Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad - 14.2.2020
TÜSİAD İtalya'da temaslarda bulundu
Gümrük Birliği'nin neden güncellenmesi gerektiği konusunda İtalya'da farkındalık yarattıklarını belirten Kaslowski şunları söyledi.
Tüsiad - 12.2.2020
Gençlerin Bilim ve Mühendislik Alanlarına Yönlendirilmesi Alt Komisyonu toplandı
Teknolojide Kadın Derneği kurucularından Zeynep Şenkaya, "Amacımız, teknolojide insanın kendi potansiyelini keşfetmesini ve fırsat eşitliliğini sağlayarak teknoloji ile olan bağlılık ve farkındalığını artırmak, şu anda sayıca az olan kadınların Ar-Ge, inovasyon ve üretimde yer...
Tüsiad - 9.2.2020
Yeditepe Üniversitesi, TÜSİAD'ın girişimci gençlerini ağırlıyor
Yeditepe Üniversitesi, "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!" girişimcilik programına katılmaya hak kazanan girişimci gençleri, üniversitenin Ataşehir'deki 26 Ağustos Yerleşimi'nde düzenlenecek Girişimcilik Kampı'nda ağırlayacak.
Tüsiad - 6.2.2020
TÜSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Ekonomide, bir nebze daha iç açıcı haberlerle bu yıla başlıyoruz.
Tüsiad - 6.2.2020
TÜSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ardından iklim değişikliği konusunu iş dünyası perspektifinden ele alan "İklim Değişikliği ve Ekonomi" başlıklı bir panel düzenlendi.
Tüsiad - 6.2.2020
TÜSİAD BAŞKANI: DEPREM YARALARININ SARILMASI, İŞSİZLİK VE İFLASLARIN ÖNLENEBİLMESİ...
TÜRK Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Tüsiad - 6.2.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski : Somut çalışmalarda bulunacağız
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Deprem yaralarının sarılması, işsizlik ve iflasların önlenebilmesi için somut çalışmalarda bulunacağız" dedi.
Tüsiad - 6.2.2020
TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ : SOMUT ÇALIŞMALARDA BULUNACAĞIZ
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Deprem yaralarının sarılması, işsizlik ve iflasların önlenebilmesi için somut çalışmalarda bulunacağız" dedi.
Tüsiad - 5.2.2020
Dünya Bankası Türkiye Direktörü Kouame: "Türkiye, küresel değer zincirlerinin önemli aktörü"
Dünya Bankası Türkiye Direktörü Auguste Tano Kouame, küresel değer zinciri içerisinde Türkiye'nin yüzyıllardır bulunduğunu belirterek, "Küresel değer zincirleri içerisinde Türkiye'yi tekstil, hazır giyim, makine, elektronik gibi sektörlerde de görüyoruz.
Tüsiad - 5.2.2020
BAKAN VARANK, DÜNYA BANKASI TİCARET VE KÜRESEL DEĞER ZİNCİRLERİ KONFERANSI'NDA KONUŞTU
'Dünya Bankası Ticaret ve Küresel Değer Zincirleri Konferansı' Beşiktaş'ta bulunan bir otelde yapıldı.
Tüsiad - 5.2.2020
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: "Bu sene yatırımlarla sağlıklı büyüme yılı olacak"
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, uluslararası kuruluşların Türkiye'nin 2019 büyümesine ilişkin rakamları birkaç kez yukarı yönlü revize ettiğini belirterek, "Ben bu revizyonları 2020 yılında da devam edeceğini düşünüyorum ve buna inanıyorum.
Tüsiad - 5.2.2020
TSKB ve İKSV "Yarının Kadın Yıldızları Destek Fonu" ile genç müzisyenlerin yanında
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) iş birliğiyle, İstanbul Müzik Festivali kapsamında geçen yıl başlatılan "Yarının Kadın Yıldızları" projesi başvuruları başladı.
Tüsiad - 29.1.2020
Turizm yatırımcılığının geleceği TIF 2020'de konuşuldu
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türkiye turizmini yatırım ve finansman boyutunda bir üst noktaya taşımak için Turizm Yatırımları Forumu'nun (TIF) ikinci gününde yeni çağın yeni turizm ruhuna ve geleceğe odaklanıldı.
Tüsiad - 24.1.2020
İYİ Parti'den "Ekonomide Türkiye'nin Yönü ve Kaliteli Büyüme" paneli
İYİ Parti, "Ekonomide Türkiye'nin Yönü ve Kaliteli Büyüme" konulu panel düzenledi.
Tüsiad - 19.1.2020
Haftanın tarihine bakış
Gazeteci yazar Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993'te evinin önünde, aracına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu yaşamını yitirdi.
Tüsiad - 17.1.2020
TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Oran: "Ekonomi belli bir dengeye oturdu"
TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Ekonomi ve Finans Yuvarlak Masası Başkanı Barış Oran, "Bazı kırılganlıklar devam etmekle beraber, ekonomi belli bir dengeye oturdu.
Tüsiad - 16.1.2020
"KOBİ'ler İçin Gümrük Birliği" toplantısı
Ticaret Bakanlığı Uluslararası Anlaşmalar ve AB Genel Müdür Yardımcısı Bahar Güçlü, "Gümrük Birliği sadece ticaretin gelişmesi açısından değil, aynı zamanda birçok alanda Türkiye'deki ekonomi ve yatırım ortamının yasal altyapısını oluşturan alanlarda da çok önemli gelişmeler sağlanmasına...
Tüsiad - 15.1.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
TEDAD basın toplantısıTarih : 15 OcakYer : FeriyeSaat : 09.00Turkcell- Yapay zeka ilkeleri basın toplantısıTarih : 15 OcakYer : Turkcell Küçükyalı Plaza Genel Müdürlük Binası, C BlokSaat : 10.00-12.00İTÜ Çekirdek InsurTech ProgramıTarih : 15 OcakYer : Teknokent ARI 3 BinasıSaat : 09.30-11.
Tüsiad - 15.1.2020
Türk ve Alman milletvekilleri Berlin'de bir araya geldi
Alman Mercator Vakfı ile Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) her iki ülkenin milletvekillerini bir araya getirdi.
Tüsiad - 14.1.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
Türkiye'de ve Birleşik Krallık'ta Yükseköğretimde Kalite ÇalıştayıTarih : 14 OcakYer : Bilkent Otel ve Konferans Merkezi/AnkaraSaat : 09.00Hayat Kimya Mersin yeni tesis yatırımıTarih : 14 OcakSaat : 09.30-11.
Tüsiad - 13.1.2020
Koç Üniversitesi ve TÜSİAD Türkiye ekonomisini değerlendirecek
Koç Üniversitesi ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Ekonomik Araştırma Forumu tarafından düzenlenecek konferansta 2020 yılında Türkiye ekonomisi değerlendirilecek.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Sayfa 4 - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. Tüsiad başkanı kaslowski artık dünya kamuoyu daha fazla duyarsız kalmamalıdır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 08:53:54. #1.15#
title