Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad - 28.9.2019
Başkan Tunç Soyer Açıkladı:
Yaz dönemlerinde etkinlik ve aktivitelerine ara veren İzmir Medya Platformu Eylül ayı ile birlikte tekrar geleneksel toplantı, etkinlik ve organizasyonlarına kaldığı yerden başladı.
Tüsiad - 24.9.2019
Yapı Kredi Ekonomik Araştırmalar Kürsüsü Koç Üniversitesi'nde
Bu yıl 75. yılını kutlayan Yapı Kredi, ekonomi ve finans sektörü ile üniversiteler arasındaki sınırları kaldırmak amacıyla Koç Üniversitesi'nde Yapı Kredi Ekonomik Araştırmalar Kürsüsü'nü kurdu.
Tüsiad - 24.9.2019
Yapı Kredi Ekonomik Araştırmalar Kürsüsü kuruldu
Yapı Kredi, ekonomi ve finans sektörü ile üniversiteler arasındaki sınırları kaldırmak amacıyla Koç Üniversitesi'nde Yapı Kredi Ekonomik Araştırmalar Kürsüsü'nü kurdu.
Tüsiad - 23.9.2019
Tüsiad: iklim değişikliği ile mücadele için acil eylem zamanı
Türk Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), küresel ölçekte ve Türkiye'de iklim değişikliği etkilerinin "giderek derinleştiğine" dikkat çekerek, "İklim değişikliği ile mücadele için acil eylem zamanı" çağrısı yaptı.
Tüsiad - 12.9.2019
Paris bosphorus enstitüsü 10'uncu yıllık seminerini düzenledi
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) girişimi ile kurulan ve Türkiye-AB ilişkilerini güçlendirmeyi hedefleyen Paris Bosphorus Enstitüsü (Institut du Bosphore), her yıl iş dünyası ve medya temsilcilerinin bir araya gelmesi için düzenlediği seminerinin 10'uncusunu bu yıl...
Tüsiad - 12.9.2019
"Institut du Bosphore 10. Yıllık Semineri"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Fransa'nın, Türkiye'nin üyelik sürecinde kritik önemdeki ülkelerin başında olduğunu belirterek, "Türkiye'yi dışlayan, müzakereleri sonlandırıp ilişki seviyesini düşüren yaklaşımlar;
Tüsiad - 11.9.2019
İş ve ekonomi dünyasının gündemi
Teknoloji FestivaliTarih : 7-22 EylülYer : ANKAmall AVM/AnkaraVakıf Emeklilik Yenilenen Cep Şube LansmanıTarih : 11 EylülYer : İstanbul Wyndham Grand Levent/İstanbulSaat : 10.00Mega Show- EVSİD basın toplantısıTarih : 11 EylülYer : Kolektif House Levent/İstanbulSaat : 10.30T.A.
Tüsiad - 10.9.2019
Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, yaşanan dijital devrimin inovasyonun doğasını değiştirdiğini belirterek, "Yeni çağda inovasyon olgusu, dijital teknolojiler ve bunlara bağlı olarak oluşan yeni iş modelleri üzerinden tanımlanıyor.
Tüsiad - 6.9.2019
İçişleri Bakanı Soylu, akademisyenlerle buluştu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İstanbul'da ortalama çalışma izni alan yabancı sayısı 700-750'ydi, haziran ayının sonuna kadar. Attığımız adımla birden bu rakam, temmuz ve ağustosta toplam 7 bin 500'e çıktı.
Tüsiad - 6.9.2019
Dha istanbul bülteni- 4
Amerika Birleşik Devleri (ABD) Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Türkiye'de temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a geldi.
Tüsiad - 6.9.2019
Abd ticaret bakanı wilbur ross istanbul'da
Amerika Birleşik Devleri (ABD) Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Türkiye'de temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a geldi.
Tüsiad - 6.9.2019
Abd ticaret bakanı wilbur ross istanbul'da
Amerika Birleşik Devleri (ABD) Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Türkiye'de temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a geldi.
Tüsiad - 4.9.2019
3 Eylül 2019 Haberleri
3 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Tüsiad - 18.8.2019
Ekonomi basınının "yıldızı" Güngör Uras, vefatının ilk yılında anılıyor
Verdiği örneklerle kendisini okuyan kitlenin ekonomik konuları rahatlıkla anlamasını sağlayan ekonomi yazarı Güngör Uras, vefatının birinci yılında özlemle anılıyor.
Tüsiad - 16.8.2019
"Marmara depreminin ekonomik kaybı 200 milyar lira"
Connected Business initiative (CBi) Türkiye Platformu tarafından hazırlanan KOBİ'lerde Dayanıklılık: Yeni Riskler, Yeni Öncelikler Raporu'na göre, 30 binden fazla işletmenin zarar gördüğü 17 Ağustos 1999'daki Marmara depremi, bugünün parasıyla 200 milyar liralık ekonomik kayba neden oldu.
Tüsiad - 9.8.2019
11. Büyükelçiler Konferansı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "1 Eylül'den itibaren kardeş Azerbaycan da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vizeyi kaldıracak.
Tüsiad - 30.7.2019
Vodafone/ Şahin: TÜSİAD SD2 ekosisteminin içinde yer almaktan dolayı mutluyuz
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Vodafone'un TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı'na (SD2) destek vereceğini ve bu ekosistem içinde olmaktan mutlu olduklarını söyledi.
Tüsiad - 30.7.2019
'dan TÜSİAD'ın Sanayide Dijital Dönüşüm Programı'na destek
Vodafone Türkiye, teknoloji kullanıcıları ile teknoloji tedarikçilerini buluşturan Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) Sanayide Dijital Dönüşüm Programı'na (SD2) destek verecek.
Tüsiad - 28.7.2019
Haftanın tarihine bakış
Milli Savunma Üniversitesi, Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından, 31 Temmuz 2016'da kuruldu.
Tüsiad - 26.7.2019
Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman vefat etti
Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
Tüsiad - 19.7.2019
TÜSİAD heyeti ABD'yi ziyaret etti
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD heyeti, ABD'nin başkenti Washington'da temaslarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Sayfa 9 - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. Tüsiad/kaslowski: tüketimi ve yatırımları canlandırmak için güven tesis edilmeli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 04:23:42. #1.15#
title