TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 03.02.2018
Minibüsçünün Otobüs Vergisi Sorunu Bitiyor"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Kanunu'nda değişiklik yapılmasına ilişkin kanun teklifinin, son torba yasayla TBMM'ye gönderildiğini bildirerek, "Yapılacak düzenlemeyle, her araç sahibi ruhsatında ne yazıyorsa onun...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 03.02.2018
Apaydın: "Minibüsçünün Otobüs Vergisi Sorunu Bitiyor"
MTV Kanunu'nda gerekli değişiklik yapılmasına ilişkin kanun teklifinin son torba yasa ile TBMM'ye gönderilmesi ile bir haksızlığın ortadan kaldırılacağının altını çizen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Yeni yapılacak düzenleme ile her araç sahibi, ruhsatında ne yazıyorsa onun vergisini ödeyecek.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.01.2018
Zeytin Dalı Harekatı
Palandöken, Zeytin Dalı Harekatı'nın Kürtlere veya sivillere karşı değil, bölgedeki Türk, Türkmen, Kürt ve Arapların huzur ve güvenliği için uluslararası hukuk normları çerçevesinde yapılan meşru bir operasyon olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Operasyona destek veren tüm siyasi partilerimizi gönülden kutluyorum. Çünkü Zeytin Dalı hukuki, siyasi, ahlaki ve askeri açıdan doğru ve haklı bir harekattır. Harekatı gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetlerine başarılar diliyoruz. Sınır güvenliğimiz için terör örgütlerini hedef alan harekat, aynı zamanda bölge barışının tesisine de hizmet etmektedir. Operasyonun başarıyla sonuçlanması için dualarımız Mehmetçiklerimizle. Mevzu ülkemizin güvenliği olduğunda esnaf ve sanatkarlar olarak her zaman her türlü fedakarlığa hazırız." "Harekat, terör örgütlerine mesaj" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da vatan söz konusu olunca Türk milletinin yine tek ses ve tek yürek gibi davrandığını vurgulayarak, tüm siyasi partilerin birlikte hareket etmesinin sevindirici olduğunu ifade etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.01.2018
Tşof Başkanı Apaydın'dan Yarıyıl Tatili Uyarısı
Yarıyıl tatilini kişisel araçları ile yolculuk yaparak değerlendirecek öğretmen, öğrenci ve velilerin araçlarını kışa hazır hale getirmesi gerektiğini söyleyen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyıl tatili başladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.01.2018
Tşof'tan Yarı Yıl Tatilinde Yola Çıkacaklara Uyarı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yarın başlayacak yarı yıl tatili öncesi yola çıkacakları uyararak, "Veli, öğrenci ve öğretmenlerimiz araçlarını kış şartlarına göre ayarlamalı, kış lastiği, zincir ve çekme halatını unutmamalı." ifadesini kullandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 14.01.2018
Motorlu Taşıtlar Vergisinde Adalet Sağlanmalı"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ruhsatında "minibüs" yazan araçların "otobüs vergisi" ödediğini belirterek, bu konuda düzenleme yapılarak motorlu taşıtlar vergisinde (MTV) adaletin sağlanması gerektiğini ifade etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 12.01.2018
Defter Beyan Sistemi Tanıtım Toplantısı
TESK ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu başkanlarının talepleri doğrultusunda ticari araçlara yönelik ÖTV'siz araç alma uygulaması getirdiklerini anımsatan Ağbal, "Uygulama 2019'a kadar devam edecek.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 05.01.2018
Münir Özkul'un Vefatı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın da mesajında, "Sanat camiası çok önemli bir değerini kaybetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 31.12.2017
Tşof Başkanı Apaydın'dan Yeni Yıl Mesajı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.12.2017
Tşof'tan Kış Lastiği Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, can ve mal güvenliği açısından sadece ticari araçlara değil tüm araçlara kış lastiği takılması gerektiğini ifade etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.12.2017
Apaydın: "Kış Lastiği Takmamanın Cezası Yeni Yılda Artıyor"
Trafik kazalarını sıfıra indirmede kış lastiği uygulamasının hayati önem taşıdığına işaret eden Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "1 Aralık ve 1 Nisan tarihleri arasında şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği zorunluluğuna uymamanın cezası yeni yıl itibariyle 90 TL artarak 715 TL'ye çıkıyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.12.2017
