TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.02.2020
Türkiye Mehmetçik için tek yürek
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da şoför camiası olarak, bundan önce de bundan sonra da alınan ve alınacak tüm kararlarda devletin yanında olduklarını belirterek, "Askerlerimizin ayağına taş değmesin.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 31.01.2020
Aksaray'da kara saplanan otobüs AFAD ekiplerince kurtarıldı
45 yolcusu bulunan otobüs, AFAD ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Aksaray Şubesi ekiplerinin bir saatlik çalışması sonucu kurtarılarak güvenli bir yere çekildi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.01.2020
TŞOF'tan Elazığ depremi için "geçmiş olsun" mesajı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, depremde Elazığ ve Malatya'da hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara acil şifa dilediğini belirterek, "Ülkemize ve milletimize büyük geçmiş olsun." ifadesini kullandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 16.01.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan yarıyıl tatilinde yola çıkacaklara uyarı Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yarıyıl tatilinde yolculuk yapacakların toplu taşıma araçlarını kullanması, özel araçlarıyla yola çıkacakların ise araçlarını hava şartlarına uygun şekilde hazırlaması gerektiğini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 16.01.2020
TŞOF Başkanı Apaydın: "Sömestir tatilinde yola çıkacaklar dikkat"
Ağır kış şartlarında sömestir tatili yapacak olan öğrenci, öğretmen ve velilere uyarıda bulunan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 1 milyonu aşkın öğretmen 16 gün boyunca eğitim öğretime ara verecek.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.01.2020
TESK Başkanı Palandöken: "Takograf zorunluluğu ertelendi"
"Süre uzun tutulmalıydı" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ise, yapılan erteleme için yetkililere teşekkür ederek, "Kısa sürede olsa yapılan erteleme esnafımıza bir nefes aldıracaktır.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 31.12.2019
Sivil toplum kuruluşlarından yeni yıl mesajları
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ülkenin dört bir yanında gece gündüz demeden direksiyon başında görevini icra eden şoför esnafının yeni yıla umutlu girdiğini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.12.2019
TŞOF'tan sürücülere yılbaşı uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alkollü araç kullanımından uzak durulması ve yılbaşı gecesi taksilerin tercih edilmesi çağrısında bulundu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.12.2019
Türkiye'nin Otomobili Ege'de de heyecan yarattı
Hayaller gerçek oldu İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Celil Anık da yaptığı açıklamada heyecanla bekledikleri yerli ve milli otomobili çok beğendiklerini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 27.11.2019
Samsun'da Trafik Bölge Değerlendirme Toplantısı
Toplantıda Samsun Emniyet Müdürü Ömer Urhal ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın da konuşma yaptı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 23.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 16.11.2019
TŞOF'tan sürücülere "kış lastiği" uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü ve yağışların başladığı bölgelerdeki sürücülerin araçlarında kış lastiği kullanmak için 1 Aralık'ı beklememeleri gerektiğini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 09.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın da Atatürk'e minnet borcunun daima çalışkan olmakla ödeneceğini belirttiği mesajında, "Aziz milletimizle destanlar yazan Ulu Önder'in fikirlerine bağlı olmak ve ilkelerinin peşinden gitmek hepimizin boynunun borcudur.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 05.11.2019
"ADR Sürücü Eğitimi" projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) ve Pamukkale Üniversitesi iş birliğinde yürütülen "ADR Sürücü Eğitimi" projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 05.11.2019
"ADR Sürücü Eğitimi Projesi" kapanış toplantısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, tehlikeli madde taşımacılığı yapan şoförlere yönelik "ADR Sürücü Eğitimi Projesi" sayesinde, dijital eğitim materyallerine cep telefonlarıyla kolayca ulaşılması ve şoförlerin bilgilerinin tazelenmesinin mümkün...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.11.2019
TŞOF'tan sürücülere "araçlarda kış bakımı" uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, kış aylarında kaza riskinin arttığını belirterek, "Kazaları azaltmak için soğuk havalar kendini hissettirmeden araçları kış şartlarına göre hazırlamalıyız." ifadesini kullandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.10.2019
TŞOF'tan "Psikoteknik Muayene ve Değerlendirme Raporu" uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, şoför esnafına "Psikoteknik Muayene ve Değerlendirme Raporu" alma zorunluluğu getirildiğini hatırlatarak, cezalarla karşılaşmamak için 1 Aralık'a kadar bu belgenin alınması gerektiği uyarısında bulundu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 15.10.2019
TESK'ten "okul servis aracında yaş sınırı" açıklaması
"Muayeneden geçmiş olması önemli" Öte yandan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da yazılı açıklamasında, araçların düzenli bakımının her şeyden önemli olduğunu bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.09.2019
TŞOF'tan "dumansız araçlar" uygulamasına destek
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, özel araçlarda sigara yasağının kapsamının genişletilmesine ilişkin kararı sonuna kadar desteklediklerini bildirdi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 21.09.2019
Kırıkkale'de iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı
Yasin Dede'nin kullandığı 06 EB 6055 plakalı otomobil ile Bekir Sait Şafak (38) idaresindeki 66 FL 122 plakalı otomobil, Kırıkkale-Samsun kara yolu Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu dinlenme tesisi karşısında çarpıştı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 06.09.2019
Trafik Kaza ve Denetim İstatistikleri Paneli
Akademi'nin Anıttepe Yerleşkesi'ndeki panele, Uluslararası Karayolu Güvenliği Mühendisi Matthew Chamberlain, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Abdullah Süslü, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Trafik Eğitim ve Koordinasyon Şube Müdürü Tolga Hakan, Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) Trafik Eğitim ve Araştırma Şube Müdürü Yarbay Hasan Taner Özbey ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın konuşmacı olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 3 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. TŞOF Başkanı Apaydın: Motorine hatırı sayılır bir indirim
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 05:33:57. #1.16#

title