TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 07.06.2017
Esnaflarımız Konya'nın Bel Kemiğidir
Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'ndeki iftar programına Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Vekili İbrahim Yılmaz ile Balıkesir, Gaziantep, İzmir ve Manisa'dan esnaf odalarının başkanları katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 02.06.2017
Plakaların Darphane Mühürlü Olması
Başkan Kara, plaka basma yetkisi bulunan TESOB'a bağlı merkez ve ilçe Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlarına, Darphane tarafından bastırılan yeni plaka mühürleri ve beratlarının, odada düzenlenen törenle Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yetkilisi Ali Seydi Aydoğmuş tarafından teslim edildiğini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.05.2017
Sürücülere Oruç Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ramazanda açlık, susuzluk ve yorgunluğa bağlı olarak reflekslerde yavaşlama ve dikkat dağılmasının söz konusu olduğunu, bu nedenle de kaza yapma olasılığının arttığını belirterek, "Şoförler her zamankinden fazla...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.05.2017
Isparta'da Yenilenen Taksilere 'Kadına Şiddete Hayır' Çıkartması
KADINA ŞİDDETE HAYIR ÇIKARTMASI YAPIŞTIRILDI Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında imzalanan 'Kadına Şiddete Hayır Kampanyası'nda ticari taksiler olarak yer aldıklarını da belirten Tural, "Bugün burada ticari taksilerimize federasyonumuz tarafından logosu yapılan 'Sessiz kalmayalım, arayın' denilen şiddete hayır yazılı çıkartmamız var.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.05.2017
Dha Yurt Bülteni-14
KADINA ŞİDDETE HAYIR ÇIKARTMASI YAPIŞTIRILDI Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında imzalanan 'Kadına Şiddete Hayır Kampanyası'nda ticari taksiler olarak yer aldıklarını da belirten Tural, "Bugün burada ticari taksilerimize federasyonumuz tarafından logosu yapılan 'Sessiz kalmayalım, arayın' denilen şiddete hayır yazılı çıkartmamız var.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 24.05.2017
Tur Midibüslerine Denetimler Sıklaştırıldı
"Tatil dönemlerinde kazalar artıyor" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin en önemli sorunlarından birinin tatil dönemlerinde artan trafik kazaları olduğunu söyledi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.05.2017
Karaman Esob'den Plaka Uyarısı
ESOB Başkanı Uysal, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde araç plakası basma yetkisinin Karayolları Trafik Kanunu'nun 131. Maddesi gereğince Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'na ve dolayısıyla ona bağlı olan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları'na ait olduğunu ifade etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 17.05.2017
Samsun Bölge Trafik Değerlendirme Toplantısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın da ülke genelinde planlı denetimin arttırıldığı yıllarda kaza ile ölü ve yaralı sayılarında düşüş gözlemlendiğini dile getirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.05.2017
Trafik Parkı Tamamlanarak Teslim Edildi
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, törende yaptığı konuşmada, her yıl Trafik Haftası kutlamalarında dile getirilen Trafik Parkı ihtiyacını, söz verdikleri gibi tamamladıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Trafik kurallarını küçük yaşta öğrenemezsek ve buna uymazsak hemen hemen küçük bir şehir kadar trafik kazalarında insan kaybettiğimizi görüyoruz. Trafik terörü sayesinde hem bir sürü mal kaybımız var hem çok ciddi anlamda da can kaybımız var. Bunların önüne geçebilmemiz için eğitimli bireyler yetiştirmememiz gerekiyor." Devir teslim protokol imza törenene, Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Bolu Şube Başkanı Nihat Alpat Öztürk katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 07.05.2017
Şoför Esnafından Hurda Araç Düzenlemesine Destek
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı (TŞOF) Fevzi Apaydın, takozda ve otoparklarda bekleyen binlerce aracın ekonomiye kazandırılmasını sağlayacak hurda araç teklifinin şoför esnafını da rahatlatacağını belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.04.2017
Sahte Plakayı Önleyecek Yeni Mühürler Dağıtılıyor
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde yaptırılan ve plaka basımında kullanılan yeni mühürlerle, terör, hırsızlık ve gasp gibi olaylarda kullanılan sahte ve ikiz plakaların önüne geçilmesinin hedeflendiğini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.04.2017
Araç Plakaları Darphane Mühürlü Olacak
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "1 Temmuz'dan sonra uygun olmayan plakalar ile araç muayenesine giden araçların muayenesi yapılmayacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 13.04.2017
Antalya'da Meslekte 30 Yılını Dolduran Şoförler İçin Ödül Töreni
Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile çok sayıda şoför esnafının katılımıyla düzenlenen törende, mesleğinde 30 yılı dolduran şoförlere plaket verildi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 13.04.2017
Taksilere Kamera Takılması Kararından Vazgeçilmeli"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kamera uygulamasının otobüs ve minibüs taşımacılığıyla sınırlı tutularak, taksilere kamera takılması kararından vazgeçilmesi gerektiğini savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 9 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Tşof Başkanı Apaydın'dan Araç Sahiplerine Plaka Uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 11:15:01. #1.14#

title