Sürücülere Yılbaşı Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni yıla dışarıda girecek olan vatandaşlara alkollü araç kullanmamaları uyarısında bulunarak, "Kişisel araçlar yerine taksiler tercih edilmeli. O gün tüm taksici esnafımız 81 il ve ilçelerde 24 saat hizmette olacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 24.12.2017
Gelecek Yıl Zorlukları Aşmayı Hedefliyoruz"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 2017'nin ulaştırma sektörü için zor bir yıl olduğu belirterek, "Ancak en büyük hedefimiz hükümetimizin vereceği desteklerle bu zorlukları 2018'de aşmak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.12.2017
Tşof Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz: "1 Ocak'tan İtibaren Kamyonetçiye İzin Belgesi Zorunlu"
Yeni yıldan itibaren "K" belgeli kamyonet tipi araçların "Yük Taşıma Aracı Güzergah Kullanım İzin Belgesi" alması gerektiğini belirten Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Bahçelievler Şoförler Odası Başkanı Halit Yılmaz, "Bu belgenin beraberinde kamyonetlerin her iki ön kapısına mavi renk ve arel black font (taşıt rengi mavi olanlar beyaz renk) olacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 10.12.2017
Tşof Başkanı Apaydın Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ruhsatında "minibüs" yazan araçların "otobüs vergisi" ödediğini belirterek, bunun ne vergi adaletiyle ne de mali güç ilkesiyle bağdaştığını kaydetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.12.2017
Tşof'tan Sürücülere Uyarı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, sürücülerin soğuk havaların gelmesiyle kar ve gizli buzlanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını belirterek, "Soğuk havalarda karlı ve buzlu yollara göre araçlarımızı hazırlayıp trafiğe çıkmalıyız." uyarısında bulundu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.11.2017
Tşof'tan Kış Lastiği Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kış lastiği için zorunluluk tarihinin beklenmemesi, ticari ve özel araç ayrımı olmaksızın kış lastiği kullanılması gerektiğini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.11.2017
Apaydın: "Kış Lastiği İçin 1 Aralık Şart Değil"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kış lastiği konusunda sürücülere önemli uyarılarda bulunarak 1 Aralık tarihini beklemeden kış lastiklerini taktırmalarını istedi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 24.11.2017
Tşof Başkanı Apaydın'dan Sürücülere Kış Lastiği Uyarısı Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kış lastiği kullanımı konusunda sürücüleri uyardı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.11.2017
Tşof Başkanı Apaydın'dan Sürücülere Kışlık Bakım Uyarısı Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kışın kaza riskinin yaza göre 6 kat fazla olduğuna işaret ederek, sürücüleri araçlarını kışlık bakımı yapmaları konusunda uyardı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.11.2017
Trafik Polisleri Broşür Dağıttı, Vatandaşları Trafik Sempozyumuna Çağırdı
İçişleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme ile Milli Eğitim bakanlıkları, Türkiye Belediyeler Birliği ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu iş birliğinde ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenecek sempozyum ve sergi, 16 Kasım'da başlayacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 10.11.2017
Trafik Güvenliği Masaya Yatırılacak
Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İçişleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme ve Milli Eğitim bakanlıkları, Türkiye Belediyeler Birliği ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu iş birliğinde 16 Kasım'da "8.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 10.11.2017
Trafik Güvenliği Masaya Yatırılacak
Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İçişleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme ve Milli Eğitim bakanlıkları, Türkiye Belediyeler Birliği ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu iş birliğinde 16 Kasım'da "8.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 05.11.2017
Şoför Esnafı Mağdur Edilmemeli"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile okul servislerinde klima sistemlerinin bulundurulmasının zorunlu hale getirildiğini belirterek, "Akşam çıkartılan yönetmelik hemen sabahleyin yürürlüğe konularak şoför esnafı...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 7 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Tşof'tan Halk Otobüsçülerine Destek Talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.09.2021 09:56:00. #1.13#

title