'Türkü Bizim Önümüze Geçti'

'Türkü Bizim Önümüze Geçti'

Flamenko Tarzda Yorumladıkları 'Evlerinin Önü Boyalı Direk' Türküsünün Youtube'da Yayınlanmasıyla Üne Kavuşan Öykü ve Berk Kardeşler, 'Türkü Bizim Önümüze Geçti' Diyerek Diğer Şarkılarını da Tanıtmak İstediklerini Söylediler.

'Türkü Bizim Önümüze Geçti'

FLAMENKO TARZDA YORUMLADIKLARI 'EVLERİNİN ÖNÜ BOYALI DİREK' TÜRKÜSÜNÜN YOUTUBE'DA YAYINLANMASIYLA ÜNE KAVUŞAN ÖYKÜ VE BERK KARDEŞLER, 'TÜRKÜ BİZİM ÖNÜMÜZE GEÇTİ' DİYEREK DİĞER ŞARKILARINI DA TANITMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Ceylan Saner'in sunduğu 'Gökkuşağı' programının mikrofonlarına konuşan Öykü ve Berk kardeşler, albümlerindeki şarkılarını yeterince tanıtamamaktan şikayetçiler.

Albümlerinde tek bir türkünün ön plana çıkmasından rahatsızlık duyduklarını söyleyen Öykü, 'Boyalı Direk türküsü o kadar çok bizim önümüze geçti ki biz diğer şarkılarımızı da anlatmanın derdindeyiz. Çünkü sadece Boyalı Direk değil konu ama sanki biz 'Bir an önce Boyalı Direk'i yapalım da patlasın' diye çıkmış bir türkü değil Boyalı Direk. Biz zaten müziğimizi yapıyoruz ve o çok sevilen bir türkü oldu. Ama onun dışında diğerlerine de biraz kulak vermek gerekiyor diye düşünüyorum' diye konuştu.

Yeni şarkı 'Boyalı Direk'i geçecek

Herşeyin çok çabuk tüketilmesini eleştiren Öykü, ikinci albümlerinin sorulmasından da rahatsız olduklarını belirtterek 'Bizim albümümüz tekrar çıkacak. Yeni bir şarkı koyacağız ve bu yeni şarkı da 'Evlerinin Önü Boyalı Direk'in önüne geçebilecek bir şarkı oldu' açıklamasını yaptı.

Kaynak: Gecce