TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 07.07.2018
Tşof'da Yönetim Görev Bölümü Yaptı
Haziran ayının son haftasında seçimlerini tamamlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) yöneticileri mazbatalarını aldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.06.2018
Tşof 31. Olağan Genel Kurulu
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.06.2018
Tşof 31. Olağan Genel Kurulu
Tüfenkci, ATO Congresium'da gerçekleştirilen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) 31.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.06.2018
Tşof 31. Olağan Genel Kurulu
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, UBER ve benzeri sistemlerle mücadele etmeyi sürdüreceklerini belirterek, "Bu tür uygulamaların esnafın emeğini çalmasına müsaade etmeyeceğimizi gerekli bütün platformlarda dile getirerek, bu uygulamaların önüne geçeceğiz.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.06.2018
Gündem Özeti / 27 Haziran 2018
(Ankara/11.00) 2- Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 31.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 13.06.2018
Tşof Başkanı Apaydın: "Yola Çıkarken Bayram Trafiğine Dikkat"
Bayram tatilinde yola çıkacak sürücülere uyarılarda bulunan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Her bayram sevdiklerimize kavuşma umuduyla yola çıkıp duyduğumuz trafik kazası haberleri sebebiyle bayram sevincimiz üzüntüye dönüşüyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.05.2018
Tşof'tan Sürücülere Uyarı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Trafik kazaları her ay bir önceki yılın aynı ayına göre artıyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.05.2018
Tşof'tan Sürücülere Uyarı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, oruç nedeniyle sürücülerde meydana gelen dikkat dağılmasının kazaların en büyük nedenlerinden bir olduğunu belirterek, "Sürücüler ramazan ayında her zamankinden daha fazla dikkatli, sabırlı ve duyarlı olmalı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.05.2018
Tşof Başkanı Apaydın'dan "Sürücülere Oruç ve Seçim Uyarısı"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Ramazan’ın başlaması ve seçim çalışmalarının mübarek aya denk gelmesi nedeniyle sürücülere oruç ve seçim konvoyları uyarısında bulunarak iftar saatlerine dikkat çektiOruç tutanlarda vücut şekerinin düşerek,...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 02.05.2018
Trafik Kazalarında Kaybettiğimiz Değerler" Sergisi
ANKARA (AA) - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) ile ortaklaşa açtıkları "Trafik Kazalarında Kaybettiğimiz Değerler" sergisine ilişkin, "Canımızı acıtan trafik kazalarına tüm toplumun...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.04.2018
Çelik: Karayollarının Yapılması 'Kafa Kafaya' Çarpışma Türlerini Ortadan Kaldırdı
İl Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı çerçevesinde ülke genelinde yürütülen faaliyetlerin ve kazaların azaltılmasına yönelik yeni denetim stratejilerinin geliştirilmesi, trafikle ilgili sorunların incelenerek uygulayıcı personelin çözüme yönelik görüş ve önerilerinin alınarak konuların detaylı olarak görüşülmesi amacıyla istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya Samsun Valisi Osman Kaymak, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ali Çelik, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, Bartın, Kastamonu, Sinop, Ordu, Giresun, Çankırı, Çorum, Amasya, Tokat, Sivas, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir ve Kayseri illerinin trafikten sorumlu şube müdürleri katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.04.2018
Trafikte Çok Basit İki Kural Hayat Kurtarıyor
Emniyet kemeri ve hız Trafik güvenliği konusunda en önemli iki olgunun "emniyet kemeri" ve "hız" olduğunun altını çizen Çelik, şu değerlendirmelerde bulundu: "Eğer trafikte emniyet kemerini takma oranını yüzde 80'e çıkarır ve hızı da yüzde 10 civarında aşağı düşürebilirsek bugün, kaybettiğimiz 7 bin 500 insanımızın neredeyse yüzde 50'sini kaybetmemiş olacağız. Çok basit iki kural. Bu insanımıza kazandırmamız gereken en temel alışkanlıklar. Tabii trafik güvenliği konusunda son yıllarda karayollarının yapılması, hükümetimizin ortaya koyduğu eylem planı çerçevesinde yol güvenliği, inşaat anlamında ya da standart anlamında yükseltilmiş olması birçok kazanın oluş şeklini ortadan kaldırdı. Özellikle, 'kafa kafaya' tabir ettiğimiz çarpışma türleri ortadan kalktı. Bu büyük bir başarı. 2011-2020 trendini izlediğimizde yaklaşık araç sayısında yüzde 40'ın üzerinde bir artış meydana gelmesine rağmen sürücü artışında da keza aynı şekilde, ölümlü kazalarda can kaybı oranımızda yüzde 15'lik bir azalma meydana geldi. Yüzde 50 hedefine doğru ilerliyoruz." Samsun Valisi Osman Kaymak, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da trafik kazaları ve çözüm önerileriyle ilgili görüşlerini dile getirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 12.04.2018
Tşof Başkanı Apaydın Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, akaryakıt zamlarının şoför esnafını zor duruma düşürdüğünü belirterek, "Enflasyon, dolar ve avrodaki artışlar bizi de etkilemektedir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.04.2018
Tşof 110 Yeni Oda Başkanını Ankara'da Topluyor
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF), 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu gereği seçimlerini tamamlayan ve yeni başkanlık görevine getirilen 110 mesleki oda başkanını Ankara’da topluyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 04.04.2018
Sürücülere Yönelik Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi"
