Türkiye Haberleri

Türkiye haber, Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye 3.6.2020
Bakan Varank, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Kuluçka firmalarına özel önem verdiklerini ve Türkiye'nin geleceğini bu girişimlerde gördüklerinin altını çizen Varank, şöyle konuştu: "Halihazırda teknoparklardaki 6 bin firmanın yüzde 24'ü kuluçka firması.
Türkiye 3.6.2020
Otomotiv pazarının lideri Renault oldu
Türkiye'de üretim yapan Renault, otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarda, liderliği Fiat'tan geri alarak ilk sıraya yerleşti.
Türkiye 3.6.2020
Son dakika haberleri | TİM Başkan Vekili Zeki Kıvanç'tan "kredi paketi" değerlendirmesi Açıklaması
Son dakika haberine göre Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Zeki Kıvanç, kamu bankalarınca 4 yeni kredi paketinin hayata geçirilmesinin tüm sektörlerde hareketlenme sağlayacağını söyledi.
Türkiye 3.6.2020
Bakan Varank: "Sanayi-Doktora Programımızın sonuçları bugün belli oldu"
"Teknoparklar Milli Teknoloji Hamlemizin olmazsa olmaz bir parçası" Varank, Türkiye'nin teknoloji tabanlı işlerde ciddi bir sıçrama potansiyeline sahip olduğunun altını çizerek şunları kaydetti: "En yetkin kabiliyetlere ev sahipliği yapan teknoparklar, Milli Teknoloji Hamlemizin olmazsa olmaz bir parçası.
Türkiye 3.6.2020
Yörüklerin Küpe Dağı'ndaki zorlu yaşam mücadelesi
Türkiye'nin bin yıllık konargöçerlik yaşam tarzının son temsilcilerinden Bozahmetli Yörükleri, kış aylarını ılıman iklime sahip Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçirdikten sonra baharın gelmesiyle Toroslar'ın Konya bölgesindeki yüksek orman alanlarına göçüyor.
Türkiye 3.6.2020
Başkentte sağlıkta normalleşme sürecinin ayrıntıları belli oldu
Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında Türkiye'de ilk vakanın 11 Mart, Ankara'da ise 13 Mart'ta görüldüğünü anımsatan Gülüm, Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda yayımlanan Kovid-19 salgını normalleşme sürecinde, "Sağlık Kurumlarında Çalışma Rehberi"ne göre hastanelerin gözden geçirilerek dizayn edildiğini bildirdi.
Türkiye 3.6.2020
Fiyat artışları (4)
Türkiye'de mayısta yıllık bazda tüketici fiyatlarının en fazla arttığı bölge, yüzde 12,50 ile "Balıkesir, Çanakkale" olarak belirlendi.
Türkiye 3.6.2020
İş dünyası 2020 yılında 'Adli Tatil' istemiyor
Türkiye'de olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde 'normalleşme' sürecine aşamalı olarak geçiş yapılıyor.
Türkiye 3.6.2020
İzmir'den Covid-19 Dirençlilik Eylem Planı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle "Covid-19 Dirençlilik Eylem Planı" adlı bir rapor yayımladı. Türkiye'de ilk kez "kriz belediyeciliği" uygulamasını başlatan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 mücadelesi nedeniyle yaptıklarını bir rapor ve eylem planı halinde yayınlayan da ilk ve tek yerel yönetim oldu.
Türkiye 3.6.2020
İzmir'den COVID-19 Dirençlilik Eylem Planı
Türkiye'de ilk kez Kriz Belediyeciliği uygulamasını başlatan İzmir Büyükşehir Belediyesi COVID 19 mücadelesi nedeniyle yaptıklarını bir rapor ve eylem planı halinde yayınlayan da ilk ve tek yerel yönetim oldu.
Türkiye 3.6.2020
DSÖ'NÜN KOVİD-19'DA SITMA İLACI TESTLERİNİ DURDURMASI ŞÜPHEYLE KARŞILANIYOR
Kovid-19 pandemisinin başladığı Mart ayından bu yana Türkiye'de de Sağlık Bakanlığı tedavi protokolünde ilk sırada yer alan ve geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un ülkemizde de yerli üretimine başlandığı müjdesini verdiği hidroksiklorokin'in, Kovid tedavisinde kullanılıp kullanılmayacağı konusunda tüm dünyada yeni bir tartışma başladı.
Şu an buradasınız: Türkiye Haberleri | Türkiye Haber - Haberler - Sayfa 10 - Türkiye haberleri, son dakika türkiye haber ve gelişmeleri burada. Güneydoğu'da iş dünyası normalleşme sürecinden umutlu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 05:41:15. #1.15#
title