Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad - 16.7.2019
TÜSİAD heyeti, ABD'yi ziyaret edecek
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD heyeti, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi, ABD Dışişleri Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı yetkilileri ve Kongre üyeleriyle görüşecek.
Tüsiad - 14.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, 15 Temmuz hain darbe girişimine ilişkin, "Toplumumuzun ve devletimizin gayretleriyle bertaraf edilen bu tehlikeyi bir daha yaşamamak için demokrasimizi korumalı ve ilerletmeliyiz.
Tüsiad - 12.7.2019
GÜNDEM / 12 Temmuz 2019
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li İstanbul ilçe belediye başkanları ve CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya gelecek.
Tüsiad - 10.7.2019
Türkiye-ABD ticaretinde yeni hedef 100 milyar dolar
Japonya'nın Osaka kentinde 29 Haziran'da gerçekleşen G20 Zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump arasında yapılan ikili görüşmede, daha önceden belirlenen 75 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefinin 100 milyar dolara çıkartılması sonucunda, Boston Consulting...
Tüsiad - 10.7.2019
Öncelikli teknoloji alanlarının belirlenmesinde sona gelindi
Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu'nca öncelikli teknoloji alanlarını belirleme çalışmasının bu ay içinde nihai hale getirilmesinin planlandığı bildirdi.
Tüsiad - 10.7.2019
Türkiye-ABD ticaretinde yeni hedef 100 milyar dolar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump arasında yapılan ikili görüşmede, daha önce 75 milyar dolar olarak belirlenen Türkiye-ABD arasındaki ticaret hacmi hedefinin 100 milyar dolara çıkarılması sonucu Boston Consulting Group ile hazırlanan proje hedefinin de bu yönde...
Tüsiad - 8.7.2019
"Geleceğe dair daha ümitli olmak için nedenlerimiz var"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, iş dünyası için zorlu koşullar ve risklerin devam ettiğini ancak geleceğe dair daha ümitli olmak için de her zaman nedenlerin olduğunu belirterek, "Türkiye'de iş dünyası çok girişken ve dinamik.
Tüsiad - 4.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3
1- FSM'DEKİ ÇALIŞMALARDA 1 HAFTANIN ARDINDAN SON DURUM HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ- Kazılan alanlara izolasyon malzemesi sürülüyor- Sürülen malzemenin güneşten ve yağmurdan etkilenmemesi için köprü üzerine hareketli çadırlar kuruldu.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Sayfa 10 - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. Ekonomi basınının yıldızı Güngör Uras, vefatının ilk yılında anılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 12:51:18. #1.15#
title