Türkiye Haberleri

Türkiye haber, Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye - Bugün
KKTC'de 46 yılın ardından bir bölümü açılan Kapalı Maraş'ın ziyaretçi sayısı 150 bine ulaştı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın da katılımıyla Türkiye Barolar Birliğince (TBB) 15 Şubat 2020'de Maraş'ta "Hukuki, Siyasi ve Ekonomik Yönleri ile Kapalı Maraş Açılımı Toplantısı" düzenlenmişti.
Türkiye - Bugün
Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri
Türkiye'de dün günlük bazda 892 bin 882 megavatsaat elektrik üretildi, tüketim ise 886 bin 902 megavatsaat oldu.
Türkiye - Bugün
Yem endüstrisi MyNutriOpt ile dijitalleşiyor
"Hayvan yemi sektörünün hızla dijitalleşmesi noktasında öncü olmayı hedefliyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Trouw Nutrition Türkiye NutriOpt Dijital Servisler Satış Müdürü Merve Kılıç, yem üretiminin ve diyetlerin formüle edilmesi anında verilen her kararın hayvan performansı ve kar miktarları üzerinde hayati öneme sahip olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Yem ham maddelerinin tam bileşimini belirlemek, besin içeriğinin doğru ve hızlı bir şekilde analiz edilmesini sağlamak, bu besinleri hayvanların ihtiyaçlarıyla optimum düzeyde eşleştirmek amacıyla kullanıcılarımıza modüler hassas besleme sistemimiz olan NutriOpt'u sunduk.
Türkiye - Bugün
Frutti Extra Bursaspor ikinci kez Avrupa sahnesine çıkacak
ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Frutti Extra Bursaspor, 7 yıllık tarihinde ikinci kez ULEB Avrupa Kupası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
Türkiye - Bugün
"Türkiye Uluslararası Doğrudan Yatırım Stratejisi"ne ilişkin Cumhurbaşkanlığı Genelgesi yayımlandı
"Türkiye Uluslararası Doğrudan Yatırım (UDY) Stratejisi (2021-2023) ile İlgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi" Resmi Gazete'de yayımlandı.
title