TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 17.01.2019
Tşof'tan Tatile Çıkacaklara "Kış Şartları" Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, geçen yıl okullarda yarıyıl tatilinin yapıldığı ocak ve şubat aylarında toplam 60 bin 718 trafik kazası meydana geldiğini belirterek, "Özellikle kişisel araçlarıyla yolculuk yapacak vatandaşlarımız zorlu kış...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.01.2019
Tşof Başkanı Apaydın'dan Ziyaret
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 09.01.2019
Tşof Başkanı Apaydın: "Gazeteci Toplumun Sesidir"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.12.2018
Tşof'dan "Yılbaşında Taksi Kullanılsın" Önerisi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alkol tüketiminin yoğunlaştığı yılbaşı gecesinde taksilerin tercih edilmesini önerdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.12.2018
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 99. Yıl Dönümü
Baran, Ankara'nın potansiyeline inandıklarının altını çizerek, şunları kaydetti: "İnanıyoruz ki Ankara, bizim de gayretlerimizle bugün bulunduğu noktadan çok daha ileri bir seviyeye gelecek potansiyele sahiptir. Ankara'yı tüm dünyada tanınmış bir marka haline getirmek için canla başla çalışıyoruz. Ankara'ya gelişinin 99. yıl dönümünde Büyük Önder Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun." "Atatürk, tarihi bir güne imza attı" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da Ankara'nın, Kurtuluş Savaşı'nda çok önemli bir yer edindiğini vurguladığı mesajında, "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve beraberinde Temsil Heyeti 99 yıl önce, 27 Aralık 1919'da Ankara'ya gelerek tarihi bir güne imza atmıştır.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.12.2018
Tşof Başkanı Apaydın: "Milli Mücadelede Ankara Önemli Rol Oynadı"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Mustafa Kemal Atatürk ve beraberindeki heyetin Ankara'ya gelişinin yıldönümüyle ilgili olarak "Ankara, halkının azim ve kararlılığı, stratejik konumu nedeniyle tarihimizde çok önemli bir yer edinmiştir" dedi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.12.2018
Köprü Geçiş Cezalarına Af Düzenlemesi Sevindirdi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, köprü geçiş cezalarının affedilmesine yönelik yasa teklifinin TBMM Başkanlığına sunulduğunu belirterek, "Köprü geçiş cezalarının affedilmesi sevindirici, yaşanan mağduriyetler son bulmuş olacak.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.12.2018
Apaydın: "Köprü Geçiş Cezalarının Affedilmesi Sevindirici"
-"310 bini aşkın araç sahibini ilgilendiriyor" Uzun zamandan beri nakliyeci esnafının mağduriyetinin çözümü için konunun takipçisi olduklarını ifade eden Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "6001 sayılı karayolları kanununa geçici bir madde koyarak sorunun Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kökten çözüme kavuşacak olması oldukça sevindirici.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 14.11.2018
Kış Lastiğinin Yanaklarında "Kar Tanesi" İşareti Olmalı? Yoksa 625tl Ceza!
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın'ın konu hakkında açıklamaları şöyle; "KIŞ LASTİKLERİNİN YANAKLARINDA KAR TANESİ İŞARETİ OLMALI Araçlarda patinaj zinciri bulunması veya kullanılmasının kış lastiği zorunluluğunu ortadan kaldırmayacağına dikkat çeken Apaydın, kış lastiği derinlikleri hakkında da bilgi verdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.11.2018
Taksiciler de Artık Narkotik Polisi Gibi Çalışacak
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanvekili, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, her taksicinin bir narkotik polisi duyarlılığında hareket edeceğini söyledi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.10.2018
Tşof'tan Araç Sahiplerine Kışlık Bakım Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kışa girmeden araçlara bakım yapılması gerektiğini belirterek, "Bakımı yapılmayan araç, sürücüye normalden daha fazla masraf çıkarıyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.09.2018
Tşof'tan "Halk Otobüsçülerine Destek" Talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 65 yaş ve üstü yolcuları ücretsiz veya indirimli taşıyan halk otobüsçü esnafa verilen desteğin yeterli olmadığını ve bunun piyasa koşullarına göre artırılması gerektiğini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 17.09.2018
Yeni Eğitim-öğretim Yılı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla 18 milyon öğrencinin ve 1 milyonun üzerinde öğretmenin okullarına kavuştuğunu belirterek, şunları kaydetti: "Okulların açılmasıyla trafiğe binlerce servis aracımız girdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 14.09.2018
Tşof'tan Sürücülere "Yoğunluk" Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, okulların açılması ve yaz tatilin sona ermesiyle trafikte yoğunluk oluşacağını belirterek, "Şehir içi trafik, servis araçlarının da trafiğe girmesiyle eski yoğun haline dönecek.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.08.2018
Bakan Soylu, Afyonkarahisar'da Trafik Uygulamasına Katıldı (2)
SİVRİHASAR'DA DA DENETİMLERE KATILDI İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afyonkarahisar ziyaretinin ardından beraberinde Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ile helikopterle Eskişehir'in Sivrihisar ilçesine geçti. Helikopteri Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu tesisleri bahçesinde inen Süleyman Soylu'yu Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak karşıladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 19.08.2018
Dha Yurt - Bakan Soylu, Sivrihisar'da Trafik Denetlemesine Katıldı
Afyonkarahisar'dan Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ile birlikte gece saat 02.30 sıralarında Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu tesisleri bahçesine helikopterle gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu burada Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak karşıladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.08.2018
Tşof'tan "Ucuz Akaryakıt" Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, piyasa ortalamasının altında fiyatlarla satılan akaryakıtların, katkı maddeli ya da kaçak olabileceğini belirterek, "Akaryakıt alırken bildiğiniz ve güvendiğiniz istasyonları tercih edin.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 17.08.2018
Tşof'tan Sürücülere Bayram Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı'nda yola çıkacak sürücelerin trafikte daha dikkatli olması gerektiğini belirterek, "Tüm uyarılar dikkate alınmalı, saat başı mola vererek yolculuğa devam edilmeli, gidilecek güzergahtaki kör noktalar...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.08.2018
Ambulansa Yol Ver Bir Can Kurtar" Çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, trafikte ambulansa yol verilmesi çağrısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 5 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş ve Yönet
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 14:27:29. #1.13#

title