Türkiye Voleybol Erkekler 2. Ligi

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Ligi'nde Play-off Mücadelesi Veren Malatya Belediyespor, Ligin İlk Yarısında Tokat'ta Yenildiği Tokat Turhalspor'dan Hem Rövanşı Almak İstiyor Hem de Play-off'u Garantilemek İstiyor.

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Ligi

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Ligi'nde play-off mücadelesi veren Malatya Belediyespor, ligin ilk yarısında Tokat'ta yenildiği Tokat Turhalspor'dan hem rövanşı almak istiyor hem de play-off'u garantilemek istiyor.

Tokat Turhalspor maçını mutlaka kazanmak zorunda olduklarını ifade eden Malatya Belediyespor Antrenörü Habil Demiralp, "Belirlediğimiz hedefe emin adımlarla ilerliyoruz. Tokat Turhalspor ile ligin ilk yarısında oynadığımız maçı 3 -2 kaybetmiştik. Seyircimizin desteğiyle inşallah rövanşı alacağız" dedi.

Malatya'da oynadıkları maçlarda taraftarın gösterdiği ilgiden hoşnut olduklarını dile getiren takım kaptanıysa, "Takım arkadaşlarımızla Malatya Belediyespor'u 1. Lig'e çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu uzun maratonda bize destek olan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Malatya Belediyespor, saha ve seyircisi önünde Tokat Turhalspor ile yarın saat 14.00'de Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda karşı karşıya gelecek. Seyirciler maçı ücretsiz izleyebilecek.

(NA-İY-RO-S)

Kaynak: İHA