TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.08.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı
Destansı zaferin milli birlik ve beraberliğin en güzel yansıması olduğunu vurgulayan Palandöken, şunları kaydetti: "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kumandanlığında, bu zaferde canını vermiş, kanını akıtmış, yaralanmış, askerlerimize bir damla bile su, cepheye bir mermi dahi taşımış, emeği geçmiş herkese şükran ve minnet duyuyoruz. Esnaf ve sanatkar camiası adına 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızı kutluyorum." Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da Zafer Bayramı'nın sadece Türk milleti için değil, mazlum olan tüm uluslar için bir bağımsızlık destanı haline dönüştüğüne dikkati çekerek, "Fedakar milletimizin ve kahraman askerlerimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı 30 Ağustos Zaferi tam bağımsızlık yolunda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.08.2019
Dha istanbul bülteni - 1
TAKSİMETRE AÇILIŞ 4 TL İDİ 5 TL OLDU Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu UKOM'e temsilcisi, İSTANBUL TAKSİCİLER ODASI BAŞKANI EYÜP AKSU, "Ulaşım camiasında en son iyileştirme 07.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.08.2019
Taksiciler odası başkanı aksu, taksiye yüzde 25 zam yapıldığını açıkladı
TAKSİMETRE AÇILIŞ 4 TL İDİ 5 TL OLDU Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu UKOM'e temsilcisi, İSTANBUL TAKSİCİLER ODASI BAŞKANI EYÜP AKSU, "Ulaşım camiasında en son iyileştirme 07.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.08.2019
Taksiciler odası başkanı aksu, taksiye yüzde 25 zam yapıldığını açıkladı
TAKSİMETRE AÇILIŞ 4 TL İDİ 5 TL OLDU Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu UKOM'e temsilcisi, İSTANBUL TAKSİCİLER ODASI BAŞKANI EYÜP AKSU, "Ulaşım camiasında en son iyileştirme 07.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.08.2019
"Çocuklarınızı korsan servislere emanet etmeyin"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, korsan okul servislerinin çocuklar için tehlike saçtığını belirterek, "Çocuklarınızı korsan servislere emanet etmeyin.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 11.08.2019
TESK ve TŞOF'tan bayram mesajı
"Trafikte her zamankinden çok daha dikkatli olunmalı" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da insanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 07.08.2019
TŞOF'tan bayram tatiline çıkacaklara uyarı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı tatili için seyahate çıkacak sürücülerin her zamankinden daha dikkatli davranmaları gerektiğini belirterek, "Uzun yola çıkacak vatandaşlarımız araçlarının yola hazır olduğunu kontrol ederek...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 04.08.2019
Nöbetçi noterlerden 190 bini aşkın işlem
Nöbetçi noterlik hizmetleri kapsamında araç plakası değişiklikleri de hafta sonu yapılabiliyor. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, nöbetçi noterlik uygulaması başladıktan sonra vatandaşların işlerinin aksamaması için plaka değişikliklerinin hafta sonu yapılmasının önünü açmıştı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 03.06.2019
Ramazan Bayramı'na doğru
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kazasız, belasız bir bayram geçirilmesini dileğinde bulunarak, "Ailelerimize, dostlarımıza, komşularımıza ve büyüklerimize bayram sevinci içinde nice güzel günler temenni ediyorum.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 12.05.2019
Anneler Günü
Anne sevgisinin hayattaki en hakiki ve güçlü sevgi olduğuna dikkati çeken Palandöken, şunları kaydetti: "Hepimiz için en kutsal, en özel ve en değerli varlıklar hiç kuşkusuz annelerimizdir. Başarılı olan tüm bireylerin ve büyük milletlerin arkasında güçlü anneler vardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de söylediği gibi 'Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en faziletli bir ödevleri de iyi anne olmalarıdır'. Bu görüşten gelen bir toplumun evlatları olarak cennetin annelerin ayağının altında olduğuna inanıyoruz. Annelerimizi bir gün değil her gün hatırlamalı, onlara sevgi, saygı ve hürmette kusur etmemeliyiz. Ömürlerini evlatlarına adayan tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, hayatını kaybeden annelerimizi ise rahmetle ve minnetle yad ediyorum." "Anneler, karşılıksız sevginin sembolü" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ise annelerin karşılıksız sevginin sembolü olduğuna işaret ederek, "Evlatlarının doğduğu andan itibaren üstüne titreyerek gözünden bile esirgeyen annelerimize hak ettikleri ilgi ve sevgiyi sadece bugün değil her zaman göstermeliyiz.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.04.2019
Apaydın: "İşçi ve Emekçi Hakları Demokraside Büyük Önem Taşır"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.04.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da mesajında, 23 Nisan'ın tarihin en önemli dönüm noktalarından biri olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Çocuklarımız ulusal egemenliği nesilden nesle aktararak sürdürecek ve istikbalimizin teminatı olacaktır.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.03.2019
Tşof'tan Sürücülere Lastik Uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, araçlarda mevsim sıcaklıklarına uygun lastik kullanımının performans, güvenlik ve yakıt tüketimi açısından önemli olduğunu belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.03.2019
Tşof Başkanı Apaydın: "Performans İçin Mevsime Uygun Lastik Kullanılmalı"
Kış lastiği takma zorunluluğunun 1 Nisan itibariyle biteceğini hatırlatan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde performans, güvenlik ve yakıt tüketimi açısından mevsim sıcaklıklarına uygun lastik kullanımı çok önemli.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 12.02.2019
Apaydın: "Milletimizin Başı Sağ Olsun"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, İstanbul'da düşen askeri uçakla ilgili olarak, "Millet olarak bugün 4 değerli askerimizin şehit oluşlarının açısını yaşıyoruz.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.02.2019
Çizik, Delik, Boyası Silinmiş Kusurlu Plakalar Trafikten Men Nedeni
İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Vekili Celil Anık, kusurlu plakalara ilişkin önemli uyarıda bulundu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.01.2019
Şehirler Arası Otobüs Kazaları ve İlgili Kurumlarla Değerlendirme Toplantısı
Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanı Mehmet Yavuz'un sunum yaptığı toplantıya, İller İdaresi Genel Müdürü Ali Çelik, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, daire başkanları ve yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan dernek, firma yetkilileri ve çalışanların temsilcileri katıldı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.01.2019
Otobüsçü ve Minibüsçüler Yeni Kdv Oranlarını Bekliyor"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, başta otobüsçü ve minibüsçüler olmak üzere şehir içi toplu taşıma faaliyetinde bulunan bütün esnafın yeni KDV oranlarının bir an önce açıklanmasını beklediğini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.01.2019
Tşof Başkanı Apaydın: "Otobüs ve Minibüsçü Yeni Kdv Oranlarını Bekliyor"
Hasılat esaslı yeni KDV sisteminin 1 Ocak'tan itibaren yürürlüğe girmesine rağmen yeni KDV oranlarının henüz açıklanmadığını belirten Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Otobüsçü ve minibüsçü esnafımız yeni KDV oranlarının açıklanmasını bekliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 4 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. TESK'ten okul servis aracında yaş sınırı açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 10:47:15. #1.16#

title