek vererek ve onların da emeğiyle birlikte bu birlikteliği sağlamış olduk. Üstelik paketlere kendi içlerinden gelen yazıları da yazdılar. Böylece gönülden gönüle bir köprü kurmuş olduk. Bizi çok mutlu eden bir proje oldu" dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Tuzla Yaşlılar Merkezi'ndeki Kadınlardan Bingöllü Öğrencilere Atkı, Bere, Eldiven

Manşet

Haberler

Genel

Son Dakika Haberleri