Ankara'da bir otelde düzenlenen "Sürücülere Yönelik Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi" programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, genel müdür yardımcıları, daire başkanları, Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Can Akın Çağlar, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, radyo ve televizyon programcısı Kadir Çöpdemir ve Türkiye Ampute Milli Takımı oyuncusu Fatih Şentürk ile ticari taksi, özel halk otobüsü ve minibüs şoförleri katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 04.04.2018
Hedefimiz, İnsanımızın Trafikteki Davranıs¸ını Degˆis¸tirmek"
Emniyet Genel Müdürlüğünce hazırlanan, kaza görüntülerinin yer aldığı trafik güvenliğine ilişkin kamu spotları izletildiği programa, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Can Akın Çağlar, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, radyo ve televizyon programcısı Kadir Çöpdemir ve Türkiye Ampute Milli Takımı oyuncusu Fatih Şentürk ile ticari taksi, özel halk otobüsü ve minibüs şoförleri de katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.03.2018
Tşfo Başkanı Apaydın, Şoförlerin Sorunlarını Dinledi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Vezirköprü ilçesini ziyaret etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.03.2018
Minibüsçünün "Otobüs Vergisi" Sorunu Çözüldü
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Kanunu'nda yapılan değişiklikle minibüsçü esnafının, "otobüs vergisi" sorununun kalktığını belirterek, "Değişiklikle MTV'de adalet sağlandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.03.2018
Tşof'tan "Uber" Tepkisi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, UBER ve benzeri sistemlerle yolcu taşımacılığının yasal olmadığını belirterek, "Şehir içinde bir noktadan diğer bir noktaya özel yolcu taşıma işlemi ancak taksimetre takılı taksilerle yapılabilir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.03.2018
Tşof Başkanı Apaydın, "Uber ve Benzeri Sistemler Yasal Değil"
UBER ve benzeri sistemlerin, internet üzerinden gerçekleştirilen bir yazılım sistemi olduğunun altını çizen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Bu ve benzeri sistemler kullanılarak yolcu ve aracın birleştirilmesi ile şehir içinde özel yolcu taşıma yapılması yasal mevzuatlarımıza aykırıdır.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.03.2018
Tşof'tan Halk Otobüsçülerine Destek Talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 65 yaş ve üstü vatandaşlar, öğrenci, engelli, polis, basın mensubu gibi toplumun farklı kesimlerini ücretsiz ve indirimli taşıyan halk otobüsçülere verilen devlet desteğinin artırılması gerektiğini belirterek,...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.03.2018
Tşof Başkanı Apaydın: "Özel Halk Otobüsçülerinin Mağduriyeti Giderilmeli"
Halk otobüsçülere verilen devlet desteklerinin 2016 yılından beri artırılmadığını söyleyen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Tüm dünyada sosyal devletler yaşlıları, engellileri, öğrencileri ve toplumun dezavantajlı kesimlerini korumakla görevlidir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.03.2018
Apaydın: "Bir Ayda 74 Bin 769 Araç Trafikten Men Edildi"
Trafik kazalarının sayısında geçtiğimiz yılın Ocak ayına göre artış olduğunu belirten Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Ocak ayında yaşanan ölümlü ve yaralanmalı kaza sayısı bir önceki yılın aynı ayına göre bin 899 artışla 12 bin 359 olarak kayıtlara geçti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.02.2018
32 Yıldır Başkanlık Yapıyordu, 4 Yıllığına Daha Seçildi
Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Ateş, Kayseri'de 1972-1983 yılları arasında Güven Partisi'nden Erciyes Belediye Başkanlığı da yaptı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.02.2018
Dha Yurt Bülteni-15
Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın 38'inci Olağan Genel Kurulu Kadir Has Kongre Merkezi'nde yapıldı. Seçimde mevcut Başkan 75 yaşındaki Ali Ateş, Uğur Nasırlı, Hasan Odabaşı başkanlık için yarıştı. Adaylar, seçim öncesi hedeflerini anlatarak, oda üyelerinden destek istedi. Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Seçimde 1098 oy kullanırken, oylardan 8'i geçersiz sayıldı. Yapılan sayımın ardından Mevcut Başkan Ali Ateş, 672 oy alırken, rakiplerinden Hasan Odabaşı 279 ve Uğur Nasırlı ise 147 oy aldı. Böylede Ateş, bir kez daha oda başkanı seçilerek, bir rekora daha imza attı. Seçimle birlikte 32 yıldır Başkan olan Ateş, herhangi bir engel çıkmazsa Kayseri'de 4 yıl daha odanın başkanlığını yapacak. Böylece Türkiye'de alanında kırılması zor bir rekora da ima atmış olacak. Seçim sonrasında zaferini kutlayan Ateş, destek veren herkese teşekkür ederek, "Bundan sonrada oda üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğizö dedi. Ateş, "Esnaf için bugüne kadar ne uygunsa onu istedim. Tercihlerini bugüne kadar sağ olsunlar hep benden yana kullandılar. Ben esnafımın gece gündüz yanındayım. Onların iyiliği, sağlığı için var gücümle çalışacağım. Hepsine binlerce teşekkür ederim. Haklarını helal etsinler. Seçim esnafımız için hayırlı olsunö diye konuştu. 1986 yılında ilk olarak Kayseri'de oda Başkanı seçilen ve o günden bugüne başkanlığını sürdüren Ateş, aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapıyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.02.2018
32 Yıldır Başkanlık Yapıyordu, 4 Yıllığına Daha Seçildi
Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Ateş, Kayseri'de 1972-1983 yılları arasında Güven Partisi'nden Erciyes Belediye Başkanlığı da yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 6 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Gece Yarısı Sürücülere Bakan Süleyman Soylu Sürprizi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 02:48:48. #1.16#

title