TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.11.2017
Tşof'tan Uber Tepkisi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, telefon uygulamasıyla alternatif taksi hizmeti sunan Uber ve benzeri sistemlerin, taksici esnafı için sorun yarattığını savunarak, ""Uber yasaklanmalı ve bu faaliyetlerde bulunanların da araçları trafikten çekilmeli.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.11.2017
Apaydın: "Uber, Tüm Özel Araçları Taksiye Çevirmek İstiyor"
"Dünyada bütün metropollerde taksi sayısı sınırlıdır" Dünyadaki bütün metropol şehirlerde taksilerin sayısının sınırlandırıldığını söyleyen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Taksi sayısından sınırlamaya gidildiği için taksi plakalarının değerlenmesi son derece normaldir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.10.2017
Tşof Başkanı Apaydın Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yaşanan yerin coğrafi şartlarına göre kış gelmeden önlemlerin alınmasını isteyerek, "Kışlık bakımlar için zincir, antifriz, su kontrolü ve benzeri kontroller şimdiden yaptırılmalı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.10.2017
Apaydın: "Yeni Kredi Limitleri ile Esnaf Rahatlayacak"
Ticari taşıt kredisinin ticari satışlarında artış yaşanacağının altını çizen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı ve TESK Genel Başkan Vekili Fevzi Apaydın, "Ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren esnafımız uzun zamandan beri bu kredi desteğini bekliyordu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 10.10.2017
Yeni Plakanızı 10 Dakikada Alın"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, plakaların değişimi için araç sahiplerinin Trafik Şube Müdürlüklerine başvurmalarının yeterli olduğunu belirterek, "Alınacak belgeyle il ve ilçelerde TŞOF'a bağlı odalarımızdan ve kayıt tescil bürolarından yaklaşık...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 09.10.2017
Tşof Başkan'ı Apaydın'ın Ziyaretleri
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Sivas Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Yalman'ı ziyaret etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.09.2017
Trafik Genel Eğitim Planı" Çalıştayı
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu arasında 2015'te bir protokol imzalandığını ve bu kapsamda, 108 bin okul servis aracı şoförünün hizmet içi eğitiminden geçirildiğini kaydetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.09.2017
Ticari Araç Şoförlerine Mesleki Yeterlilik Belgesi
Söz konusu mesleklerde standartların belirlendiğini, yeterlilikleri hazırlanması sürecinin devam ettiğinin altını çizen Sarıeroğlu,bu konuda TESK ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu ile işbirliği yaptıklarını belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 16.09.2017
Selendi Şoförler Odası Plaka Cezalarına Karşı Uyardı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun (TSOF) yayınladığı genelgeyle ilgili açıklama yapan Selendi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şükrü Filik, aracının plakasını farklı yere monte edenlere 92, ölçülere aykırı plaka takanlar 412, aracını plakasız kullananlara bin 698, sahte...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 12.09.2017
Trafik Güvenliği ve Karayolu Yolcu Taşımacılığı Çalıştayı
Trafik güvenliği için okul servisleri ve servis şöförleri ile ilgili çalışmaların önemine işaret eden Yılmaz, trafik kültürü oluşturmak için MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) arasında 2015'te imzalanan protokol kapsamında 108 bin okul servis aracı şöförünün hizmet içi eğitimden geçirildiğini kaydetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.09.2017
Okul Servislerine Yönelik Güvenlik Tedbirleri Çalıştayda Tartışılacak
İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, çalı?taya Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, TÜVTÜRK, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi yetkilileri katılacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.09.2017
Servis Araçları İçin Alınacak Güvenlik Tedbirleri, Çalıştayda Görüşülecek
Çalıştaya; İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, TÜVTÜRK ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi'nin yetkilileri katılacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.09.2017
Dha Ankara - Servis Araçları İçin Alınacak Güvenlik Tedbirleri, Çalıştayda Görüşülecek
Çalıştaya; İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, TÜVTÜRK ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi'nin yetkilileri katılacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.09.2017
Servis Araçları İçin Alınacak Güvenlik Tedbirleri Ankara'daki Çalıştayda Ele Alınacak
Çalıştayda öğrencilerin trafik güvenliğini artırmak amacıyla taşıtlara GPS takılması ve araçların izlenmesi, SMS mesajlarıyla ailelere durum bildirimi yapılması, okul yönetimlerinin sorumlulukları ve mevzuat eksikleri, araçlarda görevlendirilen rehber personelin eğitimleri gibi konular ele alınacak. İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, TOBB Konferans Salonu'nda 12-13 Eylül tarihlerinde yapılacak çalıştayın açılış töreninde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından "Trafik Güvenliği Uygulama Politika Belgesi" açıklanacak. Çalıştaya İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı), Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü), Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, TÜVTÜRK, TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi'nin yetkilileri katılacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.08.2017
Ankara'da Bayram Önlemleri
Açıklamada, Samsun yolu Çalışkanlar, Ortaköy, Gökçeyurt, Maliye Noktası kavşakları ile Konya yolu Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu kavşağının bayram süresince beton bariyerlerle kapatılacağı, yolun bu noktalarda transit olarak verileceği belirtildi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.08.2017
Ticari Araç Şoförlerine Özel Eğitim Zorunluluğu Getirilmeli"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ehliyet alan herkesin ticari araç kullanmasını doğru bulmadıklarını belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 24.07.2017
Sürücülere "Plaka" Uyarısı
UFUK ERTOP - Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, OHAL kapsamında artık sahte plaka basan, satan, ikiz plaka veya sahte plaka takanlara birçok idari para cezası ve cezai müeyyideler uygulanmaya başlandığını belirterek, "Biz de devletimizin aldığı tedbirlere...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.06.2017
Apaydın'dan Sürücülere "Plakaları Yenileyin" Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, araç plakalarına ilişkin yeniden düzenlenen kusur tablosunun 3 Temmuz'dan itibaren geçerli olacağını belirterek, "Hızlı Geçiş Sistemi'nde (HGS) yanlış ceza yazılmasına da neden olan, plakadaki rakamların arasında...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.06.2017
Tşof Başkanı Apaydın Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, tır ve kamyon gibi ağır tonajlı araç kullanan şoförlerin çalışma saatleri ile kazançlarının orantılı olmadığını belirterek, "Adaletli bir şekilde hak ettikleri kazançları sağlamaları ilk temennimizdir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.06.2017
Sürücülere "Bayram Yolculuğu" Uyarısı
KIRKLARELİ/ ÖZGÜN TİRAN - MESUT KARADUMAN - Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Ramazan Bayramı tatilinde uzun yola gidecek sürücülere araç bakımlarını yaptırmaları uyarısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 8 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Tşof Başkanı Apaydın'dan Sürücülere Kışlık Bakım Uyarısı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 03:50:22. #1.15#

title